Články

Zde naleznete seznam článků. Vyberte si prosím jednu z následujících kategorií.

Microsoft (Nokia) ruší svou síť servisních partnerů v ČR a SR Microsoft (Nokia) zcela nečekaně k 1. 6. 2015 ruší síť servisních partnerů v ČR a SR. Co to prakticky znamená a jak se to dotkne majitelů Lumií?
Kategorie : Obecné | Více
#UkazWP (4) – originálně řešené plochy ve Windows Phone (od našich čtenářů) Čtvrté pokračování velmi populárního seriálu článků, kde naleznete různé variace domácích obrazovek na Windows Phone od našich čtenářů. Neváhejte a načerpejte novou inspiraci.
Kategorie : Obecné | Více
Video: Windows 10 sestavení 10125 Na internet neoficiálně uniklo nové sestavení Windows 10. Přináší hlavně nové ikony či tlačítko zpět pro režim tabletu.
Kategorie : Aktuality | Více
Originální černo-zelená kombinace Lumie 830 a 930, kterou může mít i vy Vlastníte černou Lumii 830 či 930 a chcete trochu oživit její vzhled? Vyzkoušejte jeden z barevných krytů, které vašemu přístroji dodají punc originality. V tomto článku naleznete celou řadu fotografií těchto originálních variant.
Recenze: Microsoft Lumia 435 a 532: I levné Lumie mají co nabídnout V této recenzi se zaměříme na dvojici nejlevnějších Lumií, které kromě velice příjemné ceny nabídnou i celkem zajímavé hardwarové parametry. Jak obstály při praktickém testování?
Windows 10 IP (PC) sestavení 10122: přehled novinek, oprav a chyb Přehled novinek a chyb v aktuálním sestavení Windows 10 Insider Preview pro PC.
Kategorie : Obecné | Více
Jak jednoduše sdílet úkoly a poznámky? (nákupní seznamy, týmové projekty apod.)   V dnešním článku si ukážeme, jak sdílet úkoly a poznámky s dalšími osobami, což využijete například při vedení rodinných nákupních seznamů, týmových projektů apod. Vše navíc zcela multiplatformně.
Kategorie : Návody (základ.) | Více
Univerzální aplikace pro Windows – co to je? V dnešním článku si vysvětlíme, co znamená pojem univerzální aplikace a jaké má výhody.
Kategorie : Obecné | Více