Štítky

Zvolené štítky : Windows Phone 8

Windows Phone 8.1 (Blue) – Velký přehled novinek a vylepšení
Kategorie :

Obecné

Aktualizace (15. 4.): Kompletní revize článku s doplněním všech aktuálních informací pocházejících z vývojářské verze.

V tomto článku naleznete kompletní a pravidelně aktualizované informace spojené s Windows Phone 8.1 (Blue). Vše na jednom místě: nové funkce, data, screeny, zajímavosti. 
WMM Jízdní řády 4.0 - Jízdní řády (IDOS) pro Windows Phone v nové verzi
Kategorie :

Ostatní

Aktualizace (31.5.): Vydána nová verze 4.0 přinášející nativní podporu WP8.1 (W10M) a řadu nových funkcí.

Představujeme vám jednu z nejpropracovanějších aplikací pro operační systém Windows Phone. Jejím účelem je pokročilé vyhledávání dopravních spojení (autobus, vlak, letadlo, MHD) v České republice a na Slovensku s využitím zdrojových dat z IDOS.cz 
WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace (aktualizováno)
Kategorie :

Internet a Komunik.

Aktualizace (31.10): Dnes byla vydána nová verze, která přináší několik významnějších změn.

Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými. Pokud používáte jakýkoliv datový tarif, už nikdy nebudete muset posílat klasické SMS, nebo používat jiné komunikační programy. 
Recenze: Nokia Lumia 520: Nejlevnější zařízení s Windows Phone 8
Kategorie :

Recenze a porovnání

V dnešní recenzi se zaměříme na nejlevnější Lumii s Windows Phone 8. Tento model může zaujmout nejen svým designem, dostatečným výkonem a spolehlivostí, ale především cenou. Jsou zde však také kompromisy, na které se detailně zaměříme. 
Glance Screen (Rychlý přehled): Nově s podporou fotografií
Kategorie :

Nokia aplikace

Aktualizace (15.12): Aktualizace rychlého přehledu umožňuje zobrazit libovolný obrázek/fotografii na displeji uspaného zařízení.

Glance Screen (Rychlý přehled) je velmi šikovná aplikace od Nokie, která umožňuje zobrazit hodiny, datum upozornění a další informace na vypnutém displeji zařízení. 
Aktualizace Nokia Denim – kompletní přehled novinek a vylepšení (aktualizováno)
Kategorie :

Obecné

Aktualizace (21.1.): Lumia Denim je již k dispozici pro některé české Lumie 930 a také pro Lumie 830 (aktualizovaná verze).
V tomto článku naleznete kompletní přehled novinek a vylepšení obsažených v následující aktualizaci firmwaru od Nokie nesoucí označení Denim. 
Windows (Phone) 10 – Velký přehled novinek a vylepšení (průběžně aktualizováno)
Kategorie :

Obecné

Aktualizace (30.3.): Doplněny informace o nové aplikaci Lidé, Kalendář, internetovém prohlížeči, platbách přes NFC, notifikačním centru apod.

V tomto článku naleznete průběžně aktualizovaný přehled všech novinek a vylepšení, které budou obsaženy v mobilní verzi Windows 10. 
Nokia Lumia 720 vs. 820 – Podrobné srovnání (praktické zkušenosti)
Kategorie :

Recenze a porovnání

V tomto článku naleznete velmi detailní porovnání Nokie Lumie 720 a 820 v rozsahu klasické recenze. Zaměříme se nejen na standardní hardwarové parametry, ale také na praktické postřehy a zkušenosti z běžného používání.