Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím

P535

P535 se řadí mezi nejznámější a nejoblíbenější přístroje od ASUSu. I když se jedná o starší zařízení (uvedení na trh v roce 2007) má potencionálním zákazníků stále co nabídnou.

Z hardwarových parametrů zaujme zejména rychlý procesor Intel PXA270 taktovaný na 520 MHz, GPS (Sirf Star III), Wi-Fi, 2MPx fotoaparát s autofocusem a přisvětlovací diodou a slušnou pamětí ROM (256 MB). Většina ostatních parametrů je standardních a řadí přístroj do střední třídy. Konkrétně se jedná o 2,8\" QVGA displej, 64 MB RAM, Bluetooth 2.0 a slot pro miniSD karty. V dnešní době by se za nevýhody dala považovat absence podpory 3G sítí a EDGE. Přístroj je standardně dodáván s operačním systémem Windows Mobile 6.1, ale na internetu lze narazit i na ROM (neoficiální) v českém jazyce. Model P535 je vhodný jak pro začátečníky v oblasti WM, tak i pro pokročilé uživatele.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se