Články

Úpravy

V této kategorii naleznete různé úpravy operačního systému a dalších aplikací.


Velký přehled tipů a triků pro Nokii Lumii 920 (FAQ)

V tomto rozsáhlém článku naleznete nejdůležitější otázky a odpovědi týkající se Nokie Lumie 920 spolu s celou řadou tipů a triků pro její co nejefektivnější využívání. Objasníme si také důležité pojmy a poradíme, jak řešit nejběžnější problémy.


Nokia Lumia 800 - Velký přehled tipů, triků a úprav

V tomto článku naleznete celou řadu zajímavých tipů a triků pro nejpopulárnější Windows Phone přístroj současnosti, kterým je Nokia Lumia 800. Kromě užitečných triků článek obsahuje také řešení celé řady problémů, se kterými se tento model potýká.


WP7: Velký přehled tipů, triků, úprav a neoficiálních aplikací pro Windows Phone 7

V tomto komplexním článku naleznete velké množství různých tipů a triků, systémových a grafických úprav a také přehled neoficiálních aplikací pro operační systém Windows Phone 7. V současnosti je k dispozici téměř 60 velice zajímavých úprav pro všechna zařízení.


Úpravy TF3D/Sense (8. DÍL) - Režim Landscape (naležato)

HTC Sense je velice povedené grafické rozhraní, bohužel však trpí zásadní vadou. Nelze ho využít v režimu Landscape (naležato). V tomto krátkém a jednoduchém návodu si ukážeme jak tento problém odstranit.


Úpravy TF3D/Sense (7. DÍL) - 3D Slider

Další velice povedenou úpravou pro HTC Sense je změna Slideru, tentokrát se jedná o velice povedený 3D Slider (pás ikon ve spodní části displeje určený k přepínání mezi záložkami Sense).


HD2: Velký přehled úprav, nastavení a užitečných aplikací

Aktualizace: Článek byl kompletně aktualizován a přepracován (k dispozici je řazení do kategorií apod.). V tomto rozsáhlém a průběžně aktualizovaném článku naleznete kompletní přehled veškerých úprav, nastavení a užitečných aplikací pro HTC HD2. Celkem je zde již přes 240 položek.


Odstranění HTC úprav a aplikací nejen pro HD2

Ve všech zařízeních od HTC nalezneme různá "vylepšení", která spočívání v předinstalovaných aplikacích, grafických skinech a nadstavbách původních aplikací. Nejznámější aplikací je bezesporu HTC Sense (Touch Flo 3D). Bohužel ne každá nadstavba od HTC je skutečně povedená, a řadě uživatelů vůbec nevyhovuje. V tomto článku si ukážeme, jak jednotlivé prvky HTC customizace vypnout.


Úpravy TF3D/Sense (6. DÍL) - Úprava kalendáře

V dalším pokračování našeho seriálu o úpravách HTC Sense si ukážeme jednoduchý postup, jak při zobrazení kalendáře v módu Agenda docílit zobrazení událostí na celý měsíc dopředu. Nyní se události zobrazují pouze s týdením předstihem.