Upřesnění výběru

 

Štítky

Zvolené štítky : HD2

HTC HD2: Jak nahrát plnohodnotný (NAND) Android (CWM i DFT)
Kategorie :

Návody (pokroč.)

Aktualizace: Návod doplněn o postup nahrání Androidu pomocí aplikace ClockworkMod Recovery.

Majitelé HTC HD2 čekali na tento den několik měsíců, nyní nastal ten správný čas a pro veřejnost byla uvolněna první verze Androidu, který se nahrává přímo do paměti zařízení (NAND). Nyní je tedy k dispozici plnohodnotný Android, kterým je možné zcela nahradit operační systém Windows Mobile. V tomto podrobném návodu si ukážeme, jak Android do zařízení nahrát. 
HD2: Přehled ROM, RadioROM a CZ/SK lokalizací
Kategorie :

Přehled ROM

V tomto článku naleznete kompletní (aktualizovaný) seznam všech oficiálních a některých neoficiálních ROM a RadioROM a CZ/SK lokalizací pro HTC HD2 s možností jejich stažení. 
HTC Touch HD, Touch Pro2, HD2: Jak nahrát ROM a RadioROM ?
Kategorie :

Návody (pokroč.)

Univerzalní podrobný návod na přehrání ROM a RadioROM pro většinu moderních zařízení pro HTC (Touch HD, Touch Pro2, HD2, ...). Tento návod je určen především pro ty, kdo nemají ještě žádné zkušenosti v této oblasti anebo si nejsou až tak jistí při nahrávání ROM do zařízení. 
HD2: Velký přehled úprav, nastavení a užitečných aplikací
Kategorie :

Úpravy

Aktualizace: Článek byl kompletně aktualizován a přepracován (k dispozici je řazení do kategorií apod.). V tomto rozsáhlém a průběžně aktualizovaném článku naleznete kompletní přehled veškerých úprav, nastavení a užitečných aplikací pro HTC HD2. Celkem je zde již přes 240 položek. 
HTC HD2 a NAND Android - kompletní shrnutí
Kategorie :

Návody (pokroč.)

Tento článek je největším komplexním přehledem na světě, který je věnovaný problematice Androidu na HTC HD2. Mimo jiné zde naleznete podrobné vysvětlení celé problematiky NAND Androidu doplněné o různé tipy, triky a hlavně detailní návody, které pomohou zejména začátečníkum a mírně pokročilým uživatelů. Pro zkušené uživatele pak může tento článek sloužit k utřídění a zdokonalení svých znalostí. Naleznete zde také objasnění pojmů jako je MAGLDR, cLK, CWM, EXT apod. 
Co0kie's Home Tab Editor 2.0.0 - Široké možnosti úprav HTC Sense
Kategorie :

Dlaždice a grafika

Aktualizace: Vydána finální verze 2.0.0. Ačkoli se mohlo zdát, že verze 1.8.5 je téměř dokonalá, autoři ve své práci pokračují, a dnes vydali novou verzi 2.0.0 Beta. Opět je k dispozici celá řada novinek a vylepšení, která tuto perfektní aplikaci obsahující neuvěřitelné možnosti úprav HTC Sense posouvají na vyšší úroveň. 
HD2: Velký přehled úprav - 1.část (1-90)
Kategorie :

Úpravy

V tomto článku naleznete velký přehled veškerých úprav a nastavení pro HTC HD2. První část: úpravy č.1-90. Tak neváhejte a přizpůsobte si zařízení svým představám. 
HD2: Velký přehled úprav - 3.část(>160) - Aktualizace
Kategorie :

Úpravy

Aktualizace: Přidány úpravy 210 - 224.

V tomto článku naleznete velký přehled veškerých úprav a nastavení pro HTC HD2. Třetí část: úpravy > č.160. Tak neváhejte a přizpůsobte si zařízení svým představám.