Články

Zde naleznete seznam článků. Vyberte si prosím jednu z následujících kategorií.

Podrobné srovnání: Nokia Lumia 530 vs. Prestigio MultiPhone 8400 - kdo se stane králem low-endů? Levná zařízení s Windows Phone jsou velmi oblíbená, v tomto podrobném srovnání se zaměříme na dvojici těch nejlevnější. Mají co nabídnout? Dokáží obstát při náročném používání? Obhájí Nokia prvenství i pod tlakem tvrdé konkurence?
Recenze: Prestigio Multiphone 8400 Duo: Nejlevnější WP na trhu za pouhé 2000 Kč V této recenzi si představíme druhé povedené zařízení od Prestigia vybavené operačním systémem Windows Phone, které je hlavním konkurentem levných Lumií. Dokáže je překonat? Cenou rozhodně ano, ta se blíží 2000 Kč.
Recenze: Microsoft Band – Chytrý fitness náramek od Microsoftu První česká recenze multiplatformních chytrých hodinek (fitness náramku) od Microsoftu, který zaujal svým nápadem, zpracováním i množstvím použitých technologií celý svět. Jaké jsou praktické zkušenosti?
Sony představilo novou řadu přenosných záložních zdrojů Sony představilo tři nové externí baterie, které nabízejí různorodou kapacitu a mnoho barevných provedení.
Nová aktualizace vývojářské verze Windows Phone 8.1 (aktualizováno) Microsoft minulý týden uvolnil další drobnou aktualizace pro Windows Phone 8.1. Jaké obsahuje novinky?
Kategorie : Aktuality | Více
Recenze: Nokia Lumia 530: Nejlevnější Lumia v historii V dnešní recenzi podrobně otestujeme nejlevnější letošní Lumii nesoucí číselné označení 530, která by měla plynule navázat na úspěchy svého předchůdce v podobě Lumie 520. Stane se i tento model tím nejlépe prodávaným?
Jak efektivně používat spořič baterie? (úspora energie, správa aplikací na pozadí) V tomto článku si představíme užitečnou systémovou aplikaci Spořič baterie, která umožňuje monitorovat vybíjení a spravovat aplikace vč. jejich běhu na pozadí.
Kategorie : Návody (základ.) | Více
Microsoft potvrdil upgrade na Windows 10 pro všechny Lumie Microsoft na Twitteru oznámil, že aktualizace systému na Windows 10 bude dostupná pro všechny Lumie s Windows Phone 8.
Kategorie : Aktuality | Více