Články

Přehled ROM

V této kategorii naleznete podrobný popis a hodnocení nejlepších ROM pro jednotlivá zařízení.


Windows Phone 7.8 pro HTC Radar a Titan

Plně funkční neoficiální ROM obsahující Windows Phone 7.8 a další vylepšení jsou již dostupné také pro HTC Radar a Titan.


Windows Phone 7.8 pro HTC HD2

24. 09. 2012, 23:04
Windows Phone 7.8 pro HTC HD2

Na XDA-Developers se objevila plně funkční ROM s Windows Phone 7.8 pro HTC HD2. Tento legendární model tak stále drží krok s dobou.


První zcela funkční ROM s WP 7.8 pro HTC HD7

Vlastníte HTC HD7? Již nyní můžete vyzkoušet plně funkční ROM obsahující Windows Phone 7.8 a celou řadu dalších vylepšení.


Nexgen+: Nejlepší neoficiální ROM pro HTC HD7

Dnes si představíme jednu z nejlepších neoficiální ROM pro HTC HD7, která Vám pomůže z tohoto přístroje vytáhnout maximum. Tato ROM se vyznačuje původním (nepozměněným) designem a celou řadou užitečných funkcí (odemčení, posílání souborů přes bluetooth, apod.)


Aktualizace Tango (Refresh) pro Nokii Lumii 800 ke stažení vč. funkce WiFi Hotspot

Aktualizace (26.6.): Na serverech Nokie se dnes objevil první evropský (plnohodnotný) firmware s Tangem (a Wifi tetheringem).

Na serverech Nokie se objevil nový firmware obsahující nejnovější verzi operačního systému Windows Phone (Tango) a přinášející dlouho očekávanou funkci sdílení internetu prostřednictvím Wi-Fi (Wi-Fi Hotspot).


HD2O Dynamics7 - Povedená neoficiální ROM pro HTC Titan

Dnes si představíme jednu z prvních neoficiálních ROM pro HTC Titan přinášející celou řadu novinek a vylepšení. Za zmínku stojí možnost instalovat neoficiální aplikace, změnit funkci tlačítka s lupou, používat nativní aplikace (např. Operu mini) a mnoho dalšího. Tato ROM také obsahuje nejnovější aktualizaci Windows Phone Tango.


HD2O Dynamics7 - Povedená neoficiální ROM pro HTC Radar

Dnes si představíme jednu z prvních neoficiálních ROM pro HTC Radar přinášející celou řadu novinek a vylepšení. Za zmínku stojí možnost instalovat neoficiální aplikace, změnit funkci tlačítka s lupou, používat nativní aplikace (např. Operu mini) a mnoho dalšího. Tato ROM také obsahuje nejnovější aktualizaci Windows Phone Tango.


Aktualizace Tango (Refresh) pro Nokii Lumii 710 ke stažení

Od včerejšího dne je možné do Nokia Lumie 710 nahrát zcela novou oficiální ROM (firmware), který již obsahuje aktualizaci systému s původním kódovým názvem „Tango“ (oficiálně „Refresh“). Tento firmware také obsahuje funkci pro sdílení mobilního internetu prostřednictvím Wi-Fi (Wi-Fi Hotspot).