Články

Zde naleznete seznam článků. Vyberte si prosím jednu z následujících kategorií.

Nový standard Qi 1.2 - Evoluce v oblasti bezdrátového nabíjení? Nový standard bezdrátového nabíjení přinese podstatně větší nabíjecí vzdálenosti a vyšší výkon, což umožní podstatné rozšíření této zajímavé a praktické technologie.
Nová aktualizace vývojářské verze Windows Phone 8.1 Microsoft před okamžikem vydal další drobnou aktualizace pro Windows Phone 8.1.
Kategorie : Aktuality | Více
Aktualizace Nokia Cyan (vč. WP 8.1) – aktuální přehled dostupnosti pro jednotlivé modely Aktualizace (20.8.): Aktualizace Cyan je dostupná pro Lumii 920. Dnes byl oficiálně zahájen aktualizační proces Lumií přinášející slouhoočekávaný Nokia Cyan a Windows Phone 8.1. V tomto článku nalenete aktuální přehled dostupnosti pro jednotlivé modely a distribuce.
Kategorie : Obecné | Více
HTC One (M8) s Windows Phone 8.1 – Oficiálně představeno Aktualizace (20.8.): Včera bylo HTC One (M8) s Windows Phone oficiálně představeno. HTC připravuje první letošní model vybavený operačním systémem Windows Phone 8.1 (GDR1), který bude patřit do té nejvyšší kategorie. V tomto článku naleznete souhrn všech zatím dostupných informací.
Kategorie : Obecné | Více
Recenze: Samsung Vehicle Dock – Povedený univerzální držák do auta Sháníte kvalitní univerzální držák do auta, kam umístíte v podstatě jakýkoliv telefon? Máme pro vás tip na povedený kousek od Samsungu, který využijete nejen pro Nokii 520 ale i 1520. Porobnosti naleznete v naší recenzi.
Kupujte (lepší) loňské Lumie, dokud jsou k dispozici Nokia ukončila výrobu několika loňských klíčových modelů (Lumia 520, 620 a 1020), jejichž letošní nástupci zatím nejsou na trhu, nebo je nemusí adekvátně nahradit. Pokud tedy o novém přístroji přemýšlíte, doporučujeme si pospíšit, dokud jsou přístroje k dispozici.
Kategorie : Obecné | Více
Detailní pohled na Windows Phone 8.1 (7) – Integrace sociálních sítí V tomto seriálu, který bude zároveň recenzí, si detailně představíme operační systém Windows Phone 8.1. Hlavní důraz bude kladen na nové funkce, jejich možnosti a nastavení. Sedmý díl je zaměřen na integraci sociálních sítí.
Kategorie : Návody (základ.) | Více
Nokia Lumia 830 - První informace (aktualizováno) Aktualizace (14.8.): Unikly další reálné snímky. V tomto průběžně aktualizovaném článku neleznete všechny dostupné informace o připravované Lumii 830.
Kategorie : Obecné | Více