Články

Zde naleznete seznam článků. Vyberte si prosím jednu z následujících kategorií.

Tipy na vánoční dárky (5) – powerbanky Vánoce jsou za dveřmi, a tak vám v tomto několikadílném seriálu představíme tipy na zajímavé dárky pro vaše blízké. Dnešní článek se bude týkat externích zdrojů.
Kategorie : Obecné | Více
Lumia Denim – chybějící funkce, dostupnost, nejčastější dotazy Co přináší Lumia Denim? Proč po instalaci nevidím žádné změny? Proč je stejná verze systému? Proč fotoaparát neobsahuje žádná vylepšení? Jakou roli zde hraje vývojářská verze a další odpovědi na nejčastější otázky.
Kategorie : Návody (základ.) | Více
Aktualizace Nokia Denim – kompletní přehled novinek a vylepšení (aktualizováno) Aktualizace (18.12.): Lumia Denim je již k dispozici pro některé Lumie. V tomto článku naleznete kompletní přehled novinek a vylepšení obsažených v následující aktualizaci firmwaru od Nokie nesoucí označení Denim.
Kategorie : Obecné | Více
Jak efektivně používat Glance Screen (rychlý přehled)? V tomto návodu si ukážeme, jak je možné co nejefektivněji využívat oblíbenou funkci Glance Screen, kterou disponují některé Lumie. Konkrétně si ukážeme, jak zobrazit datum, čas, oznámení, teplotu, předpověď počasí, obrázek, údaje o pohybu apod.
Kategorie : Návody (základ.) | Více
Nové Windows Phone zařízení od Aceru? Dle nejnovějších spekulací je možné, že firma Acer začne opět vyrábět zařízení s Windows Phone.
Kategorie : Obecné | Více
Tipy na vánoční dárky (4) - Tablet + klávesnice + Lumia 530 zdarma Vánoce jsou za dveřmi, a tak vám v tomto několikadílném seriálu představíme tipy na zajímavé dárky nejen pro vaše blízké. V dnešním článku se zaměříme na zajímavý 10" tablet s odpojitelnou klávesnicí, ke kterému získáte navíc zcela zdarma Lumii 530 v DualSIM variantě.
Kategorie : Obecné | Více
Microsoft Lumia McLaren – první informace Aktualizace (3.12.): Podívejte se na galerii fotek a porovnání s iPhonem 6. Na internetu se objevily první snímky a spekulace spojené s možná připravovaným modelem Lumia 1030, nebo také zrušeným McLarenem, který by se měl pyšnit vylepšeným PureView fotoaparátem, kovovým tělem a možná i podporou 3D gest.
Kategorie : Obecné | Více
Podrobné srovnání: Nokia Lumia 520 vs. 530 – Ve stínu legendy V tomto podrobném srovnání naleznete přímý souboj nejoblíbenější Lumie všech dob (520) a její nástupkyně (530). Dokáže novinka navázat na úspěch loňského modelu a pokračovat tak v úspěšném tažení nejen v českých obchodech?