Štítky

Zvolené štítky : Android

HTC HD2: Jak nahrát plnohodnotný (NAND) Android (CWM i DFT)
Kategorie :

Návody (pokroč.)

Aktualizace: Návod doplněn o postup nahrání Androidu pomocí aplikace ClockworkMod Recovery.

Majitelé HTC HD2 čekali na tento den několik měsíců, nyní nastal ten správný čas a pro veřejnost byla uvolněna první verze Androidu, který se nahrává přímo do paměti zařízení (NAND). Nyní je tedy k dispozici plnohodnotný Android, kterým je možné zcela nahradit operační systém Windows Mobile. V tomto podrobném návodu si ukážeme, jak Android do zařízení nahrát. 
HTC HD2 a NAND Android - kompletní shrnutí
Kategorie :

Návody (pokroč.)

Tento článek je největším komplexním přehledem na světě, který je věnovaný problematice Androidu na HTC HD2. Mimo jiné zde naleznete podrobné vysvětlení celé problematiky NAND Androidu doplněné o různé tipy, triky a hlavně detailní návody, které pomohou zejména začátečníkum a mírně pokročilým uživatelů. Pro zkušené uživatele pak může tento článek sloužit k utřídění a zdokonalení svých znalostí. Naleznete zde také objasnění pojmů jako je MAGLDR, cLK, CWM, EXT apod. 
WMM Servis se mění na SmartServis - Softwarové úpravy chytrých zařízení
Kategorie :

Obecné

WMMServis se mění na SmartServis a přináší celou řadu nových služeb vč. vlastní kamené pobočky.

Vlastníte některé zařízení s operačním systémem Android, Windows Mobile nebo Windows Phone 7, popř. PC s Windows a chtěli byste z něj získat maximum? Nemáte však čas, chuť, či odvahu sledovat nejnovější vývoj v oblasti příslušných systémů a provádět náročnější softwarové úpravy? Tak právě pro Vás jsou určeny služby našeho WMM Servisu. 
HTC HD2: Jak nainstalovat HSPL? 2.varianta
Kategorie :

Návody (pokroč.)

Aktualizace: Právě vydáno HSPL4.

V tomto článku si ukážeme, jak nainstalovat HSPL (Hard SPL) do HTC HD2 (Leo). Jinými slovy by se dalo říci, jak připravit zařízení, aby do něj bylo možné nahrát jakoukoliv ROM. Tento návod zde už jednou máme. Nyní je ale postup podstatně jednodušší. Navíc je možné jednoduše vrátit původní SPL např. kvůli bezproblémové reklamaci zařízení. 
Jak spustit Android (2.1 i 2.2) nejen na HTC HD2 (z SD karty)
Kategorie :

Návody (pokroč.)

V tomto jednoduchém návodu si ukážeme, jak jednoduše spustit operační systém Google Android. K dispozici jsou obě nejnovější verze (2.1 Éclair a 2.2 Froyo) na HTC HD2. 
WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace (aktualizováno)
Kategorie :

Internet a Komunik.

Aktualizace (31.10): Dnes byla vydána nová verze, která přináší několik významnějších změn.

Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými. Pokud používáte jakýkoliv datový tarif, už nikdy nebudete muset posílat klasické SMS, nebo používat jiné komunikační programy. 
Plnohodnotný Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) na HTC HD2: Nemožné se stává skutečností
Kategorie :

Přehled ROM

Nemožné se stává skutečností. Do legendárního zařízení HTC HD2 si nyní můžete bez problémů nainstalovat nejnovější verzi operačního systému Android. Konkrétně se jedná o verzi 4.0.3. (Ice Cream Sandwich) s nadstavbou CynanogenMod 9. 
HTC HD2 (Leo) - Jak nainstalovat HSPL ?
Kategorie :

Návody (pokroč.)

V tomto článku si ukážeme, jak nainstalovat HSPL (Hard SPL) do HTC HD2 (Leo). Jinými slovy by se dalo říci, jak připravit zařízení, aby do něj bylo možné nahrát jakoukoliv ROM...