Články

Zde naleznete seznam článků. Vyberte si prosím jednu z následujících kategorií.

Jak nahrát zpět Windows Phone 8 po instalaci Windows Phone 8.1 Pokud jste si do své Lumie nahráli vývojářskou verzi Windows Phone 8.1 a z jakéhokoliv důvodu se chcete vrátit zpět k předchozí verzi, máme pro vás jednoduchý návod.
Kategorie : Návody (základ.) | Více
Detailní pohled na Windows Phone 8.1 (1) – Internetový prohlížeč V tomto seriálu, který bude zároveň recenzí, si detailně představíme operační systém Windows Phone 8.1. Hlavní důraz bude kladen na nové funkce, jejich možnosti a nastavení. První díl je zaměřen na internetový prohlížeč.
Kategorie : Návody (základ.) | Více
Připněte si WMManii jako živou dlaždici na plochu zobrazující aktuální novinky Internet Explorer ve Windows 8.1 a Windows Phone 8.1 umožňuje připnout jakýkoliv podporovaný web jako živou dlaždici a získávat tak informace o nových článcích pohodlně přímo na ploše vašeho zařízení.
Kategorie : Návody (základ.) | Více
Vyšší spotřeba u Windows Phone 8.1? – praktické zkušenosti, příčiny, možná řešení V tomto článku se detailně zaměříme na spotřebu vývojářské verze Windows Phone 8.1. Pokusíme se najít všechny možné příčiny a ukážeme si, jak je řešit.
Kategorie : Návody (základ.) | Více
Nový Samsung Ativ SE na prvním podrobném videu Detailní video zachycující novinku od Samsungu určenou pro americký trh – Ativ SE.
Kategorie : Aktuality | Více
Tipy a triky pro Windows Phone 8.1 (1) – Skryté možnosti a nastavení V tomto novém seriálu si ukážeme skryté možnosti a funkce operačního systému Windows Phone 8.1, které by rozhodně neměly být opomenuty, především kvůli své užitečnosti.
Kategorie : Návody (základ.) | Více
Co se ve Windows Phone 8.1 (zatím) nepovedlo? Windows Phone 8.1 přináší desítky nových funkcí, které posouvají systém na novou úroveň. Jsou však tyto novinky vždy přínosné? Co se Microsoftu příliš nepovedlo a na co si uživatelé nejvíce stěžují?
Kategorie : Obecné | Více
#UkazWP (3) – originálně řešené plochy ve WP 8.1 (od našich čtenářů) Třetí pokračování velmi populárního článku, kde naleznete různé variace domácí obrazovky (uspořádání dlaždic) od našich čtenářů – tentokráte ve WP 8.1.
Kategorie : Obecné | Více