Upřesnění výběru

 

Štítky

Zvolené štítky : HD2-ROM

HTC HD2: Jak nahrát plnohodnotný (NAND) Android (CWM i DFT)
Kategorie :

Návody (pokroč.)

Aktualizace: Návod doplněn o postup nahrání Androidu pomocí aplikace ClockworkMod Recovery.

Majitelé HTC HD2 čekali na tento den několik měsíců, nyní nastal ten správný čas a pro veřejnost byla uvolněna první verze Androidu, který se nahrává přímo do paměti zařízení (NAND). Nyní je tedy k dispozici plnohodnotný Android, kterým je možné zcela nahradit operační systém Windows Mobile. V tomto podrobném návodu si ukážeme, jak Android do zařízení nahrát. 
HD2: Přehled ROM, RadioROM a CZ/SK lokalizací
Kategorie :

Přehled ROM

V tomto článku naleznete kompletní (aktualizovaný) seznam všech oficiálních a některých neoficiálních ROM a RadioROM a CZ/SK lokalizací pro HTC HD2 s možností jejich stažení. 
HTC Touch HD, Touch Pro2, HD2: Jak nahrát ROM a RadioROM ?
Kategorie :

Návody (pokroč.)

Univerzalní podrobný návod na přehrání ROM a RadioROM pro většinu moderních zařízení pro HTC (Touch HD, Touch Pro2, HD2, ...). Tento návod je určen především pro ty, kdo nemají ještě žádné zkušenosti v této oblasti anebo si nejsou až tak jistí při nahrávání ROM do zařízení. 
HTC HD2 a NAND Android - kompletní shrnutí
Kategorie :

Návody (pokroč.)

Tento článek je největším komplexním přehledem na světě, který je věnovaný problematice Androidu na HTC HD2. Mimo jiné zde naleznete podrobné vysvětlení celé problematiky NAND Androidu doplněné o různé tipy, triky a hlavně detailní návody, které pomohou zejména začátečníkum a mírně pokročilým uživatelů. Pro zkušené uživatele pak může tento článek sloužit k utřídění a zdokonalení svých znalostí. Naleznete zde také objasnění pojmů jako je MAGLDR, cLK, CWM, EXT apod. 
HD2: Elegancia ROM - Miri colored by Steve0007
Kategorie :

Přehled ROM

Aktualizace: Po dlouhé době byla konečně vydána dlouho očekávaná aktualizace (v2) této, dle mého názoru, nejlepší neoficiální ROM pro HD2.

Dnes se podíváme na velice propracovanou ROM od Miriho z htcpedia.com. Tato ROM je postavena na základu WM 6.5.X, je velice rychlé a stabilní, navíc obsahuje velice vkusně zpracované grafické doplňky většiny částí systému. K dispozici je také verze s GTX skinem. 
WMM Servis se mění na SmartServis - Softwarové úpravy chytrých zařízení
Kategorie :

Obecné

WMMServis se mění na SmartServis a přináší celou řadu nových služeb vč. vlastní kamené pobočky.

Vlastníte některé zařízení s operačním systémem Android, Windows Mobile nebo Windows Phone 7, popř. PC s Windows a chtěli byste z něj získat maximum? Nemáte však čas, chuť, či odvahu sledovat nejnovější vývoj v oblasti příslušných systémů a provádět náročnější softwarové úpravy? Tak právě pro Vás jsou určeny služby našeho WMM Servisu. 
HTC HD2: Jak nahrát Windows Phone 7.5 Mango
Kategorie :

Návody (pokroč.)

Je to neuvěřitelné! Majitelé HD2 mají nyní možnost nahrát do zařízení téměř plnohodnotný systém Windows Phone 7.5 Mango. V tomto návodu si ukážeme detailní postup, jak WP7 do zařízení nahrát. 
HTC HD2: Jak nainstalovat HSPL? 2.varianta
Kategorie :

Návody (pokroč.)

Aktualizace: Právě vydáno HSPL4.

V tomto článku si ukážeme, jak nainstalovat HSPL (Hard SPL) do HTC HD2 (Leo). Jinými slovy by se dalo říci, jak připravit zařízení, aby do něj bylo možné nahrát jakoukoliv ROM. Tento návod zde už jednou máme. Nyní je ale postup podstatně jednodušší. Navíc je možné jednoduše vrátit původní SPL např. kvůli bezproblémové reklamaci zařízení.