Upřesnění výběru

 

Štítky

Zvolené štítky : Hry

Need for Speed Shift - Nejlepší závodní hra (ZDARMA)
Kategorie :

Hry a Zábava

Ačkoli se na první pohled zdálo, že žádná kvalitní aplikace, resp. hra na WM 6.5 již nevyjde, opak je pravdou. EA před několika dny vydalo novinku s názvem Need for Speed Shift a lze ji považovat za nejlepší závodní hru pro Windows Mobile. Třešničkou na dortu je fakt, že plná verze NFS je zcela ZDARMA. 
Moorhuhn - Legendární střílení kachen na dva způsoby
Kategorie :

Hry a Zábava

Aktualizace: Ke stažení verze 0.96. Jak jste si všichni určite všimli, tak se zde s hrami moc nesetkáváte. Ale myslím si, že čas od času nějaká ta menší upoutávka neuškodí. Zejména u legendární střílečky kachen Moorhuhn. 
The Sims 3 - Další povedená hra od EA (ZDARMA)
Kategorie :

Hry a Zábava

Další hrou z dílny EA, která je nyní nabízena exklusivně ZDARMA, je populární The Sims 3. I v této hře se můžete těšit na jednoduché ovládání a perfektní grafiku podobnou Need For Speed Shift. 
Zajímavé Java hry a Aplikace fungující pod WM
Kategorie :

Hry a Zábava

V tomto článku bych rád představil několik her a aplikací fungujících pod emulátorem Esmertec 3D. Jedná se o aplikace, které mi přijdou nějakým způsobem užitečné nebo mi pomohly překonávat dlouhé chvíle. 
FPSeCE 0.1 – Podrobný návod k použití
Kategorie :

Návody (pokroč.)

V tomto velice podrobném návodu se dozvíte veškeré informace, které budete potřebovat pro nastavení a bezproblémové používání populárního PlayStationového emulátoru FPSeCE 0.1. 
HD Games
Kategorie :

Hry a Zábava

Na platformě WM neexistuje mnoho komplexní her. Většinou se jedná o nějaké jednodušší hříčky. Toto se snaží změnit Gameloft se sérií her nazvanou HD Games. Tato série obsahuje tituly: Asphalt 4, Assassin‘s Creed Mobile, Bubble Bash, Ferrari GT Evolution, Midnight Pool, Prince of persia HD, Platinum Solitaire, Real Footbal, Spider-Man – Toxic Ciy. Vše jsou pouze konverze her pro iPhone na WM. Jsou ale velmi zdařilé a nemají problémy s výkonem. 
Autumn Dynasty – Netradiční strategie
Kategorie :

Hry a Zábava

Kvalitní strategie pro WM byste napočítali na prstech jedné ruky. Autumn Dynasty k nim určitě patří a navíc je freeware. Jde však svérázným směrem. Nesází na propracovaný příběh, spoustu jednotek se spoustou upgradů, spoustu budov – právě naopak hra je co nejjednodušší. 
IQ Mission – nejlepší logická hra pro Windows Phone
Kategorie :

Hry a Zábava

Pokud máte rádi logické hry, IQ Mission je přesně pro vás. Nabízí více než 120 levelů, v nichž budete řešit složité úkoly.