Články

Zde naleznete seznam článků. Vyberte si prosím jednu z následujících kategorií.

Windows (Phone) 10 – Velký přehled novinek a vylepšení (průběžně aktualizováno) Aktualizace (30.3.): Doplněny informace o nové aplikaci Lidé, Kalendář, internetovém prohlížeči, platbách přes NFC, notifikačním centru apod. V tomto článku naleznete průběžně aktualizovaný přehled všech novinek a vylepšení, které budou obsaženy v mobilní verzi Windows 10.
Kategorie : Obecné | Více
Přehled Lumií které se dočkají příští testovací verze Windows 10 V tomto článku naleznete kompletní seznam zařízení, pro která bude dostupné následující testovací verze Windows 10 Technical Preview pro telefony.
Kategorie : Obecné | Více
Lumia 635 a 830 se slevou 1000 Kč Zvažujete nákup nového přístroje s Windows Phone? Zaujala Vás Lumia 830 nebo 635? Nyní máte možnost nákupu se slevou 1000 Kč.
Kategorie : Obecné | Více
Minimální hardwarové požadavky pro Windows 10 Microsoft zveřejnil minimální hardwarové požadavky pro systém Windows 10 na počítačích i telefonech.
Kategorie : Obecné | Více
Recenze: Microsoft Lumia 535 – Nejlepší (levná) Lumia všech dob V této recenzi si představíme první zařízení nesoucí logo Microsoft, které nabídne ve své cenové kategorii (méně než 3000 Kč) bezkonkurenční výbavu a minimum kompromisů. Stane se z něj neprodávanější model letošního roku?
Super levná Lumia 430 oficiálně představena Microsoft včera představil nejlevnější Lumii s číselným označením 430.
Kategorie : Obecné | Více
Windows 10 na zařízeních s Androidem? Microsoft zahájil spolupráci s Xiaomi Microsoft plánuje nabídnout Windows 10 i majitelům zařízení s Androidem ve formě alternativních ROM. Testovací provoz oficiálně zahájí se společností Xiaomi.
Kategorie : Obecné | Více
Windows 10 TP (PC) (v.10041) - Přehled novinek v druhé zkušební verzi W10 pro PC Včera vyšlo nové sestavení Windows 10 TP. Jaké přináší novinky, se dozvíte v tomto článku.
Kategorie : Obecné | Více