Články

Zde naleznete seznam článků. Vyberte si prosím jednu z následujících kategorií.

GDR2 pro Windows Phone 8.1 – První informace V tomto průběžně aktualizovaném článku naleznete všechny informace spojené s novinkami a vylepšeními obsaženými v následující aktualizaci GDR2 určené pro Windows Phone 8.1.
Kategorie : Obecné | Více
Windows Phone 8.1 je nyní nainstalován na 24 procentech zařízení V dnešním článku si ukážeme několik statistických dat týkajících se samotného systému Windows Phone i jednotlivých zařízení.
Kategorie : Aktuality | Více
Velký přehled všech verzí systému Windows Phone (oficiální i vývojářské) V tomto článku naleznete kompletní přehled všech dostupných verzí operačního systému Windows Phone 8/8.1 vč. přehledu novinek a vylepšení v nich obsažených. Při nákupu či aktualizaci zařízení tak podle čísla sestavení rychle zjistíte, jakou verzi máte aktuálně nainstalovánu.
Kategorie : Obecné | Více
Aktualizace Nokia Cyan (vč. WP 8.1) dostupná pro všechny modely Aktualizace (31.8.): Aktualizace Cyan je dostupná pro všechny modely z české distribuce. Dnes byl oficiálně zahájen aktualizační proces Lumií přinášející slouhoočekávaný Nokia Cyan a Windows Phone 8.1. V tomto článku nalenete aktuální přehled dostupnosti pro jednotlivé modely a distribuce.
Kategorie : Obecné | Více
Nokia Lumia 730 (Superman) - První informace (aktualizováno) Aktualizace (30.8.): Nové snímky a podrobnosti. V tomto článku naleznete všechny dostupné informace týkající se připravovaného modelu Nokia Lumia s kódovým oznčením "Superman".
Kategorie : Obecné | Více
Windows 9 (Threshold) – První informace (aktualizováno) Aktualizace (28.8.): Datum zveřejnění technologického preview, živé dlaždice, notifikační centrum a další novinky. V tomto článku naleznete postupně aktualizovaný přehled novinek a vylepšení, které přinese nová verze operačního systému Windows s kódovým označením Threshold.
Kategorie : Obecné | Více
Nokia Lumia 830 - První informace (aktualizováno) Aktualizace (27.8.): Unikly další reálné snímky. V tomto průběžně aktualizovaném článku neleznete všechny dostupné informace o připravované Lumii 830.
Kategorie : Obecné | Více
Nokia Cyan dostupný pro většinu zařízení s vývojářskou verzí systému Aktualizace Nokia Cyan by měla být dostupná pro většinu zařízení s vývojářskou verzí systému, které doposud dostupnost aktualizace nehlásily, i přestože by měla být pro vybraný region a model dostupná.
Kategorie : Obecné | Více