Články

Obecné

V této kategorii naleznete obecné články, které nelze zařadit do jiné kategorie.


Liquid M220 – první Windows Phone 8.1 od Aceru

Acer na veletrhu Mobile World Congress představil svůj první smartphone s operačním systémem Windows Phone 8.1.


GDR2 pro Windows Phone 8.1 – Přehled novinek a vylepšení (aktualizováno)

V tomto průběžně aktualizovaném článku naleznete všechny informace spojené s novinkami a vylepšeními obsaženými v následující aktualizaci GDR2 určené pro Windows Phone 8.1.


Microsoft Lumia 640 XL – Oficiální představení (specifikace, foto, video)

Microsoft dnes představil novou Lumii 640 XL, která spadá do střední třídy a nabídne velký 5,7“ displej a zajímavou hardwarovou výbavu. V podstatě se tak jedná o nepřímého nástupce Lumie 1320.


Microsoft Lumia 640 – Oficiální představení (specifikace, foto, video)

Microsoft dnes představil novou Lumii 640, která spadá do střední třídy a nabídne velice zajímavou hardwarovou výbavu za slušnou cenu.


WordFlow (Swype) na WP8.1 konečně dostupné i v CZ, ovšem zatím jen někde

Dlouho očekávané WordFlow (Swype klávesnice) s podporou CZ je dostupné i pro WP8.1, ovšem není to tak jednoduché. Pomozte nám s odhalením záhady, proč pro některé modely tato funkce k dispozici je, a pro jiné nikoliv.


Lumia 640 – nové zařízení na obzoru?

V brzké době se pravděpodobně dočkáme představení nového low-endového Windows Phone zařízení, kterým by měla být Lumia 640.


Windows 10 TP pro telefony – Praktické zkušenosti po týdnu používání

Jaké zajímavé novinky nabídne první verze Windows Phone 10 pro telefony a jak reálně fungují? Jsou dostatečně odladěné a spolehlivé pro běžné používání? V tomto článku naleznete praktické zkušenosti po týdnu používání.


Lumia 435 a 532 – oficiální představení a první zkušenosti

Microsoft oficiálně představil dvojici nejlevnějších Lumií. V tomto článku naleznete řadu fotografií a první praktické zkušenosti.