Štítky

Zvolené štítky : Windows Phone 7.X

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace (aktualizováno)
Kategorie :

Internet a Komunik.

Aktualizace (31.10): Dnes byla vydána nová verze, která přináší několik významnějších změn.

Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými. Pokud používáte jakýkoliv datový tarif, už nikdy nebudete muset posílat klasické SMS, nebo používat jiné komunikační programy. 
WMM Jízdní řády 3.2 - Jízdní řády (IDOS) pro Windows Phone v nové verzi
Kategorie :

Ostatní

Aktualizace (5.12.): Vydána nová verze 3.2, která přináší řadu nových funkcí a vylepšení.

Představujeme vám jednu z nejpropracovanějších aplikací pro operační systém Windows Phone. Jejím účelem je pokročilé vyhledávání dopravních spojení (autobus, vlak, letadlo, MHD) v České republice a na Slovensku s využitím zdrojových dat z IDOS.cz 
WMM SMS Zdarma - Posílejte SMS zdarma na Windows Phone (nová verze)
Kategorie :

Ostatní

Aktualizace (21. 6. 2014): Vydána nová verze 1.7 obsahující novou univerzální SMS bránu umožňující odeslat SMS zdarma do sítí všech tří českých operátorů o délce až 760 znaků bez nutnosti opisování kódů.

WMM SMS Zdarma je užitečná aplikace umožňují zdarma odesílat SMS skrze internetové brány všech našich operátorů (O2, T-Mobile, Vodafone). 
Nejlepší aplikace pro Windows Phone (1) - Organizace času - Kalendáře
Kategorie :

Ostatní

V tomto několikadílném seriálu si představíme nejlepší (české i zahraniční) aplikace pro operační systém Windows Phone. Tento díl je zaměřen na organizaci času - kalendáře. 
Nejlepší aplikace nejen pro Nokii Lumii 520 (Windows Phone)
Kategorie :

Ostatní

Nokia Lumia 520 je nejprodávanější Lumií na trhu. V tomto článku si ukážeme, jak její funkčnost ještě více vylepšit pomocí aplikací. A jelikož jsou aplikace pro Lumii 520 použitelné na všech zařízeních s tímto systémem, článek je možné chápat také jako „nejlepší aplikace pro Windows Phone“. 
Mapy.cz pro Windows Phone s podporou offline map
Kategorie :

GPS

Aktualizace (7.8.14): Prázdninová verze s podporou offline vyhledávání, batůžku, synchronizace s webem a mapou Slovenska.

Mapy.cz jsou jednou z nejpovedenějších aplikací pro Windows Phone. Tato mobilní verze nabízí téměř vše, co klasická internetová verze pro PC. 
Nejlepší aplikace pro Windows Phone (2) - Komunikace
Kategorie :

Ostatní

V tomto několikadílném seriálu si představíme ty nejlepší (české i zahraniční) aplikace pro operační systém Windows Phone. Tento díl je zaměřen na komunikaci - IM klienty (Skype, Viber, WhatsApp apod.). 
Nejlepší aplikace pro Windows Phone (3) - Doprava
Kategorie :

Ostatní

V tomto několikadílném seriálu si představíme nejlepší (české i zahraniční) aplikace pro operační systém Windows Phone. Tento díl je zaměřen na dopravu - dopravní informace, jízdní řády, SMS jízdenky apod.