Upřesnění výběru

 Homebrew   HTC   Windows Phone   Samsung   Freeware   HD2   CZ   Shareware   Lumia   Nokia   Windows Phone 8 
 

Štítky

Zvolené štítky : Chevron WP7

Navigon v4.7 - Plnohodnotná automobilová navigace pro Windows Phone
Kategorie :

GPS

Aktualizace (21.3. 2013) - Nová verze 4.7

Nejlepší automobilová navigace pro Windows Phone, která v aktuální verzi přináší podporu českého jazyka a možnosti pravidelné aktualizace mapových podkladů. 
Jak odblokovat Windows Phone 7 pro instalaci aplikací- Chevron WP7
Kategorie :

Návody (pokroč.)

Aktualizace: Doplněn postup pro odstranění chybové hlášky.

V tomto podrobném a  jednoduchém návodu si ukážeme, jak odemknout jakékoliv zařízení s Windows Phone 7 pro instalaci aplikací přímo z PC. Díky této úpravě již nebude nuceni instalovat aplikace pouze z Marketplace a budete si moci vyzkoušet i aplikace, které neprošly schvalovacím procesem Microsoftu. 
Jak nahrát finální aktualizaci Mango vč. zachování odemčení přístroje
Kategorie :

Návody (pokroč.)

Aktualizace (1.10.): Doplněn návod na oficiální aktualizaci Manga (7720.68), vč. možnosti zachování odemčení zařízení HTC.
V tomto článku naleznete podrobný navod, jak nahrát aktualizaci Mango do systému Windows Phone 7 vč. možnosti zachování odemčení zařízení. 
FAQ: Základní informace o Windows Phone 7
Kategorie :

Obecné

V tomto souhrném článku naleznete veškeré základní informace o systému Windows Phone 7, které jsou určeny zejména pro nové uživatele Windows Phone 7. Kromě vysvětlení základních pojmů si objasníme také složitější operace, kterými je možné přizpůsobit zařízení dle potřeb. Naleznete zde také odpovědi na nejčastější otázky z fóra. 
WP7: Velký přehled tipů, triků, úprav a neoficiálních aplikací pro Windows Phone 7
Kategorie :

Úpravy

V tomto komplexním článku naleznete velké množství různých tipů a triků, systémových a grafických úprav a také přehled neoficiálních aplikací pro operační systém Windows Phone 7. V současnosti je k dispozici téměř 60 velice zajímavých úprav pro všechna zařízení. 
Odblokování Windows Phone 7 - Kompletní shrnutí
Kategorie :

Obecné

V tomto souhrnném přehledu naleznete všechny důležité informace spojené s odblokováním Windows Phone 7 zařízení, kterých je možné provést hned několik. Vzájemně se od sebe liší způsobem aplikace, účelem a odlišnou verzí operačního systému na které je lze použít. Vysvětlíme si pojmy Developer unlock, Interop-unlock, HSPL, RSPL, ChevronWP7, ChevronWP7 Labs, 0x81030120 apod. 
Jak zabránit opětovnému uzamčení přístrojů s WP7 (instalace aplikací)
Kategorie :

Návody (pokroč.)

Pro instalaci jakýchkoli neoficiálních aplikaci do zařízení s WP7 je nutné toto zařízení nejdříve odemknout. Bohužel po určitém čase dojde k automatickému uzamčení. V tomto článku si ukážeme, jak tomuto uzamčení zabránit u zařízení od HTC a Samsungu. 
HTC HD2: První ROM s Windows Phone 7.5 Mango
Kategorie :

Přehled ROM

K dispozici je první klasická ROM pro HTC HD2 obsahující finální verzi Windows Phone 7.5 Mango vč. české lokalizace. Tuto ROM lze nahrát starším a jednodušším způsobem. Pojďme se na ni společně podívat.