Články

Návody (pokroč.)

 

Tato kategorie je určena pouze pro zkušené uživatele !!!

V této kategorii naleznete složitější postupy a návody, které jsou určeny pouze uživatelům, kteří se v dané problematice dobře orientují. Nedodržením přesného postupu riskujete trvalé poškození přístroje !!! Všechny zde uveřejněné návody lze aplikovat pouze na vlastní riziko. WMMania.cz za možné poškození Vašeho přístroje nenese žádnou zodpovědnost.


Jak zapnout české WordFlow (Swype) i na Windows Phone 8.1?

V tomto originálním návodu si ukážeme, jak zapnout českou klávesnici podporující WordFlow (Swype – psaní pomocí tahů prstu) na všech současných zařízeních s Windows Phone 8.1.


Instalace Windows 10 TP do ofic. nepodporovaných Lumií (podrobný návod)

V tomto velmi podrobném návodu si ukážeme, jak dostat testovací verzi Windows 10 Technical Preview pro telefony do jakéhokoliv zařízení s Windows Phone 8.1. Nastíníme si také problémy, které mohou po aktualizaci nastat.


Nebaví vás čekání? Nainstalujte si Denim ručně (návod)

Nečekejte zbytečně na příchod Denimu, ukážeme vám, jak jej nainstalovat ručně.


Jak nahrát oficiální aktualizaci Cyan (vč. WP8.1) do Lumie 925 již dnes?

Máte Lumii 925 a nechce se vám čekat na oficiální uvolnění Nokia Cyan a Windows Phone 8.1 pro ČR, případě pro příslušnou zahraniční distribuci zařízení? Máme pro univerzální návod.


Jak instalovat neoficiální aplikace do zařízení s Windows Phone 8

V tomto velice jednoduchém a stručném návodu si ukážeme, jak nainstalovat neoficiální (nepodepsané) aplikace do zařízení s Windows Phone 8.


Jak odemknout jakékoliv zařízení s Windows Phone 8 (developer unlock)

V tomto komplexním návodu se dotkneme problematiky a možností odemčení (developer unlock) zařízení s operačním systémem Windows Phone 8 a ukážeme si, jak jednoduše nainstalovat jakoukoliv neoficiální aplikaci.


Jak zdarma nainstalovat GDR3 (vývojářskou verzi) pro Windows Phone 8?

V tomto návodu si ukážeme, jak nainstalovat vývojářskou verzi GDR3 bez nutnosti platit drahé poplatky za vedení vývojářského účtu. Tento návod je vhodný pro všechny, kdo nechtějí čekat na oficiální uvolnění GDR3.


Jak ručně nainstalovat (aktualizovat) firmware v Nokiích Lumiích s WP8

V tomto velmi podrobném návodu si krok po kroku ukážeme, jak nahrát novější firmware do Nokií Lumií s Windows Phone 8. Lze jej použít například pro ruční nahrání aktualizace AMBER, která zatím nebyla automaticky nabídnuta. Věnovat se také bude možnostem stažení firmwarů apod.