Štítky

Zvolené štítky : WMM aplikace

WMM Jízdní řády 3.3 - Jízdní řády (IDOS) pro Windows Phone v nové verzi
Kategorie :

Ostatní

Aktualizace (30.4.): Vydána nová verze 3.3, která přináší řadu nových funkcí a vylepšení.

Představujeme vám jednu z nejpropracovanějších aplikací pro operační systém Windows Phone. Jejím účelem je pokročilé vyhledávání dopravních spojení (autobus, vlak, letadlo, MHD) v České republice a na Slovensku s využitím zdrojových dat z IDOS.cz 
WMM Wallpaper Map 0.8 Beta - Zobrazení polohy jako pozadí
Kategorie :

GPS

Aktualizace: Nová verze 0.8 beta.

Dnes si představíme další aplikaci od našeho vývojáře, kterého naleznete ve fóru pod nickem MikyWoW. Tentokrát se jedná o aplikaci WMM Wallpaper Map, která zobrazí vaši aktuální polohu (na mapě) jako pozadí displeje. K dispozici je hned několi podporovaných grafickách rozhraní. 
WMM SMS Zdarma - Posílejte SMS zdarma na Windows Phone (nová verze)
Kategorie :

Ostatní

Aktualizace (21. 6. 2014): Vydána nová verze 1.7 obsahující novou univerzální SMS bránu umožňující odeslat SMS zdarma do sítí všech tří českých operátorů o délce až 760 znaků bez nutnosti opisování kódů.

WMM SMS Zdarma je užitečná aplikace umožňují zdarma odesílat SMS skrze internetové brány všech našich operátorů (O2, T-Mobile, Vodafone). 
WMM Svátky 1.7 - Zobrazení svátků na úvodní obrazovce
Kategorie :

Ostatní

Dnes si představíme další program z produkce naseho vývojáře MikyhoWoW. Jedná se o velice praktickou aplikaci, která dokáže zobrazit svátky na úvodní obrazovce vašeho displeje. Podporována je klasická obrazovka Dnes, Titanium plug-in (WM 6.5), HTC Sense (TF3D) a také SPB Mobile Shell. V poslední verzi navíc přibyla možnost modifikovatelného zobrazení svátků a dalších textů. 
WMM Radio Stream v.1.0 - Poslouchejte Vaše oblíbená internetová rádia
Kategorie :

Audio a Video

Dnes Vám představím další aplikaci, která vznikla pod záštitou našeho webu. Jedná se o WMM Radio Sream a její autor je MikyWoW. Jak již název napovídá, hlavní funkcí je poslech internetových rádií. 
WMM Notes v0.5.1 - Perfektní rychlé poznámky
Kategorie :

Kancelář

Dnes si představíme další aplikaci, jejíž vývoj je zaštítěn naším webem. Jedná se o velice povedenou aplikaci, která zatím nemá konkurenci. Její hlavní funkcí je velice rychlé a dostupné psaní nejrůznějších poznámek, které jsou vždy přístupné pomocí ikony v liště tray. 
WMM Wallpaper Changer (v.1.2.7.) - Automatická změna pozadí
Kategorie :

Dlaždice a grafika

Dnes si představíme další aplikaci jejíž vývoj je zaštítěn naším webem. Jedná se o velice povedenou aplikaci, která zatím nemá konkurenci. Její hlavní funkcí je automatická změna tapety na obrazovce Dnes (popř. Touch Flo 3D/ Sense) po daném časovém úseku. K dispozici je také možnost dalšího detailního nastavení v podobě různých časových intervalů, velikosti tapet a rychlosti změny... 
WMM Paint 0.2.1
Kategorie :

Dlaždice a grafika

Pod záštitou WMManie právě vzniká úplně nový nástroj, umožňující kreslit anebo vytvářet psané poznámky. Jeho předností je extrémní rychlost a podpora pro jakékoli rozlišení displeje. Pracuje se všemi nejznámějšími formáty, jako je PNG, JPG, GIF a BMP. Obsahuje nejen všechny základní nástroje, ale i některé bonusové. 
 

cron