Články

Recenze a porovnání

V této kategorii naleznete podrobné recenze zařízení.


Nokia Lumia 930 – První česká recenze a praktické zkušenosti

V dnešní exkluzivní recenzi se podrobně podíváme na špičkový model Nokia Lumia 930 především z pohledu náročného uživatele. Kromě klasických informací se také dozvíte celou řadu praktických zkušeností z dlouhodobého používání.


Recenze: Nokia Lumia 630 - Nová generace přichází

Podrobně jsme pro vás otestovali první Lumii s Windows Phone 8.1, která nabídne nejen příznivou cenu, ale bohužel i celou řadu nečekaných kompromisů. Dokáže překonat své předchůdce a prosadit se na trhu nejlevnějších zařízení? Nejen to se dozvíte v naší recenzi.


Recenze: Lenovo IdeaPad Flex 10 – menší a levnější alternativa populární Yogy

Dnes si představíme levnější a menší variantu velmi populárního modelu Lenovo IdeaPad Yoga, která od svého výkonnějšího sourozence zdědila pouze inovativní myšlenku otočení dotykového displeje, zbytek parametrů podlehl ceně, ale o tom více v naší recenzi.


Podrobné srovnání: Nokia Lumia 1320 vs. 1520 (z pohledu náročného uživatele)

V tomto detailním srovnání se zaměříme na dvojici 6“ phabletů od Nokie především z praktického pohledu náročného uživatel. Odpovíme také na otázku, zdali se investice do výrazně dražší Lumie 1520 vyplatí, či zdali Lumia 1320 zvládne obstát i v náročných podmínkách.


Recenze: Nokia Lumia 1320 - Povedený phablet za slušnou cenu

V této recenzi si důkladně otestujeme zajímavý phablet Nokia Lumia 1320, který nabídne velmi zajímavé parametry a zároveň příznivou cenu, což nebývá příliš obvyklé. Čím tento model překvapí a kde se naopak šetřilo? Více v recenzi.


Podrobné srovnání: Acer Iconia W4 vs. Lenovo Miix 2 8 (recenze)

V tomto podrobném srovnání si představíme a navzájem porovnáme dva velmi zajímavé 8palcové tablety s plnohodnotnými Windows 8.1. Oba modely nabízí podobný výkon i výbavu, ale zcela odlišný design a hardwarové zpracování (ergonomie, design apod.).


Recenze: ASUS Transformer Book T100TA – Nejlevnější Windows 8 tablet s klávesnicí

V této recenzi si detailně představíme nejlevnější tablet s Windows 8, který nabídne solidní výkon, 10 palcovou úhlopříčku a dock (klávesnici). Nabídne ASUS svou unikátní technologii propojení tabletu a klávesnice? Projeví se cena zařízení na celkové kvalitě zpracování?


Recenze: Sony VAIO Tap 11 – Přímá konkurence iPadu?

Podrobná recenze zajímavého tabletu Sony VAIO Tap 11 (s klávesnicí a stylusem), který zaujme luxusním designem, kvalitním dílenským zpracováním a dostatečným výkonem. Tento model také nabídne nový pohled na spojení tabletu a klávesnice.