Články

Zde naleznete seznam článků. Vyberte si prosím jednu z následujících kategorií.

Aktualizace Nokia Denim – kompletní přehled novinek a vylepšení Aktualizace (18.9.): Doplněn podrobný popis funkce Rich Capture.V tomto článku naleznete kompletní přehled novinek a vylepšení obsažených v následující aktualizaci firmwaru od Nokie nesoucí označení Denim.
Kategorie : Obecné | Více
Kdy a pro jaká zařízení budou k dispozici Windows Phone 9 Windows Phone 9 bychom se v rámci vývojářského programu mohli dočkat již v poměrně brzy.
Kategorie : Aktuality | Více
Windows Phone 9 – První informace (aktualizováno) V tomto průběžně aktualizovaném článku naleznete všechny dostupné informace spojené s novou verzí mobilního operačního systému od Microsoftu.
Kategorie : Obecné | Více
22 nových zařízení s Windows Phone do konce roku Počet nových Windows Phone zařízení se neustále zvyšuje a během pár týdnů by se na trhu měly objevit další především od méně známých značek. Na které se můžeme těšit i u nás?
Kategorie : Obecné | Více
GDR2 pro Windows Phone 8.1 – Přehled novinek a vylepšení V tomto průběžně aktualizovaném článku naleznete všechny informace spojené s novinkami a vylepšeními obsaženými v následující aktualizaci GDR2 určené pro Windows Phone 8.1.
Kategorie : Obecné | Více
Windows 9 (Threshold) – Přehled novinek a vylepšení (aktualizováno) Aktualizace (16.8.): Článek zcela přepracován a aktualizován. V tomto článku naleznete postupně aktualizovaný přehled novinek a vylepšení, které přinese nová verze operačního systému Windows s kódovým označením Threshold.
Kategorie : Obecné | Více
Podrobné srovnání: Nokia Lumia 930 vs. 1520: která je lepší? V tomto podrobném srovnání se zaměříme na dvojici nejlépe vybavených modelů s Windows Phone v podobě Lumie 930 a 1520, které navzájem srovnáme nejen z pohledu hardwarových parametrů, ale především dlouhodobých praktických zkušeností.
DT-903: bezdrátová nabíječka nové generace DT-903 je nová bezdrátová nabíječka od Nokie (Microsoftu), která kromě nabíjení upozorňuje také na zmeškané události a nízký stav baterie telefonu.