Články

Obecné

V této kategorii naleznete obecné články, které nelze zařadit do jiné kategorie.


Vývojářská verze Windows Phone 8.1 není zároveň finálním sestavením systému

V tomto článku vyvrátíme nepravdivé informace o tom, že vývojářská verze Windows Phone 8.1 je zároveň i finálním sestavením. Co to v praxi znamená?


Windows Phone 8.1 (Blue) – Velký přehled novinek a vylepšení

Aktualizace (15. 4.): Kompletní revize článku s doplněním všech aktuálních informací pocházejících z vývojářské verze.

V tomto článku naleznete kompletní a pravidelně aktualizované informace spojené s Windows Phone 8.1 (Blue). Vše na jednom místě: nové funkce, data, screeny, zajímavosti.


Jakých novinek a funkcí Windows Phone 8.1 se v ČR nedočkáme?

Aktualizace (14.4.): Další nepodporovanou funkcí je Quiet Hours a Inner Circle + podrobnosti týkající se zobrazení Bingu po dvojitém kliknutí na lupu.

Po smršti novinek a vylepšení ve Windows Phone 8.1 na veřejnost postupně vyplouvají i ty méně pozitivní vlastnosti a omezení spojená především s lokální podporou a dostupností některých funkcí a služeb.


Jakých (dříve spekulovaných) funkcí se ve WP8.1 nedočkáme?

Již zítra se dočkáme vývojářské verze Windows Phone 8.1, která přinese celou řadu novinek a vylepšení. Některé však budou chybět a to nejen ve vývojářské verzi, ale také v té finální. Které to budou?


Microsoft snižuje své požadavky a na nových zařízeních to bude bohužel znát

V tomto kritickém článku se zaměříme na upadající kvalitu zařízení a aplikací pro Windows Phone, vše si názorně přiblížíme na konkrétních příkladech a pokusíme se najít příčiny a možné budoucí následky.


Nokia Cyan – Doplňková aktualizace Nokie pro WP8.1 - první informace

Aktualizace (9.4.): Známe další podrobnosti připravované aktualizace od Nokie.

Nokia připravuje svou vlastní aktualizaci operačního systému Windows Phone 8.1, která nabídne uživatelům Lumií další užitečné funkce a vylepšení. Hlavním zaměřením této aktualizace bude zobrazení. Více v článku.


Windows Phone 8.1 na Lumii 1520 s ukázkou nových funkcí

V toto článku naleznete video ukazující nové funkce Windows Phone 8.1 na velkém displeji Lumie 1520. Je zde zachycena také lepší optimalizace pro větší displeje a rychlost systému.


Windows Phone 8.1 a Windows 8.1 pro malé tablety zcela zdarma

Microsoft oznámil, že všechny nové licence mobilního systému Windows Phone 8.1 a tabletového Windows 8.1 bude výrobcům k dispozici zcela zdarma. Další informace uvnitř článku.