Štítky

Zvolené štítky : Windows Mobile

HD2: Přehled ROM, RadioROM a CZ/SK lokalizací
Kategorie :

Přehled ROM

V tomto článku naleznete kompletní (aktualizovaný) seznam všech oficiálních a některých neoficiálních ROM a RadioROM a CZ/SK lokalizací pro HTC HD2 s možností jejich stažení. 
HTC Touch HD, Touch Pro2, HD2: Jak nahrát ROM a RadioROM ?
Kategorie :

Návody (pokroč.)

Univerzalní podrobný návod na přehrání ROM a RadioROM pro většinu moderních zařízení pro HTC (Touch HD, Touch Pro2, HD2, ...). Tento návod je určen především pro ty, kdo nemají ještě žádné zkušenosti v této oblasti anebo si nejsou až tak jistí při nahrávání ROM do zařízení. 
HD2: Velký přehled úprav, nastavení a užitečných aplikací
Kategorie :

Úpravy

Aktualizace: Článek byl kompletně aktualizován a přepracován (k dispozici je řazení do kategorií apod.). V tomto rozsáhlém a průběžně aktualizovaném článku naleznete kompletní přehled veškerých úprav, nastavení a užitečných aplikací pro HTC HD2. Celkem je zde již přes 240 položek. 
Co0kie's Home Tab Editor 2.0.0 - Široké možnosti úprav HTC Sense
Kategorie :

Dlaždice a grafika

Aktualizace: Vydána finální verze 2.0.0. Ačkoli se mohlo zdát, že verze 1.8.5 je téměř dokonalá, autoři ve své práci pokračují, a dnes vydali novou verzi 2.0.0 Beta. Opět je k dispozici celá řada novinek a vylepšení, která tuto perfektní aplikaci obsahující neuvěřitelné možnosti úprav HTC Sense posouvají na vyšší úroveň. 
HD2: Velký přehled úprav - 1.část (1-90)
Kategorie :

Úpravy

V tomto článku naleznete velký přehled veškerých úprav a nastavení pro HTC HD2. První část: úpravy č.1-90. Tak neváhejte a přizpůsobte si zařízení svým představám. 
HD2: Velký přehled úprav - 3.část(>160) - Aktualizace
Kategorie :

Úpravy

Aktualizace: Přidány úpravy 210 - 224.

V tomto článku naleznete velký přehled veškerých úprav a nastavení pro HTC HD2. Třetí část: úpravy > č.160. Tak neváhejte a přizpůsobte si zařízení svým představám. 
HD2: Elegancia ROM - Miri colored by Steve0007
Kategorie :

Přehled ROM

Aktualizace: Po dlouhé době byla konečně vydána dlouho očekávaná aktualizace (v2) této, dle mého názoru, nejlepší neoficiální ROM pro HD2.

Dnes se podíváme na velice propracovanou ROM od Miriho z htcpedia.com. Tato ROM je postavena na základu WM 6.5.X, je velice rychlé a stabilní, navíc obsahuje velice vkusně zpracované grafické doplňky většiny částí systému. K dispozici je také verze s GTX skinem. 
WMM Servis se mění na SmartServis - Softwarové úpravy chytrých zařízení
Kategorie :

Obecné

WMMServis se mění na SmartServis a přináší celou řadu nových služeb vč. vlastní kamené pobočky.

Vlastníte některé zařízení s operačním systémem Android, Windows Mobile nebo Windows Phone 7, popř. PC s Windows a chtěli byste z něj získat maximum? Nemáte však čas, chuť, či odvahu sledovat nejnovější vývoj v oblasti příslušných systémů a provádět náročnější softwarové úpravy? Tak právě pro Vás jsou určeny služby našeho WMM Servisu.