Upřesnění výběru

 Android   HD2   HD2-ROM   Freeware   Windows Mobile   Windows Phone   HTC   CZ 
 

Štítky

Zvolené štítky : Android pro HD2

HTC HD2: Jak nahrát plnohodnotný (NAND) Android (CWM i DFT)
Kategorie :

Návody (pokroč.)

Aktualizace: Návod doplněn o postup nahrání Androidu pomocí aplikace ClockworkMod Recovery.

Majitelé HTC HD2 čekali na tento den několik měsíců, nyní nastal ten správný čas a pro veřejnost byla uvolněna první verze Androidu, který se nahrává přímo do paměti zařízení (NAND). Nyní je tedy k dispozici plnohodnotný Android, kterým je možné zcela nahradit operační systém Windows Mobile. V tomto podrobném návodu si ukážeme, jak Android do zařízení nahrát. 
HTC HD2 a NAND Android - kompletní shrnutí
Kategorie :

Návody (pokroč.)

Tento článek je největším komplexním přehledem na světě, který je věnovaný problematice Androidu na HTC HD2. Mimo jiné zde naleznete podrobné vysvětlení celé problematiky NAND Androidu doplněné o různé tipy, triky a hlavně detailní návody, které pomohou zejména začátečníkum a mírně pokročilým uživatelů. Pro zkušené uživatele pak může tento článek sloužit k utřídění a zdokonalení svých znalostí. Naleznete zde také objasnění pojmů jako je MAGLDR, cLK, CWM, EXT apod. 
Jak spustit Android (2.1 i 2.2) nejen na HTC HD2 (z SD karty)
Kategorie :

Návody (pokroč.)

V tomto jednoduchém návodu si ukážeme, jak jednoduše spustit operační systém Google Android. K dispozici jsou obě nejnovější verze (2.1 Éclair a 2.2 Froyo) na HTC HD2. 
Plnohodnotný Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) na HTC HD2: Nemožné se stává skutečností
Kategorie :

Přehled ROM

Nemožné se stává skutečností. Do legendárního zařízení HTC HD2 si nyní můžete bez problémů nainstalovat nejnovější verzi operačního systému Android. Konkrétně se jedná o verzi 4.0.3. (Ice Cream Sandwich) s nadstavbou CynanogenMod 9. 
Nejlepší (SD) Android pro HTC HD2
Kategorie :

Přehled ROM

V tomto souhrnném článku naleznete základní informace týkající se Androidu na HD2 a také popis a vysvětlení základních rozdílů mezi NAND a SD verzemi. Na závěr se také dozvíte základní informace o nejlepší verzi Androida, který se spouští z SD karty, a umožňuje tak využívat výhody obou operačních systémů (Android, Windows Mobile) současně v jednom přístroji. 
HD2 NAND Toolkit – vše v jednom pro HD2 NAND Android
Kategorie :

Návody (pokroč.)

Určitě uznáte, že příprava HD2 na flashnutí Androidu je proces poměrně složitý. Začíná stažením jednotlivých utilit potřebných pro přípravu (HSPL, MAGLDR, cLK, soubory pro rozdělení NAND atd.), přes jejich postupnou instalaci do telefonu, neustálé restarty a hledání správných souborů pro flash až po samotnou instalaci ROM. A co takhle na tohle všechno použít jednu jedinou aplikaci?! Tak právě to je HD2 NAND Toolkit. 
Android pro HD2: Mdeejay FroYo Z/HD (SD)
Kategorie :

Přehled ROM

Dnes si představíme další povedenou portaci Androida 2.2 z HTC Desire HD, resp. Desire Z obsahující nové HTC Sense. V současnosti se jedná zřejmě o nejlepší Android pro HD2. 
Android pro HD2 - FroyoStone Series V3.3 (SD)
Kategorie :

Přehled ROM

V tomto článku se zaměříme na základní popis Androidu pro HD2 s označením "FroyoStone Sense", který byl dnes vydán ve své další verzi. Jedná se o jednu z nejlepších verzí, která pochází z HTC zařízení a obsahuje Android 2.2 a také HTC Sense.