Upřesnění výběru

 

Štítky

Zvolené štítky : CZ, HTC

HTC HD2: První ROM s Windows Phone 7.5 Mango
Kategorie :

Přehled ROM

K dispozici je první klasická ROM pro HTC HD2 obsahující finální verzi Windows Phone 7.5 Mango vč. české lokalizace. Tuto ROM lze nahrát starším a jednodušším způsobem. Pojďme se na ni společně podívat. 
HTC Locations – Plnohodnotná automobilová (offline) navigace od HTC (CZ) - podrobná recenze
Kategorie :

GPS

HTC před dvěma týdny aktualizovalo svou aplikaci HTC Locations, která nyní umí plnohodnotně navigovat. K dispozici jsou nejen mapy celé Evropy vč. ČR, ale také české hlasové povely. Spolu s Nokia Drive se jedná o jedinou plnohodnotnou navigaci (s podporou CZ) pro Windows Phone. 
Neoficiální ROM pro HTC Mozart: Mango, čestina, Wi-Fi hotspot, Xbmod a Interop-unlock
Kategorie :

Přehled ROM

V tomto článku si představíme další povedenou neoficiální ROM pro HTC Mozart, která obsahuje mimo jiné odemčení zařízení (vč. kompletního odemčení tzv. interop-unlock), sdílení internetu, možnosti úpravy ROM pomocí xbmod a exkluzivně také možnost doinstalování české lokalizace. 
HTC Titan - Nová oficiální ROM verze 1.09.401.02
Kategorie :

Přehled ROM

Na internetu se právě objevila nová oficiální ROM pro HTC Titan, která by měla řešit veškeré problémy, které se na tomto zařízení u některých uživatelů doposud objevily. 
Režim doku - zajímavá aplikace přímo od HTC
Kategorie :

Ostatní

HTC pro své přístroje s operačním systémem Windows Phone 7 nabízí zdarma celou řadu užitečných aplikací. V dnešním článku si představíme aplikaci "Režim doku" (Dock Mode), kterou ocení zejména majitelé různých kolébek (docků). 
14 T9 slovníků pro HTC zařízení (včetně českého)
Kategorie :

Systém

Koupili jste si z nějakého důvodu HTC Touch Diamond, Pro nebo HD bez české lokalizace a chcete používat českou T9, aniž byste si museli stahovat nebo kupovat jinou SW klávesnici? To není vůbec žádný problém, stačí si stáhnout tento patch, nainstalovat ho, vybrat si jeden ze čtrnácti slovníků T9 a používat ho s kteroukoli ze tří HTC typů SW klávesnic. 
Neoficiální ROM pro HTC s funkcí Xbmod
Kategorie :

Přehled ROM

V dnešním článku si představíme neoficiální ROM pro HTC zařízení s Windows Phone 7, které umožňují jednoduché změny funkcí a vzhledu pomocí CAB souborů. 
HTC Mozart: Neoficiální ROM s češtinou, odemčením a Wi-Fi hotspotem
Kategorie :

Přehled ROM

Dnes si představíme neoficiální ROM, která je určena pro HTC Mozart. Tato ROM obsahuje finální verzi Manga vč. češtiny, plného odemčení (Interop-unlock) a v neposlední řadě také sdílení internetu přes Wi-Fi (WiFi Hotspot).