Články

Obecné

V této kategorii naleznete obecné články, které nelze zařadit do jiné kategorie.


Co se ve Windows Phone 8.1 (zatím) nepovedlo?

Windows Phone 8.1 přináší desítky nových funkcí, které posouvají systém na novou úroveň. Jsou však tyto novinky vždy přínosné? Co se Microsoftu příliš nepovedlo a na co si uživatelé nejvíce stěžují?


#UkazWP (3) – originálně řešené plochy ve WP 8.1 (od našich čtenářů)

Třetí pokračování velmi populárního článku, kde naleznete různé variace domácí obrazovky (uspořádání dlaždic) od našich čtenářů – tentokráte ve WP 8.1.


Vývojářská verze Windows Phone 8.1 není zároveň finálním sestavením systému

V tomto článku vyvrátíme nepravdivé informace o tom, že vývojářská verze Windows Phone 8.1 je zároveň i finálním sestavením. Co to v praxi znamená?


Windows Phone 8.1 (Blue) – Velký přehled novinek a vylepšení

Aktualizace (15. 4.): Kompletní revize článku s doplněním všech aktuálních informací pocházejících z vývojářské verze.

V tomto článku naleznete kompletní a pravidelně aktualizované informace spojené s Windows Phone 8.1 (Blue). Vše na jednom místě: nové funkce, data, screeny, zajímavosti.


Jakých novinek a funkcí Windows Phone 8.1 se v ČR nedočkáme?

Aktualizace (14.4.): Další nepodporovanou funkcí je Quiet Hours a Inner Circle + podrobnosti týkající se zobrazení Bingu po dvojitém kliknutí na lupu.

Po smršti novinek a vylepšení ve Windows Phone 8.1 na veřejnost postupně vyplouvají i ty méně pozitivní vlastnosti a omezení spojená především s lokální podporou a dostupností některých funkcí a služeb.


Jakých (dříve spekulovaných) funkcí se ve WP8.1 nedočkáme?

Již zítra se dočkáme vývojářské verze Windows Phone 8.1, která přinese celou řadu novinek a vylepšení. Některé však budou chybět a to nejen ve vývojářské verzi, ale také v té finální. Které to budou?


Microsoft snižuje své požadavky a na nových zařízeních to bude bohužel znát

V tomto kritickém článku se zaměříme na upadající kvalitu zařízení a aplikací pro Windows Phone, vše si názorně přiblížíme na konkrétních příkladech a pokusíme se najít příčiny a možné budoucí následky.


Nokia Cyan – Doplňková aktualizace Nokie pro WP8.1 - první informace

Aktualizace (9.4.): Známe další podrobnosti připravované aktualizace od Nokie.

Nokia připravuje svou vlastní aktualizaci operačního systému Windows Phone 8.1, která nabídne uživatelům Lumií další užitečné funkce a vylepšení. Hlavním zaměřením této aktualizace bude zobrazení. Více v článku.