Články

Zde naleznete seznam článků. Vyberte si prosím jednu z následujících kategorií.

Microsoft Band – oficiální představení (nejen) sportovního náramku Dnes byl oficiálně představen fitness náramek Microsoft Band. V článku naleznete podrobné informace o této multiplatformní novince.
Jak správně nabíjet akumulátory (baterie) v chytrých zařízeních? (aktualizováno) Velká aktualizace (30.10.) doplňující další důležité informace a odpovědi na vaše dotazy.V tomto podrobném článku se zaměříme na problematiku baterií (akumulátorů) a poradíme, jak je správně nabíjet, skladovat a jak o ně celkově vhodně pečovat. Vyvrátíme také mýty, kterých je plný internet a které přebírají i některé média.
Kategorie : Návody (základ.) | Více
Microsoft představil nová gesta pro touchpad na Windows 10 Microsoft představil nové možnosti touchpadu na systému Windows 10. Díky novým gestům se práce se zařízením zrychlí a zefektivní.
Kategorie : Aktuality | Více
Přední WP vývojář dostal pracovní nabídku od Googlu Jeden z nejlepších vývojářů Windows Phone aplikací Rudy Huyn dostal pracovní nabídku od Googlu. Zda ji přijal, či nikoliv se dozvíte přímo v článku.
Kategorie : Obecné | Více
Značka Nokia Lumia končí, přivítejte Microsoft Lumia (aktualizováno) Aktualizace (25.10.): Microsoft překvapivě přejmenovává FB profil a ukazuje Lumie se svým logem. Microsoft dokončuje převzetí mobilní divize Nokie, s čímž je spojeno i postupné ukončení používání značky Nokia u chytrých zařízení s Windows Phone. Co to znamená do budoucna a jaké budou následky?
Kategorie : Obecné | Více
Nová aktualizace vývojářské verze Windows Phone 8.1 (aktualizováno) Microsoft včera uvolnil další drobnou aktualizace pro Windows Phone 8.1. Jaké obsahuje novinky?
Kategorie : Aktuality | Více
Tipy a triky pro Windows Phone 8.1 (3) – Klávesnice a SMS V tomto novém seriálu naleznete desítky tipů, triků a návodů, jak efektivně využívat operační systém Windows Phone 8.1 vč. jeho skrytých funkcí.
Kategorie : Návody (základ.) | Více
Kolik si vydělají vývojáři za prodej svých aplikací na Windows Phone? Zajímá vás, proč musíte za mobilní aplikace platit a kolik si vydělají jejich autoři? V tomto článku naleznete krátký pohled do vývojářského prostředí.
Kategorie : Obecné | Více