Štítky

Zvolené štítky : Nokia

Recenze: Nokia Lumia 520: Nejlevnější zařízení s Windows Phone 8
Kategorie :

Recenze a porovnání

V dnešní recenzi se zaměříme na nejlevnější Lumii s Windows Phone 8. Tento model může zaujmout nejen svým designem, dostatečným výkonem a spolehlivostí, ale především cenou. Jsou zde však také kompromisy, na které se detailně zaměříme. 
Nokia Lumia 800 - Velký přehled tipů, triků a úprav
Kategorie :

Úpravy

V tomto článku naleznete celou řadu zajímavých tipů a triků pro nejpopulárnější Windows Phone přístroj současnosti, kterým je Nokia Lumia 800. Kromě užitečných triků článek obsahuje také řešení celé řady problémů, se kterými se tento model potýká. 
Glance Screen (Rychlý přehled): Nově s podporou fotografií
Kategorie :

Nokia aplikace

Aktualizace (15.12): Aktualizace rychlého přehledu umožňuje zobrazit libovolný obrázek/fotografii na displeji uspaného zařízení.

Glance Screen (Rychlý přehled) je velmi šikovná aplikace od Nokie, která umožňuje zobrazit hodiny, datum upozornění a další informace na vypnutém displeji zařízení. 
Aktualizace Nokia Denim – kompletní přehled novinek a vylepšení (aktualizováno)
Kategorie :

Obecné

Aktualizace (21.1.): Lumia Denim je již k dispozici pro některé české Lumie 930 a také pro Lumie 830 (aktualizovaná verze).
V tomto článku naleznete kompletní přehled novinek a vylepšení obsažených v následující aktualizaci firmwaru od Nokie nesoucí označení Denim. 
Nokia Lumia 720 vs. 820 – Podrobné srovnání (praktické zkušenosti)
Kategorie :

Recenze a porovnání

V tomto článku naleznete velmi detailní porovnání Nokie Lumie 720 a 820 v rozsahu klasické recenze. Zaměříme se nejen na standardní hardwarové parametry, ale také na praktické postřehy a zkušenosti z běžného používání. 
Lumia Camera (Classic) – Podrobná recenze bezkonkurenční fotoaplikace pro Lumie
Kategorie :

Nokia aplikace

Aktualizace (23.1.): Doplněny první zkušenosti s novou verzí Lumia Camera na Lumii 930 s aktualizací Denim, tedy s podorou všech nových funkcí.

V tomto článku naleznete podrobný popis a přehled všech funkcí, která nabízí jedna z nejlepších fotografických aplikací napříč mobilními systémy určená výhradně pro Nokie (Microsoft) Lumie. 
První česká recenze: Nokia Lumia 820 - Zrozena pro práci
Kategorie :

Recenze a porovnání

WMMania.cz vám přináší první českou recenzi Nokie Lumie 820, která zaujme především svou jednoduchostí, účelností, perfektním dílenským zpracováním a neuvěřitelným výkonem. Tento model je vhodný nejen pro práci, ale také pro zábavu. 
První česká recenze: Nokia Lumia 620
Kategorie :

Recenze a porovnání

Jako první v ČR vám stejně jako v případě Lumie 820 a 920 přinášíme podrobnou recenzi Nokie Lumie 620, která je velmi očekávaným modelem letošního roku. Jedná se o první „levnou“ Lumii s WP8, jež by se mohla stát prodejním hitem.