Štítky

Zvolené štítky : Shareware

Navigon v4.7 - Plnohodnotná automobilová navigace pro Windows Phone
Kategorie :

GPS

Aktualizace (21.3. 2013) - Nová verze 4.7

Nejlepší automobilová navigace pro Windows Phone, která v aktuální verzi přináší podporu českého jazyka a možnosti pravidelné aktualizace mapových podkladů. 
WMM Jízdní řády 4.0 - Jízdní řády (IDOS) pro Windows Phone v nové verzi
Kategorie :

Ostatní

Aktualizace (31.5.): Vydána nová verze 4.0 přinášející nativní podporu WP8.1 (W10M) a řadu nových funkcí.

Představujeme vám jednu z nejpropracovanějších aplikací pro operační systém Windows Phone. Jejím účelem je pokročilé vyhledávání dopravních spojení (autobus, vlak, letadlo, MHD) v České republice a na Slovensku s využitím zdrojových dat z IDOS.cz 
iGO 8 – Podrobný návod k použití
Kategorie :

GPS

Automobilový navigační software iGO asi není třeba nějak obsáhle představovat. Jedná se o špičkovou navigaci, která oproti konkurenci nabízí celou řadu dalších funkcí. Hlavním konkurentem iGO je světoznámý TomTom. Každý tento software má své zastánce i odpůrce. V tomto článku se Vám pokusíme přiblížit možnosti nastavení a jednotlivé funkce aplikace. 
WMM SMS Zdarma - Posílejte SMS zdarma na Windows Phone (nová verze)
Kategorie :

Ostatní

Aktualizace (21. 6. 2014): Vydána nová verze 1.7 obsahující novou univerzální SMS bránu umožňující odeslat SMS zdarma do sítí všech tří českých operátorů o délce až 760 znaků bez nutnosti opisování kódů.

WMM SMS Zdarma je užitečná aplikace umožňují zdarma odesílat SMS skrze internetové brány všech našich operátorů (O2, T-Mobile, Vodafone). 
WP7: Jak instalovat aplikace ve Windows Phone 7 (oficiální i neoficiální)
Kategorie :

Návody (pokroč.)

Dnes si ukážeme jak jednoduše instalovat oficiální i neoficiální (homebrew) aplikace ve Windows Phone 7. 
Moorhuhn - Legendární střílení kachen na dva způsoby
Kategorie :

Hry a Zábava

Aktualizace: Ke stažení verze 0.96. Jak jste si všichni určite všimli, tak se zde s hrami moc nesetkáváte. Ale myslím si, že čas od času nějaká ta menší upoutávka neuškodí. Zejména u legendární střílečky kachen Moorhuhn. 
Nejlepší aplikace pro Windows Phone (1) - Organizace času - Kalendáře
Kategorie :

Ostatní

V tomto několikadílném seriálu si představíme nejlepší (české i zahraniční) aplikace pro operační systém Windows Phone. Tento díl je zaměřen na organizaci času - kalendáře. 
Coreplayer - Multimed. přehrávač s novým WVGA skinem
Kategorie :

Audio a Video

Aktualizace: Nový GTX skin. Coreplayer asi netřeba zkušenému uživateli WM představovat. Každopádně alespoň stručný popis si jeden z nejlepších multimediálních přehrávačů pro tuto platformu rozhodně zaslouží. V tomto článku si také ukážeme několik skinů optimalizovaných pro ovládání prstů, zejména na WVGA displejích.