Advanced Map Live Wallpaper

Advanced Map Live Wallpaper je živá tapeta, která na Vašem Androidu dokáže zobrazit mapu s Vaší aktuální pozicí.
aplikace, resp. živá tapeta nabízí velice zajímavé možnosti. Na pozadí Vašeho zařízení si můžete zobrazit mapu s Vaší aktuální polohou. K dispozici je celá řada mapových podkladů, které je možno vybírat v nastavení ("Change map"). Konkrétně se jedná o mapy Google (klasické, satelitní, terénní), Bing mapy a další. Nastavit je také možné průhlednost ("Enable Opacity"), úroveň přiblížení ("Default zoom") a možnost automatické aktualizace ("Refresh position").

-------------------------------------------------------
Obdobná aplikace existuje také pro WM. Více informací naleznete zde.
-------------------------------------------------------


Advanced Map Live Wallpaper Advanced Map Live Wallpaper Advanced Map Live Wallpaper Advanced Map Live Wallpaper Advanced Map Live Wallpaper

 

Mapy zobrazované na displeji jsou tedy samozřejmě stahovány s internetu, ale díky důmyslnému ukládání do zařízení, bude každá mapa stažena pouze jednou. Toto řešení ušetří data i baterii. Aktuální umístění je zjišťováno ze sítě a v případě potřeby také pomocí GPS (pokud to v nastavení povolíte).

Aplikaci můžete stahovat z naší download sekce nebo z Android Marketu. V současnosti (dočasně) obsahuje free verze veškeré možnosti placené verze, tak neváhejte a instalujte.

 

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště (aktualizováno)

(24.10.): Nová vylepšená verze. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software včera v 16:08

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.10.): Nová verze pro PC.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software včera v 10:13

Mapy.cz – skvělá aplikace s podporou offline map celé Evropy (aktualizováno)

Aktualizace (18.10.): Nová funkce Panorana a aktivní objekty.// Mapy.cz jsou jednou z nejpovedenějších aplikací pro Windows Phone v oblasti mapových aplikací a nabízí v podstatě vše co webová verze.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(18.10.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

OneDrive - oficiální univerzální aplikace pro správu cloudu od Microsoftu pro Windows 10 (Mobile)

(4.10.): Nová funkce umožňující uložit libovolné soubory offline. // Detailní pohled na oficiální aplikaci OneDrive pro Windows 10 Mobile.

Jindřich Lukeš | software 04 | 10 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím