Štítky

Zvolené štítky : Freeware

Co0kie's Home Tab Editor 2.0.0 - Široké možnosti úprav HTC Sense
Kategorie :

Dlaždice a grafika

Aktualizace: Vydána finální verze 2.0.0. Ačkoli se mohlo zdát, že verze 1.8.5 je téměř dokonalá, autoři ve své práci pokračují, a dnes vydali novou verzi 2.0.0 Beta. Opět je k dispozici celá řada novinek a vylepšení, která tuto perfektní aplikaci obsahující neuvěřitelné možnosti úprav HTC Sense posouvají na vyšší úroveň. 
WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace (aktualizováno)
Kategorie :

Internet a Komunik.

Aktualizace (31.10): Dnes byla vydána nová verze, která přináší několik významnějších změn.

Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými. Pokud používáte jakýkoliv datový tarif, už nikdy nebudete muset posílat klasické SMS, nebo používat jiné komunikační programy. 
TCPMP v2-Multimed. přehrávač optimalizovaný pro WVGA rozlišení (HD2)
Kategorie :

Audio a Video

Nová verze - v2. Patrně nejdokonalejší, volně dostupný multimediální přehrávač pro Windows Mobile, který si rozumí takříkajíc se všemi nejpoužívanějšími video a audio formáty. Tato verze je přizpůsobena ovládání prsty a WVGA rozlišení. Obsahuje také optimalizaci pro HTC HD2 
Need for Speed Shift - Nejlepší závodní hra (ZDARMA)
Kategorie :

Hry a Zábava

Ačkoli se na první pohled zdálo, že žádná kvalitní aplikace, resp. hra na WM 6.5 již nevyjde, opak je pravdou. EA před několika dny vydalo novinku s názvem Need for Speed Shift a lze ji považovat za nejlepší závodní hru pro Windows Mobile. Třešničkou na dortu je fakt, že plná verze NFS je zcela ZDARMA. 
S2U2 2.43 - Nejlepší zamykání dipleje
Kategorie :

Ostatní

Jak už název napovídá, hlavním cílem aplikace je zamykání/odemykání dotykového displeje. V tomto oboru se jedná o bezkonkureční software, který navíc nabízí velice široké možnosti nastavení a úprav. 
WMM Wallpaper Map 0.8 Beta - Zobrazení polohy jako pozadí
Kategorie :

GPS

Aktualizace: Nová verze 0.8 beta.

Dnes si představíme další aplikaci od našeho vývojáře, kterého naleznete ve fóru pod nickem MikyWoW. Tentokrát se jedná o aplikaci WMM Wallpaper Map, která zobrazí vaši aktuální polohu (na mapě) jako pozadí displeje. K dispozici je hned několi podporovaných grafickách rozhraní. 
WP7: Velký přehled tipů, triků, úprav a neoficiálních aplikací pro Windows Phone 7
Kategorie :

Úpravy

V tomto komplexním článku naleznete velké množství různých tipů a triků, systémových a grafických úprav a také přehled neoficiálních aplikací pro operační systém Windows Phone 7. V současnosti je k dispozici téměř 60 velice zajímavých úprav pro všechna zařízení. 
WP7: Jak instalovat aplikace ve Windows Phone 7 (oficiální i neoficiální)
Kategorie :

Návody (pokroč.)

Dnes si ukážeme jak jednoduše instalovat oficiální i neoficiální (homebrew) aplikace ve Windows Phone 7.