Články

Recenze a porovnání

V této kategorii naleznete podrobné recenze zařízení.


Recenze: Nokia Lumia 1320 - Povedený phablet za slušnou cenu

V této recenzi si důkladně otestujeme zajímavý phablet Nokia Lumia 1320, který nabídne velmi zajímavé parametry a zároveň příznivou cenu, což nebývá příliš obvyklé. Čím tento model překvapí a kde se naopak šetřilo? Více v recenzi.


Podrobné srovnání: Acer Iconia W4 vs. Lenovo Miix 2 8 (recenze)

V tomto podrobném srovnání si představíme a navzájem porovnáme dva velmi zajímavé 8palcové tablety s plnohodnotnými Windows 8.1. Oba modely nabízí podobný výkon i výbavu, ale zcela odlišný design a hardwarové zpracování (ergonomie, design apod.).


Recenze: ASUS Transformer Book T100TA – Nejlevnější Windows 8 tablet s klávesnicí

V této recenzi si detailně představíme nejlevnější tablet s Windows 8, který nabídne solidní výkon, 10 palcovou úhlopříčku a dock (klávesnici). Nabídne ASUS svou unikátní technologii propojení tabletu a klávesnice? Projeví se cena zařízení na celkové kvalitě zpracování?


Recenze: Sony VAIO Tap 11 – Přímá konkurence iPadu?

Podrobná recenze zajímavého tabletu Sony VAIO Tap 11 (s klávesnicí a stylusem), který zaujme luxusním designem, kvalitním dílenským zpracováním a dostatečným výkonem. Tento model také nabídne nový pohled na spojení tabletu a klávesnice.


Recenze: Nokia Lumia 1520 – Nejvybavenější Nokia všech dob

V této obsáhlé recenzi si představíme jedno z nejvybavenějších zařízení současnosti, které nabídne vysoký výkon, výbornou výdrž, obrovský displej, kvalitní fotoaparát a řadu dalších vylepšení. Zaměříme se také na praktické využití takto velkého přístroje s Windows Phone a možnosti jeho pohodlného ovládání.


Nokia Lumia 920 vs. iPhone 5 z pohledu náročného uživatele

V tomto velmi detailním porovnání se zaměříme na praktické rozdíly a využitelnost Nokie Lumie 920 a iPhonu 5 z pohledu velmi náročného uživatele (dříve používajícího pouze produkty Apple), který svůj přístroj potřebuje primárně pro práci. Ukážeme si také problémy, které sebou přináší přechod z iOS na Windows Phone.


Jak fotí Nokia Lumia 1520?

07. 12. 2013, 01:05
Jak fotí Nokia Lumia 1520?

V tomto článku naleznete postupně aktualizovanou sbírku různorodých fotografií pořízených Nokií Lumií 1520, která nabízí opravdu špičkový fotoaparát. Kromě fotografií se také dozvíte, čím se liší fotoaparát Lumie 1520 od Lumie 1020.


Nokia Lumia 1320 a 1520: První pohled a obsáhlé praktické zkušenosti

Nokia dnes oficiálně v ČR představila novinky pro letošní předvánoční trh v podobě Lumie 1320 a 1520. Oba modely jsme měli možnost detailně vyzkoušet a nafotit. V článku se tedy kromě spousty fotografií (60) dočkáte i prvních obsáhlejších praktických zkušeností.