Štítky

Zvolené štítky : Windows Mobile

HD2: Přehled ROM, RadioROM a CZ/SK lokalizací
Kategorie :

Přehled ROM

V tomto článku naleznete kompletní (aktualizovaný) seznam všech oficiálních a některých neoficiálních ROM a RadioROM a CZ/SK lokalizací pro HTC HD2 s možností jejich stažení. 
HTC Touch HD, Touch Pro2, HD2: Jak nahrát ROM a RadioROM ?
Kategorie :

Návody (pokroč.)

Univerzalní podrobný návod na přehrání ROM a RadioROM pro většinu moderních zařízení pro HTC (Touch HD, Touch Pro2, HD2, ...). Tento návod je určen především pro ty, kdo nemají ještě žádné zkušenosti v této oblasti anebo si nejsou až tak jistí při nahrávání ROM do zařízení. 
HD2: Velký přehled úprav, nastavení a užitečných aplikací
Kategorie :

Úpravy

Aktualizace: Článek byl kompletně aktualizován a přepracován (k dispozici je řazení do kategorií apod.). V tomto rozsáhlém a průběžně aktualizovaném článku naleznete kompletní přehled veškerých úprav, nastavení a užitečných aplikací pro HTC HD2. Celkem je zde již přes 240 položek. 
Co0kie's Home Tab Editor 2.0.0 - Široké možnosti úprav HTC Sense
Kategorie :

Dlaždice a grafika

Aktualizace: Vydána finální verze 2.0.0. Ačkoli se mohlo zdát, že verze 1.8.5 je téměř dokonalá, autoři ve své práci pokračují, a dnes vydali novou verzi 2.0.0 Beta. Opět je k dispozici celá řada novinek a vylepšení, která tuto perfektní aplikaci obsahující neuvěřitelné možnosti úprav HTC Sense posouvají na vyšší úroveň. 
HD2: Velký přehled úprav - 1.část (1-90)
Kategorie :

Úpravy

V tomto článku naleznete velký přehled veškerých úprav a nastavení pro HTC HD2. První část: úpravy č.1-90. Tak neváhejte a přizpůsobte si zařízení svým představám. 
HD2: Velký přehled úprav - 3.část(>160) - Aktualizace
Kategorie :

Úpravy

Aktualizace: Přidány úpravy 210 - 224.

V tomto článku naleznete velký přehled veškerých úprav a nastavení pro HTC HD2. Třetí část: úpravy > č.160. Tak neváhejte a přizpůsobte si zařízení svým představám. 
HD2: Elegancia ROM - Miri colored by Steve0007
Kategorie :

Přehled ROM

Aktualizace: Po dlouhé době byla konečně vydána dlouho očekávaná aktualizace (v2) této, dle mého názoru, nejlepší neoficiální ROM pro HD2.

Dnes se podíváme na velice propracovanou ROM od Miriho z htcpedia.com. Tato ROM je postavena na základu WM 6.5.X, je velice rychlé a stabilní, navíc obsahuje velice vkusně zpracované grafické doplňky většiny částí systému. K dispozici je také verze s GTX skinem. 
HTC HD2: Jak nainstalovat HSPL? 2.varianta
Kategorie :

Návody (pokroč.)

Aktualizace: Právě vydáno HSPL4.

V tomto článku si ukážeme, jak nainstalovat HSPL (Hard SPL) do HTC HD2 (Leo). Jinými slovy by se dalo říci, jak připravit zařízení, aby do něj bylo možné nahrát jakoukoliv ROM. Tento návod zde už jednou máme. Nyní je ale postup podstatně jednodušší. Navíc je možné jednoduše vrátit původní SPL např. kvůli bezproblémové reklamaci zařízení.