Články

Zde naleznete seznam článků. Vyberte si prosím jednu z následujících kategorií.

Jak zálohovat kontakty a zprávy na paměťovou kartu - aktualizováno - nyní i mimo paměťovou kartu Aktualizace (1.7.): Nyní lze vybrat libovolné umístění zálohy na kartě i v paměti telefonu, tzn. podporu telefonů i bez SD karty. V dnešním návodu si ukážeme, jak jednoduše a rychle zazálohovat kontakty a SMS na paměťovou kartu vašeho zařízení s WP 8.1.
Kategorie : Návody (základ.) | Více
Nová testovací sestavení 10158 a 10159 Windows 10 pro počítače Na internet uniklo další sestavení testovací verze Windows 10 IP pro PC ve verzi 10158 a den na to sestavení 10159. Jaké novinky nám obě sestavení přináší?
Kategorie : Aktuality | Více
Jak připnout některá nastavení na plochu ve Windows 10 V tomto návodu si ukážeme, jak připnout na plochu zástupce některých nastavení i jak je přidat do nabídky pravého kliknutí na plochu
Kategorie : Návody (základ.) | Více
Nahrávání hovorů ve Windows 10 Mobile – pravděpodobně již brzy Dočkáme se brzy ve Windows 10 Mobile možnosti nahrávat telefonní hovory?  
Kategorie : Aktuality | Více
Pokročilé nastavení notifikací ve Windows 10 Mobile v.10149 V posledním sestavení Windows 10 Mobile v.10149 můžete nyní najít pokročilé možnosti nastavení skrývání notifikací.
Kategorie : Aktuality | Více
Aktualizace na Windows 10 Mobile v říjnu až listopadu Francouzský operátor zveřejnil tabulku s plánovanými daty aktualizací pro některé telefony. Je mezi nimi i datum pro Windows 10 Mobile.
Kategorie : Aktuality | Více
Jaké novinky přináší testovací sestavení 10149 Windows 10 Mobile? Na internet uniklo další sestavení testovací verze Windows 10 Mobile. Jaké novinky přináší?
Kategorie : Aktuality | Více
Recenze: Lampa Ikea Riggad s podporou bezdrátového nabíjení IKEA představila nový sortiment nábytku a doplňků umožňujících bezdrátové nabíjení mobilních telefonů a příslušenství podporujících standard Qi. V této recenzi se detailně podíváme na jeden z těchto produktů, stylovou lampu Riggad.