Články

Zde naleznete seznam článků. Vyberte si prosím jednu z následujících kategorií.

Oficiální uvolnění Nokia Cyan (vč. WP 8.1) již dnes Aktualizace (29.7.): Aktualizace Cyan je dostupná pro Lumii 1320. Dnes byl oficiálně zahájen aktualizační proces Lumií přinášející slouhoočekávaný Nokia Cyan a Windows Phone 8.1. V tomto článku nalenete aktuální přehled dostupnosti pro jednotlivé modely a distribuce.
Kategorie : Obecné | Více
Nokia Lumia 520, 530, 620 a 630 – Podrobné srovnání nejdůležitějších parametrů V tomto článku naleznete rozsáhlé tabulkové srovnání všech důležitých hardwarových parametrů Nokie Lumie 520, 530, 620 a 630. Zaměříme se také na různé záludnosti, které se v oficiálních specifikacích skrývají.
GDR1 pro Windows Phone 8.1 – Přehled novinek a vylepšení v první aktualizaci WP8.1 Microsoft dokončil první velkou aktualizaci (GDR1) pro Windows Phone 8.1 a na internet unikl seznam plánovaných novinek a vylepšení. Všechny informace naleznete v tomto průběžně aktualizovaném přehledu.
Kategorie : Obecné | Více
Unikátní animovaná zamykací obrazovka ve Windows Phone 8.1 (aktualizováno) Aktualizace (26.7.) - Nová zamykací obrazovka je konečně k dispozici. Windows Phone 8.1 přináší kromě nových funkcí i několik designových vylepšení. Jedno z nejefektnějších jsou animovaná témata na zamykací obrazovku.
Kategorie : Obecné | Více
Recenze: Nokia DC-19 – univerzální přenosný záložní zdroj pro váš telefon V dnešní podrobné recenzi si představíme novou generaci kompaktního záložního zdroje (externí baterie) od Nokie, která se nejen vejde do každé tašky či kabelky, ale také nabídne slušnou kapacitu 3200 mAh.
Nová strategie Nokie: jsou nové modely horší než staré a za vyšší ceny? V tomto článku se blíže podíváme na současnou často kritizovanou strategii Nokie, která představuje (v nižší třídě) nové modely, které jsou však srovnatelné nebo dokonce v některých ohledech horší než ty staré. Jaký to má ale reálný význam?
Kategorie : Obecné | Více
Nokia Lumia 530 - Oficiální představení Aktualizace (23.7.): Lumia 530 byla právě oficiálně představena. Máme detailní specifikace + video. Na internetu unikly první snímky a informace o připravované Lumiii 530, která by se měla stát nejlevnější Windows Phone přístrojem na trhu a plynule tak navázat na úspěšnou Lumii 520.
Kategorie : Obecné | Více
Windows 9 (Threshold) – První informace (aktualizováno) Aktualizace (22.7.): Potvrzena podoba metro aplikací v nové nabídce Start a další detaily. V tomto článku naleznete postupně aktualizovaný přehled novinek a vylepšení, které přinese nová verze operačního systému Windows s kódovým označením Threshold.
Kategorie : Obecné | Více