Články

Zde naleznete seznam článků. Vyberte si prosím jednu z následujících kategorií.

Co se ve Windows Phone 8.1 (zatím) nepovedlo? Windows Phone 8.1 přináší desítky nových funkcí, které posouvají systém na novou úroveň. Jsou však tyto novinky vždy přínosné? Co se Microsoftu příliš nepovedlo a na co si uživatelé nejvíce stěžují?
Kategorie : Obecné | Více
#UkazWP (3) – originálně řešené plochy ve WP 8.1 (od našich čtenářů) Třetí pokračování velmi populárního článku, kde naleznete různé variace domácí obrazovky (uspořádání dlaždic) od našich čtenářů – tentokráte ve WP 8.1.
Kategorie : Obecné | Více
Vývojářská verze Windows Phone 8.1 není zároveň finálním sestavením systému V tomto článku vyvrátíme nepravdivé informace o tom, že vývojářská verze Windows Phone 8.1 je zároveň i finálním sestavením. Co to v praxi znamená?
Kategorie : Obecné | Více
Windows Phone 8.1 (Blue) – Velký přehled novinek a vylepšení Aktualizace (15. 4.): Kompletní revize článku s doplněním všech aktuálních informací pocházejících z vývojářské verze. V tomto článku naleznete kompletní a pravidelně aktualizované informace spojené s Windows Phone 8.1 (Blue). Vše na jednom místě: nové funkce, data, screeny, zajímavosti.
Kategorie : Obecné | Více
Jak aktivovat hlasovou asistentku Cortanu na Windows Phone 8.1 Chcete si na Windows Phone 8.1 vyzkoušet hlasovou asistentku Cortanu? Poradíte si hravě s angličtinou? Tak zde je velmi jednoduchý návod, jak na to.
Kategorie : Návody (základ.) | Více
A je to tady: Windows Phone 8.1 oficiálně k dispozici Microsoft právě uvolnil vývojářskou verzi Windows Phone 8.1, neváhejte a stahujte do svých přístrojů.
Kategorie : Aktuality | Více
Jakých novinek a funkcí Windows Phone 8.1 se v ČR nedočkáme? Aktualizace (14.4.): Další nepodporovanou funkcí je Quiet Hours a Inner Circle + podrobnosti týkající se zobrazení Bingu po dvojitém kliknutí na lupu. Po smršti novinek a vylepšení ve Windows Phone 8.1 na veřejnost postupně vyplouvají i ty méně pozitivní vlastnosti a omezení spojená především s lokální podporou a dostupností některých funkcí a služeb.
Kategorie : Obecné | Více
V kolik hodin se dočkáme uvolnění vývojářské verze WP 8.1? (úvaha) V tomto článku se pokusíme odhadnout pravděpodobný čas zahájení aktualizačního procesu Windows Phone 8.1
Kategorie : Aktuality | Více