Need for Speed Shift - Nejlepší závodní hra (ZDARMA)

Need for Speed Shift - Nejlepší závodní hra (ZDARMA)
Publikováno : 25. 09. 2010, 00:49
Autor : Jindřich Lukeš Kategorie : Hry a Zábava

Ačkoli se na první pohled zdálo, že žádná kvalitní aplikace, resp. hra na WM 6.5 již nevyjde, opak je pravdou. EA před několika dny vydalo novinku s názvem Need for Speed Shift a lze ji považovat za nejlepší závodní hru pro Windows Mobile. Třešničkou na dortu je fakt, že plná verze NFS je zcela ZDARMA.

 

Soubor Velikost
nfsshift_1.0.2.cab nfsshift_1.0.2.cab (13828x) 97.88 MiB

Asi každný z Vás někdy hrál nějakou verzi slavných automobilových závodu Need for Speed. Proto si také myslím, že podrobný popis této hry je naprosto zbytečný. Snad jen ve stručnosti. Závody probíhají na 18ti tratích umístěných ve třech různých lokacích. Na výběr máte z 20 vozů, které můžete v průběhu hry také vylepšovat (tuning). Zahrát si můžete klasickou kariéru nebo také rychlý závod. Během závodu je k dispozici několik různých pohledů vč. pohledu z kabiny řidiče.

Jelikož je grafika skutečně propracovaná (OpenGL ES 2.0), je třeba hru spouštět pouze na zařízeních s procesorem Qualcomm Snapdragon (HTC HD2 a HTC HD mini).

NFSS můžete stahovat přímo ze stránek distributora po zadání Vašeho IMEI čísla. Pokud by s tímto stažením nastal nějaký problém, můžete využít i naší download sekci.

NFSS NFSS NFSS NFSS

 

NFSS NFSS NFSS NFSS

 

 


Sdílejte software na:
Záložka Google E-mail

Štítky : Freeware, HD2, Hry, Windows Mobile

Komentáře :
Komentovat články mohou jen přihlášení uživatelé.
 
 
Zobrazit fórum...