Štítky

Zvolené štítky : Samsung

Jak nainstalovat Windows Phone 8.1 (vč. GDR1) – již žádné čekání na oficiální aktualizace
Kategorie :

Návody (základ.)

Aktualizace (4.8.): Jak nainstalovat první větší aktualizaci (GDR1) pro Windows Phone 8.1.

V tomto návodu si ukážeme, jak zdarma zpřístupnit vývojářský program a jednoduše nainstalovat finální verzi Windows Phone 8.1, která bude uvolněna v pondělí. Tento návod je vhodný pro všechny, kdo nechtějí čekat několik týdnů až měsíců na oficiální uvolnění. 
GPS Mod Driver - Vylepšení GPS
Kategorie :

GPS

GPSModDriver je, zjednodušeně řečeno, ovladač pro GPS modul, který přináší celou řadu vylepšení. Konkrétně se jedná například o využití funkce kompasu (pokud ho zařízení obsahuje - např. HTC HD2), vylepšení přesnosti GPS apod. Tento ovladač zásadně změní využití turistických navigačních programů a ocení ho také hráči geocachingu. Majitelům Samsungů (zejména Omnia II a Omnia Pro) poté zajistí bezproblémovou funkčnost jejich GPS modulu, který není schopen se ve výchozím stavu v některých aplikacích připojit k GPS. 
Nejlepší aplikace nejen pro Nokii Lumii 520 (Windows Phone)
Kategorie :

Ostatní

Nokia Lumia 520 je nejprodávanější Lumií na trhu. V tomto článku si ukážeme, jak její funkčnost ještě více vylepšit pomocí aplikací. A jelikož jsou aplikace pro Lumii 520 použitelné na všech zařízeních s tímto systémem, článek je možné chápat také jako „nejlepší aplikace pro Windows Phone“. 
Návod: Jak oficiálně aktualizovat na Windows Phone 7.8 bez čekání (aktualizováno)
Kategorie :

Návody (základ.)

Aktualizace (15.3): Problémy byly "odstraněny" a aktualizační proces přinášející WP7.8 je opět obnoven.

V tomto jednoduchém návodu si ukážeme, jak jednoduše a bez čekání (až na vás přijde řada) nainstalovat nejnovější aktualizaci operačního systému Windows Phone nesoucí číselné označení 7.8. 
Top 7 aplikací určených pro Samsung Omnia
Kategorie :

Ostatní

Omnia je celkem specifický komunikátor, který rozhodně není pro každého. Má řadu předností (procesor, širokoúhlý displej), ale i řadu nevýhod (externí stylus, nižší rozlišení displeje). Samsung se ve své rozsáhlé reklamní kampani upozorňuje na multimediální výkon, bohužel však tento potenciál potápí svými aplikacemi, takže jestli chceme využít Omnii naplno, je nutno ji doplnit aplikacemi třetích stran. Sestavil jsem takovou „Top 7“ aplikací, které na Omnii fungují 100 % (včetně podpory širokoúhlého displeje) a zvyšují její použitelnost. 
Odblokování Windows Phone 7 - Kompletní shrnutí
Kategorie :

Obecné

V tomto souhrnném přehledu naleznete všechny důležité informace spojené s odblokováním Windows Phone 7 zařízení, kterých je možné provést hned několik. Vzájemně se od sebe liší způsobem aplikace, účelem a odlišnou verzí operačního systému na které je lze použít. Vysvětlíme si pojmy Developer unlock, Interop-unlock, HSPL, RSPL, ChevronWP7, ChevronWP7 Labs, 0x81030120 apod. 
Jak ručně aktualizovat jakýkoliv Windows Phone přístroj (CAB Sender)
Kategorie :

Návody (pokroč.)

Aktualizace: Na XDA-Developers se objevil CAB soubor umožňující manuální aktualizaci jakéhokoliv zařízení na Tango.

V tomto návodu si ukážeme, jak ručně aktualizovat operační systém či firmware Vašeho zařízení s Windows Phone. Jedná se o alternativní postup ke klasické metodě skrze Zune. Pokud Vás již nebaví čekat na různé aktualizace, tento postup Vám umožní jejich ručním nahrání. 
Jak správně nabíjet akumulátory (baterie) v mobilních zařízeních?
Kategorie :

Návody (základ.)

V tomto podrobném článku se zaměříme na problematiku baterií (akumulátorů) a poradíme, jak je správně nabíjet, skladovat a jak o ně celkově vhodně pečovat. Vyvrátíme také mýty, kterých je plný internet a které přebírají i některé média.