Štítky

Zvolené štítky : Nepřehlédněte

Windows Phone 8.1 (Blue) – Velký přehled novinek a vylepšení
Kategorie :

Obecné

Aktualizace (15. 4.): Kompletní revize článku s doplněním všech aktuálních informací pocházejících z vývojářské verze.

V tomto článku naleznete kompletní a pravidelně aktualizované informace spojené s Windows Phone 8.1 (Blue). Vše na jednom místě: nové funkce, data, screeny, zajímavosti. 
WMM Jízdní řády 4.0 - Jízdní řády (IDOS) pro Windows Phone v nové verzi
Kategorie :

Ostatní

Aktualizace (31.5.): Vydána nová verze 4.0 přinášející nativní podporu WP8.1 (W10M) a řadu nových funkcí.

Představujeme vám jednu z nejpropracovanějších aplikací pro operační systém Windows Phone. Jejím účelem je pokročilé vyhledávání dopravních spojení (autobus, vlak, letadlo, MHD) v České republice a na Slovensku s využitím zdrojových dat z IDOS.cz 
Recenze: Nokia Lumia 520: Nejlevnější zařízení s Windows Phone 8
Kategorie :

Recenze a porovnání

V dnešní recenzi se zaměříme na nejlevnější Lumii s Windows Phone 8. Tento model může zaujmout nejen svým designem, dostatečným výkonem a spolehlivostí, ale především cenou. Jsou zde však také kompromisy, na které se detailně zaměříme. 
Glance Screen (Rychlý přehled): Nově s podporou fotografií
Kategorie :

Nokia aplikace

Aktualizace (15.12): Aktualizace rychlého přehledu umožňuje zobrazit libovolný obrázek/fotografii na displeji uspaného zařízení.

Glance Screen (Rychlý přehled) je velmi šikovná aplikace od Nokie, která umožňuje zobrazit hodiny, datum upozornění a další informace na vypnutém displeji zařízení. 
Aktualizace Nokia Denim – kompletní přehled novinek a vylepšení (aktualizováno)
Kategorie :

Obecné

Aktualizace (21.1.): Lumia Denim je již k dispozici pro některé české Lumie 930 a také pro Lumie 830 (aktualizovaná verze).
V tomto článku naleznete kompletní přehled novinek a vylepšení obsažených v následující aktualizaci firmwaru od Nokie nesoucí označení Denim. 
WMM SMS Zdarma - Posílejte SMS zdarma na Windows Phone (nová verze)
Kategorie :

Ostatní

Aktualizace (21. 6. 2014): Vydána nová verze 1.7 obsahující novou univerzální SMS bránu umožňující odeslat SMS zdarma do sítí všech tří českých operátorů o délce až 760 znaků bez nutnosti opisování kódů.

WMM SMS Zdarma je užitečná aplikace umožňují zdarma odesílat SMS skrze internetové brány všech našich operátorů (O2, T-Mobile, Vodafone). 
Aktualizace Nokia Cyan (vč. WP 8.1) dostupná pro všechny modely
Kategorie :

Obecné

Aktualizace (31.8.): Aktualizace Cyan je dostupná pro všechny modely z české distribuce.

Dnes byl oficiálně zahájen aktualizační proces Lumií přinášející slouhoočekávaný Nokia Cyan a Windows Phone 8.1. V tomto článku nalenete aktuální přehled dostupnosti pro jednotlivé modely a distribuce. 
Windows (Phone) 10 – Velký přehled novinek a vylepšení (průběžně aktualizováno)
Kategorie :

Obecné

Aktualizace (30.3.): Doplněny informace o nové aplikaci Lidé, Kalendář, internetovém prohlížeči, platbách přes NFC, notifikačním centru apod.

V tomto článku naleznete průběžně aktualizovaný přehled všech novinek a vylepšení, které budou obsaženy v mobilní verzi Windows 10.