Štítky

Zvolené štítky : HTC

HTC Touch HD, Touch Pro2, HD2: Jak nahrát ROM a RadioROM ?
Kategorie :

Návody (pokroč.)

Univerzalní podrobný návod na přehrání ROM a RadioROM pro většinu moderních zařízení pro HTC (Touch HD, Touch Pro2, HD2, ...). Tento návod je určen především pro ty, kdo nemají ještě žádné zkušenosti v této oblasti anebo si nejsou až tak jistí při nahrávání ROM do zařízení. 
HD2: Velký přehled úprav, nastavení a užitečných aplikací
Kategorie :

Úpravy

Aktualizace: Článek byl kompletně aktualizován a přepracován (k dispozici je řazení do kategorií apod.). V tomto rozsáhlém a průběžně aktualizovaném článku naleznete kompletní přehled veškerých úprav, nastavení a užitečných aplikací pro HTC HD2. Celkem je zde již přes 240 položek. 
HTC HD2 a NAND Android - kompletní shrnutí
Kategorie :

Návody (pokroč.)

Tento článek je největším komplexním přehledem na světě, který je věnovaný problematice Androidu na HTC HD2. Mimo jiné zde naleznete podrobné vysvětlení celé problematiky NAND Androidu doplněné o různé tipy, triky a hlavně detailní návody, které pomohou zejména začátečníkum a mírně pokročilým uživatelů. Pro zkušené uživatele pak může tento článek sloužit k utřídění a zdokonalení svých znalostí. Naleznete zde také objasnění pojmů jako je MAGLDR, cLK, CWM, EXT apod. 
HD2: Velký přehled úprav - 1.část (1-90)
Kategorie :

Úpravy

V tomto článku naleznete velký přehled veškerých úprav a nastavení pro HTC HD2. První část: úpravy č.1-90. Tak neváhejte a přizpůsobte si zařízení svým představám. 
HD2: Velký přehled úprav - 3.část(>160) - Aktualizace
Kategorie :

Úpravy

Aktualizace: Přidány úpravy 210 - 224.

V tomto článku naleznete velký přehled veškerých úprav a nastavení pro HTC HD2. Třetí část: úpravy > č.160. Tak neváhejte a přizpůsobte si zařízení svým představám. 
WMM Servis se mění na SmartServis - Softwarové úpravy chytrých zařízení
Kategorie :

Obecné

WMMServis se mění na SmartServis a přináší celou řadu nových služeb vč. vlastní kamené pobočky.

Vlastníte některé zařízení s operačním systémem Android, Windows Mobile nebo Windows Phone 7, popř. PC s Windows a chtěli byste z něj získat maximum? Nemáte však čas, chuť, či odvahu sledovat nejnovější vývoj v oblasti příslušných systémů a provádět náročnější softwarové úpravy? Tak právě pro Vás jsou určeny služby našeho WMM Servisu. 
HTC HD2 (Leo)
Kategorie :

HTC 
 HTC Touch Diamond - Jak přehrát ROM vč. HSPL
Kategorie :

Návody (pokroč.)

Většina pokročilejších uživatelů telefonů s Windows Mobile se nespokojí s dodávaným softwarem telefonu, tzv. ROM. Instalují si často vlastní, mnohdy lepší než oficiální. Ukážeme si, jak na to u celkem oblíbeného přístroje HTC Touch Diamond.