Články

Obecné

V této kategorii naleznete obecné články, které nelze zařadit do jiné kategorie.


Má smysl instalovat Windows 10 TP? (výkon, stabilita, spolehlivost)

Stále váháte s instalací nejnovější verze Windows 10 pro PC a tabletu? Lákají vás nové funkce, ale bojíte se případných problémů a rizik. V tomto článku vám pomůžeme s rozhodováním.


Dočkáme se od Samsungu nového Windows Phone zařízení?

Jihokorejská společnost Samsung uvažuje o výrobě nových Windows Phone zařízení. Vše ale záleží na urovnání jejích sporů s Microsoftem.


Windows (Phone) 10 na fotografiích – velká galerie reálných snímků

V tomto článku naleznete přes 40 reálných snímků nové Windows (Phone) 10 na skutečných telefonech, kde jsou zachyceny ty nejdůležitější novinky a vylepšení.


Budou Windows 10 skutečně zdarma?

V tomto článku si podrobně vysvětlíme, jak to bude s placením u Windows 10. Budou skutečně zdarma? Co znamená bezplatný upgrade během prvního roku?


Windows (Phone) 10 – Velký přehled novinek a vylepšení (oficiální představení)

Aktualizace (22.1.): Novinky ohledně integrace Skypu, nové aplikace pro zprávy a SMS a Cortany.

V tomto článku naleznete průběžně aktualizovaný přehled všech novinek a vylepšení, které budou obsaženy v mobilní verzi Windows 10.


Microsoft Lumia 1330 – První informace (aktualizováno)

Aktualizace (21.1.): Unikly nové fotografie.

Na internet pomalu unikají informace spojené s nástupcem Lumie 1320. K dispozici je již několik snímků a poměrně přesná hardwarová specifikace.


Aktualizace Nokia Denim – kompletní přehled novinek a vylepšení (aktualizováno)

Aktualizace (21.1.): Lumia Denim je již k dispozici pro některé české Lumie 930 a také pro Lumie 830 (aktualizovaná verze).
V tomto článku naleznete kompletní přehled novinek a vylepšení obsažených v následující aktualizaci firmwaru od Nokie nesoucí označení Denim.


Spekulace: Hybridní telefon s hw. klávesnicí od Microsoftu možná již zítra

Dle uznávaného zahraničního serveru Microsoft zítra představí hybridní zařízení kombinující notebook a telefon, tedy obdobu dotykového telefonu s hardwarovou klávesnicí.