Štítky

Zvolené štítky : CZ

Co0kie's Home Tab Editor 2.0.0 - Široké možnosti úprav HTC Sense
Kategorie :

Dlaždice a grafika

Aktualizace: Vydána finální verze 2.0.0. Ačkoli se mohlo zdát, že verze 1.8.5 je téměř dokonalá, autoři ve své práci pokračují, a dnes vydali novou verzi 2.0.0 Beta. Opět je k dispozici celá řada novinek a vylepšení, která tuto perfektní aplikaci obsahující neuvěřitelné možnosti úprav HTC Sense posouvají na vyšší úroveň. 
Navigon v4.7 - Plnohodnotná automobilová navigace pro Windows Phone
Kategorie :

GPS

Aktualizace (21.3. 2013) - Nová verze 4.7

Nejlepší automobilová navigace pro Windows Phone, která v aktuální verzi přináší podporu českého jazyka a možnosti pravidelné aktualizace mapových podkladů. 
WMM Jízdní řády 4.0 - Jízdní řády (IDOS) pro Windows Phone v nové verzi
Kategorie :

Ostatní

Aktualizace (31.5.): Vydána nová verze 4.0 přinášející nativní podporu WP8.1 (W10M) a řadu nových funkcí.

Představujeme vám jednu z nejpropracovanějších aplikací pro operační systém Windows Phone. Jejím účelem je pokročilé vyhledávání dopravních spojení (autobus, vlak, letadlo, MHD) v České republice a na Slovensku s využitím zdrojových dat z IDOS.cz 
HD2: První česká ROM pro HTC HD2 (WM 6.5 + WM 6.5.X)
Kategorie :

Přehled ROM

Aktualizace (30.7.) - Vydána verze 09.
I přesto, že se dnes do HD2 dají nahrát 3 různé operační systémy, řada uživatelů zůstává věrná Windows Mobile, které jsou stále jedním z nejlepších operačních systémů pro práci. V řadě případů však používání pouze oficiálních ROM není nejlepším řešením, a tak řada uživatelů využívá možnosti výběru z celé řady neoficiálních ROM. V tomto článku si představíme jednu velice rychlou a spolehlivou neoficiální českou ROM od českého autora. 
WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace (aktualizováno)
Kategorie :

Internet a Komunik.

Aktualizace (31.10): Dnes byla vydána nová verze, která přináší několik významnějších změn.

Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými. Pokud používáte jakýkoliv datový tarif, už nikdy nebudete muset posílat klasické SMS, nebo používat jiné komunikační programy. 
iGO 8 – Podrobný návod k použití
Kategorie :

GPS

Automobilový navigační software iGO asi není třeba nějak obsáhle představovat. Jedná se o špičkovou navigaci, která oproti konkurenci nabízí celou řadu dalších funkcí. Hlavním konkurentem iGO je světoznámý TomTom. Každý tento software má své zastánce i odpůrce. V tomto článku se Vám pokusíme přiblížit možnosti nastavení a jednotlivé funkce aplikace. 
S2U2 2.43 - Nejlepší zamykání dipleje
Kategorie :

Ostatní

Jak už název napovídá, hlavním cílem aplikace je zamykání/odemykání dotykového displeje. V tomto oboru se jedná o bezkonkureční software, který navíc nabízí velice široké možnosti nastavení a úprav. 
WMM SMS Zdarma - Posílejte SMS zdarma na Windows Phone (nová verze)
Kategorie :

Ostatní

Aktualizace (21. 6. 2014): Vydána nová verze 1.7 obsahující novou univerzální SMS bránu umožňující odeslat SMS zdarma do sítí všech tří českých operátorů o délce až 760 znaků bez nutnosti opisování kódů.

WMM SMS Zdarma je užitečná aplikace umožňují zdarma odesílat SMS skrze internetové brány všech našich operátorů (O2, T-Mobile, Vodafone).