Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím

123

Velmi často se zde setkáváte z různými softwarovými vylepšeními pro populární model HTC HD2. Dnes se však zaměříme na hardwarové vylepšení. Konkrétně se jedná o baterii s téměř dvojnásobnou kapacitou (2400 mAh).
cript src="http://wmmania.cz/js/lightbox/" type="text/javascript">

Majitelé HTC HD2 mi určitě dají za pravdu, že výdrž toho přístroje na baterie není příliš velká. Způsobuje to řada okolností zejména však velký displej a rychlý 1 GHz procesor. Výrobce zařízení dodává pouze s baterií o kapacitě 1230 mAh. Pokud byste měli zájem tuto baterii vyměnit za větší, bude nutné se poohlédnout u neoficiálních výrobců. Těchto výrobců je celá řada (zejména prodávajících přes ebay.com), avšak sortiment je poměrně malý. Pokud vyžadujete baterii, která nezvětší rozměry Vašeho přístroje, k dispozici je jen baterie s původní kapacitou a nebo větší s kapacitou 1600 mAh. Tyto větší baterie však z pohledu výdrže nejsou žádný zázrak a přidají Vám navíc sotva půl dne provozu přístroje. Podstatně zajímavější jsou baterie o kapacitě 2400 mAh, které však již rozměrově mírně zvětší Váš přístroj. Výdrž těchto baterií je však (z praktických zkušeností) o 2/3 vyšší než u těch originálních. Baterie jsou dodávány také s novým zadním krytem přístroje, který je oproti originálu pouze plastový. Barva krytu je však dobře namíchána a na první pohled nebude znát, že se jedná pouze o plast. Při držení přístroje v ruce to ale samozřejmě poznáte. Další užitečnou drobností je stojánek, který je umístěn v novém krytu baterie. Jedná se o velice praktický nápad, který převzal také nový model HTC HD7, a využít ho lze např. při sledování filmů apod.

 

HD2 2400 mAh baterie HD2 2400 mAh baterie HD2 2400 mAh baterie HD2 2400 mAh baterie HD2 2400 mAh baterie HD2 2400 mAh baterie HD2 2400 mAh baterie HD2 2400 mAh baterie

Cena těchto 2400 mAh baterií je různá. Na ebay.com je seženete za cenu pohybující se mezi 10 - 20 USD vč. poštovného. U nás můžete tuto baterii zakoupit například u Sunnysoftu za cenu necelých 1000 Kč.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se