Upřesnění výběru

 

Štítky

Zvolené štítky : Windows Phone 7.X, Freeware

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace (aktualizováno)
Kategorie :

Internet a Komunik.

Aktualizace (31.10): Dnes byla vydána nová verze, která přináší několik významnějších změn.

Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými. Pokud používáte jakýkoliv datový tarif, už nikdy nebudete muset posílat klasické SMS, nebo používat jiné komunikační programy. 
Nejlepší aplikace pro Windows Phone (1) - Organizace času - Kalendáře
Kategorie :

Ostatní

V tomto několikadílném seriálu si představíme nejlepší (české i zahraniční) aplikace pro operační systém Windows Phone. Tento díl je zaměřen na organizaci času - kalendáře. 
Nejlepší aplikace nejen pro Nokii Lumii 520 (Windows Phone)
Kategorie :

Ostatní

Nokia Lumia 520 je nejprodávanější Lumií na trhu. V tomto článku si ukážeme, jak její funkčnost ještě více vylepšit pomocí aplikací. A jelikož jsou aplikace pro Lumii 520 použitelné na všech zařízeních s tímto systémem, článek je možné chápat také jako „nejlepší aplikace pro Windows Phone“. 
Mapy.cz pro Windows Phone s podporou offline map
Kategorie :

GPS

Aktualizace (7.8.14): Prázdninová verze s podporou offline vyhledávání, batůžku, synchronizace s webem a mapou Slovenska.

Mapy.cz jsou jednou z nejpovedenějších aplikací pro Windows Phone. Tato mobilní verze nabízí téměř vše, co klasická internetová verze pro PC. 
Nejlepší aplikace pro Windows Phone (2) - Komunikace
Kategorie :

Ostatní

V tomto několikadílném seriálu si představíme ty nejlepší (české i zahraniční) aplikace pro operační systém Windows Phone. Tento díl je zaměřen na komunikaci - IM klienty (Skype, Viber, WhatsApp apod.). 
Nejlepší aplikace pro Windows Phone (3) - Doprava
Kategorie :

Ostatní

V tomto několikadílném seriálu si představíme nejlepší (české i zahraniční) aplikace pro operační systém Windows Phone. Tento díl je zaměřen na dopravu - dopravní informace, jízdní řády, SMS jízdenky apod. 
gMaps Pro – Google mapy pro Windows Phone (aktualizováno)
Kategorie :

GPS

Aktualizace (7.4.): Vydána nová stěžejní verze 3.0 přinášející modernější grafiku, větší výkon a úsporu baterie.

Perfektní aplikace, která umožňuje využívat Google mapy i na Windows Phone, a to vč. většiny běžných funkcí (všechny mapové podklady, doplňkové vrstvy, plánování tras, latitude apod.). 
IM+: Univerzální IM klient pro WP (aktualizováno)
Kategorie :

Internet a Komunik.

IM+ je propracovaný komunikační klient pro Windows Phone, který podporuje většinu běžných protokolů (Facebook, AOL, Google Talk, ICQ, Jabber, MySpace, Skypu, Yahoo! a mnohi dalších).