Upřesnění výběru

 

Štítky

Zvolené štítky : Windows Phone 7.X, Freeware

Nejlepší aplikace pro Windows Phone (1) - Organizace času - Kalendáře
Kategorie :

Ostatní

V tomto několikadílném seriálu si představíme nejlepší (české i zahraniční) aplikace pro operační systém Windows Phone. Tento díl je zaměřen na organizaci času - kalendáře. 
Nejlepší aplikace pro Windows Phone (2) - Komunikace
Kategorie :

Ostatní

V tomto několikadílném seriálu si představíme ty nejlepší (české i zahraniční) aplikace pro operační systém Windows Phone. Tento díl je zaměřen na komunikaci - IM klienty (Skype, Viber, WhatsApp apod.). 
Nejlepší aplikace pro Windows Phone (3) - Doprava
Kategorie :

Ostatní

V tomto několikadílném seriálu si představíme nejlepší (české i zahraniční) aplikace pro operační systém Windows Phone. Tento díl je zaměřen na dopravu - dopravní informace, jízdní řády, SMS jízdenky apod. 
Mapy.cz pro Windows Phone s podporou offline map
Kategorie :

GPS

Aktualizace (7.1.14): Praktická aplikace Mapy.cz se dnes dočkala aktualizace přinášející nové zimní mapy, kompas a plánovač tras pro běžkaře.

Mapy.cz jsou jednou z nejpovedenějších aplikací pro Windows Phone. Tato mobilní verze nabízí téměř vše, co klasická internetová verze pro PC. 
IM+: Univerzální IM klient pro WP (aktualizováno)
Kategorie :

Internet a Komunik.

IM+ je propracovaný komunikační klient pro Windows Phone, který podporuje většinu běžných protokolů (Facebook, AOL, Google Talk, ICQ, Jabber, MySpace, Skypu, Yahoo! a mnohi dalších). 
gMaps Pro – Google mapy pro Windows Phone (aktualizováno)
Kategorie :

GPS

Aktualizace (7.4.): Vydána nová stěžejní verze 3.0 přinášející modernější grafiku, větší výkon a úsporu baterie.

Perfektní aplikace, která umožňuje využívat Google mapy i na Windows Phone, a to vč. většiny běžných funkcí (všechny mapové podklady, doplňkové vrstvy, plánování tras, latitude apod.). 
ČT24 - Zprávy a živé vysílaní pro Windows Phone a Windows 8 (RT)
Kategorie :

Ostatní

Aktualizace (29. 9. 2013): Česká televize vydala novou oficiální aplikaci pro Windows 8 (RT)

Oficiální aplikace České televize přinášející aktuální zpravodajství prostřednictvím článků a informací z oficiálního Twitter kanálu. K dispozici je také možnost spustit živé vysílání. 
Nejlepší aplikace pro Windows Phone (8) - Počasí
Kategorie :

Ostatní

V tomto několikadílném seriálu si představíme nejlepší (české i zahraniční) aplikace pro operační systém Windows Phone. Tento díl je zaměřen na aplikace týkající se počasí.