Upřesnění výběru

 Chevron WP7   Windows Phone   CZ   Freeware   HTC   Samsung   Lumia   Nokia   Shareware   Windows Phone 8   HD2 
 

Štítky

Zvolené štítky : Homebrew

Jak odblokovat Windows Phone 7 pro instalaci aplikací- Chevron WP7
Kategorie :

Návody (pokroč.)

Aktualizace: Doplněn postup pro odstranění chybové hlášky.

V tomto podrobném a  jednoduchém návodu si ukážeme, jak odemknout jakékoliv zařízení s Windows Phone 7 pro instalaci aplikací přímo z PC. Díky této úpravě již nebude nuceni instalovat aplikace pouze z Marketplace a budete si moci vyzkoušet i aplikace, které neprošly schvalovacím procesem Microsoftu. 
FAQ: Základní informace o Windows Phone 7
Kategorie :

Obecné

V tomto souhrném článku naleznete veškeré základní informace o systému Windows Phone 7, které jsou určeny zejména pro nové uživatele Windows Phone 7. Kromě vysvětlení základních pojmů si objasníme také složitější operace, kterými je možné přizpůsobit zařízení dle potřeb. Naleznete zde také odpovědi na nejčastější otázky z fóra. 
WP7: Velký přehled tipů, triků, úprav a neoficiálních aplikací pro Windows Phone 7
Kategorie :

Úpravy

V tomto komplexním článku naleznete velké množství různých tipů a triků, systémových a grafických úprav a také přehled neoficiálních aplikací pro operační systém Windows Phone 7. V současnosti je k dispozici téměř 60 velice zajímavých úprav pro všechna zařízení. 
WP7: Jak instalovat aplikace ve Windows Phone 7 (oficiální i neoficiální)
Kategorie :

Návody (pokroč.)

Dnes si ukážeme jak jednoduše instalovat oficiální i neoficiální (homebrew) aplikace ve Windows Phone 7. 
Odblokování Windows Phone 7 - Kompletní shrnutí
Kategorie :

Obecné

V tomto souhrnném přehledu naleznete všechny důležité informace spojené s odblokováním Windows Phone 7 zařízení, kterých je možné provést hned několik. Vzájemně se od sebe liší způsobem aplikace, účelem a odlišnou verzí operačního systému na které je lze použít. Vysvětlíme si pojmy Developer unlock, Interop-unlock, HSPL, RSPL, ChevronWP7, ChevronWP7 Labs, 0x81030120 apod. 
Přehled neoficiálních ROM pro HTC zařízeni s WP7
Kategorie :

Přehled ROM

Aktualizace (13.11.11): Přidáno několik nových neoficiálních ROM.
V tomto průběžně aktualizovaném přehledu naleznete většinu dostupných neoficiálních ROM pro HTC zařízení s Windows Phone 7. Jednotlivé ROM obsahují stručný popis, přehled změn v jednotlivých verzích a také možnost stažení. 
ChevronWP7 Labs - Oficiální odemčení WP7 zařízení jen za 9 USD spuštěno
Kategorie :

Návody (pokroč.)

Aktualizace: ChevronWP7 Labs byl oficiálně spuštěn.
V následujících týdnech bude k dispozici aplikace ChevronWP7 Labs, která bude umožňovat (za poplatek pouhých 9 USD) oficiálně odemknout přístroj pro instalaci neoficiálních aplikací. V tomto článku se dočtete první informace o tom, jak vše bude fungovat. 
Opera Mini 5.1 a Mobile 10 pro Windows Phone 7

Aktualizace (26.12.11): K dispozici je také port populární Opery Mobile 10.

Nemožné se stává skutečností. Legendární Opera Mini je k dispozici i pro Windows Phone 7 zařízení. Jedná se však o aplikaci v nativním kódu, která je určena pouze pro zcela odemčená zařízení.