Štítky

Zvolené štítky : Windows Phone 7.X

WMM Jízdní řády 4.0 - Jízdní řády (IDOS) pro Windows Phone v nové verzi
Kategorie :

Ostatní

Aktualizace (31.5.): Vydána nová verze 4.0 přinášející nativní podporu WP8.1 (W10M) a řadu nových funkcí.

Představujeme vám jednu z nejpropracovanějších aplikací pro operační systém Windows Phone. Jejím účelem je pokročilé vyhledávání dopravních spojení (autobus, vlak, letadlo, MHD) v České republice a na Slovensku s využitím zdrojových dat z IDOS.cz 
WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace (aktualizováno)
Kategorie :

Internet a Komunik.

Aktualizace (31.10): Dnes byla vydána nová verze, která přináší několik významnějších změn.

Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými. Pokud používáte jakýkoliv datový tarif, už nikdy nebudete muset posílat klasické SMS, nebo používat jiné komunikační programy. 
WMM SMS Zdarma - Posílejte SMS zdarma na Windows Phone (nová verze)
Kategorie :

Ostatní

Aktualizace (21. 6. 2014): Vydána nová verze 1.7 obsahující novou univerzální SMS bránu umožňující odeslat SMS zdarma do sítí všech tří českých operátorů o délce až 760 znaků bez nutnosti opisování kódů.

WMM SMS Zdarma je užitečná aplikace umožňují zdarma odesílat SMS skrze internetové brány všech našich operátorů (O2, T-Mobile, Vodafone). 
Nejlepší aplikace pro Windows Phone (1) - Organizace času - Kalendáře
Kategorie :

Ostatní

V tomto několikadílném seriálu si představíme nejlepší (české i zahraniční) aplikace pro operační systém Windows Phone. Tento díl je zaměřen na organizaci času - kalendáře. 
Nejlepší aplikace nejen pro Nokii Lumii 520 (Windows Phone)
Kategorie :

Ostatní

Nokia Lumia 520 je nejprodávanější Lumií na trhu. V tomto článku si ukážeme, jak její funkčnost ještě více vylepšit pomocí aplikací. A jelikož jsou aplikace pro Lumii 520 použitelné na všech zařízeních s tímto systémem, článek je možné chápat také jako „nejlepší aplikace pro Windows Phone“. 
Jak správně nabíjet akumulátory (baterie) v mobilních zařízeních?
Kategorie :

Návody (základ.)

V tomto podrobném článku se zaměříme na problematiku baterií (akumulátorů) a poradíme, jak je správně nabíjet, skladovat a jak o ně celkově vhodně pečovat. Vyvrátíme také mýty, kterých je plný internet a které přebírají i některé média. 
Mapy.cz pro Windows Phone s podporou offline map
Kategorie :

GPS

Aktualizace (7.8.14): Prázdninová verze s podporou offline vyhledávání, batůžku, synchronizace s webem a mapou Slovenska.

Mapy.cz jsou jednou z nejpovedenějších aplikací pro Windows Phone. Tato mobilní verze nabízí téměř vše, co klasická internetová verze pro PC. 
Tipy a triky pro Windows Phone 8.1 (3) – Klávesnice a SMS
Kategorie :

Návody (základ.)

V tomto novém seriálu naleznete desítky tipů, triků a návodů, jak efektivně využívat operační systém Windows Phone 8.1 vč. jeho skrytých funkcí.