Články

Zde naleznete seznam článků. Vyberte si prosím jednu z následujících kategorií.

Unikátní animovaná zamykací obrazovka ve Windows Phone 8.1 (aktualizováno) Aktualizace (26.7.) - Nová zamykací obrazovka je konečně k dispozici. Windows Phone 8.1 přináší kromě nových funkcí i několik designových vylepšení. Jedno z nejefektnějších jsou animovaná témata na zamykací obrazovku.
Kategorie : Obecné | Více
Recenze: Nokia DC-19 – univerzální přenosný záložní zdroj pro váš telefon V dnešní podrobné recenzi si představíme novou generaci kompaktního záložního zdroje (externí baterie) od Nokie, která se nejen vejde do každé tašky či kabelky, ale také nabídne slušnou kapacitu 3200 mAh.
Nová strategie Nokie: jsou nové modely horší než staré a za vyšší ceny? V tomto článku se blíže podíváme na současnou často kritizovanou strategii Nokie, která představuje (v nižší třídě) nové modely, které jsou však srovnatelné nebo dokonce v některých ohledech horší než ty staré. Jaký to má ale reálný význam?
Kategorie : Obecné | Více
Nokia Lumia 530 - Oficiální představení Aktualizace (23.7.): Lumia 530 byla právě oficiálně představena. Máme detailní specifikace + video. Na internetu unikly první snímky a informace o připravované Lumiii 530, která by se měla stát nejlevnější Windows Phone přístrojem na trhu a plynule tak navázat na úspěšnou Lumii 520.
Kategorie : Obecné | Více
Oficiální uvolnění Nokia Cyan (vč. WP 8.1) již dnes Aktualizace (22.7.): Aktualizace Cyan je dostupná pro Lumii 1520. Dnes byl oficiálně zahájen aktualizační proces Lumií přinášející slouhoočekávaný Nokia Cyan a Windows Phone 8.1. V tomto článku nalenete aktuální přehled dostupnosti pro jednotlivé modely a distribuce.
Kategorie : Obecné | Více
Windows 9 (Threshold) – První informace (aktualizováno) Aktualizace (22.7.): Potvrzena podoba metro aplikací v nové nabídce Start a další detaily. V tomto článku naleznete postupně aktualizovaný přehled novinek a vylepšení, které přinese nová verze operačního systému Windows s kódovým označením Threshold.
Kategorie : Obecné | Více
3D gesta a bezdotyk. ovládaní ve Windows Phone – Souhrnný přehled informací Aktualizace (21.7.): Microsoft ukončil vývoj McLarenu a pravděpodobně i nového bezdotykového (3D) rozhraní.V tomto článku naleznete všechny informace spojené s příchodem bezdotykového ovládání a 3D gest do budoucí verze Windows Phone. Zaměříme se nejen na princip technologie, ale také na praktické využití vč. různých ukázek.
Kategorie : Obecné | Více
Přehled současných aktualizací WP – dostupnost, problémy, aktuální stav Objasnění základních pojmů, přehled probíhajících aktualizací, problémy s BitLockerem, dostupnost, možnosti instalace Nokia Cyan na vývojářskou verzi Windows Phone 8.1, pozastavení aktualizací, a mnoho dalšího.
Kategorie : Obecné | Více