Upřesnění výběru

 

Štítky

Zvolené štítky : Hry

Need for Speed Shift - Nejlepší závodní hra (ZDARMA)
Kategorie :

Hry a Zábava

Ačkoli se na první pohled zdálo, že žádná kvalitní aplikace, resp. hra na WM 6.5 již nevyjde, opak je pravdou. EA před několika dny vydalo novinku s názvem Need for Speed Shift a lze ji považovat za nejlepší závodní hru pro Windows Mobile. Třešničkou na dortu je fakt, že plná verze NFS je zcela ZDARMA. 
Moorhuhn - Legendární střílení kachen na dva způsoby
Kategorie :

Hry a Zábava

Aktualizace: Ke stažení verze 0.96. Jak jste si všichni určite všimli, tak se zde s hrami moc nesetkáváte. Ale myslím si, že čas od času nějaká ta menší upoutávka neuškodí. Zejména u legendární střílečky kachen Moorhuhn. 
The Sims 3 - Další povedená hra od EA (ZDARMA)
Kategorie :

Hry a Zábava

Další hrou z dílny EA, která je nyní nabízena exklusivně ZDARMA, je populární The Sims 3. I v této hře se můžete těšit na jednoduché ovládání a perfektní grafiku podobnou Need For Speed Shift. 
Zajímavé Java hry a Aplikace fungující pod WM
Kategorie :

Hry a Zábava

V tomto článku bych rád představil několik her a aplikací fungujících pod emulátorem Esmertec 3D. Jedná se o aplikace, které mi přijdou nějakým způsobem užitečné nebo mi pomohly překonávat dlouhé chvíle. 
FPSeCE 0.1 – Podrobný návod k použití
Kategorie :

Návody (pokroč.)

V tomto velice podrobném návodu se dozvíte veškeré informace, které budete potřebovat pro nastavení a bezproblémové používání populárního PlayStationového emulátoru FPSeCE 0.1. 
HD Games
Kategorie :

Hry a Zábava

Na platformě WM neexistuje mnoho komplexní her. Většinou se jedná o nějaké jednodušší hříčky. Toto se snaží změnit Gameloft se sérií her nazvanou HD Games. Tato série obsahuje tituly: Asphalt 4, Assassin‘s Creed Mobile, Bubble Bash, Ferrari GT Evolution, Midnight Pool, Prince of persia HD, Platinum Solitaire, Real Footbal, Spider-Man – Toxic Ciy. Vše jsou pouze konverze her pro iPhone na WM. Jsou ale velmi zdařilé a nemají problémy s výkonem. 
Autumn Dynasty – Netradiční strategie
Kategorie :

Hry a Zábava

Kvalitní strategie pro WM byste napočítali na prstech jedné ruky. Autumn Dynasty k nim určitě patří a navíc je freeware. Jde však svérázným směrem. Nesází na propracovaný příběh, spoustu jednotek se spoustou upgradů, spoustu budov – právě naopak hra je co nejjednodušší. 
FPSeCE 0.1 – Skvělý emulátor PlayStation her
Kategorie :

Hry a Zábava

Není snad uživatele WM, který by ani jednou nezkusil emulátor PSX na svém zařízení. Hry ale někdy nešly spustit, když se už spustily, byly jenom těžko hratelné. FPS zpravidla nepřesáhlo hodnotu 15. Tuto chybu a mnoho dalšího mění nová verze 0.1 se kterou se dnes podrobně seznámíme. Tak neváhejte a pojďte pařit....