Anuvadak 1.1.1

Anuvadak je zjednodušeně řečeno Google Translate pro Windows Mobile. Konkrétně se jedná o perfektní překladač, který zvládá 52 jazyků. U některých z nich (34) je k dispozici i výslovnost (aplikace zvládne překládané slovo přečíst).
puštění aplikace Vás čeká jednoduché rozhraní. Do první prázdné kolonky stačí zadat požadované slovo, poté zvolit požadované jazyky (levé tlačítko obsahuje zadávaný jazyk a pravé jazyk překladu) a na závěr kliknout na "Translate". V několika okamžicích se zobrazí požadovaný překlad. Pokud na text překladu kliknete, zobrazí se další volby. Tou první "Listen translation (Google) resp. (Bing)" je možnost hlasitého přečtení textu. Další možností je "Copy translation", která zkopíruje vybraný překlad do schránky k následnému použití. Další volby v nabídce umožňují již pouze daný překlad odeslat.

Aplikace také nabízí možnosti základního nastavení. Po kliknutí na zelené "zatržítko" máte možnost zvolit danou kombinaci jazyků za výchozí (Mark as Default) popř. výchozí sadu jazyků načíst (Load Default language set). Pomocí ikony s hvězdou můžete danou kombinaci jazyků označit jako oblíbenou (Mark as Favorite). Pokud vyberete "Enable Instant Translation (alpha)" dojde k překladu ihned, když začnete psát. Jedná se zatím o testovací funkci.

V klasickém "Menu" naleznete přehledně seřazeny všechny dostupné možnosti (načtení jazyka, historii, změnu písma, výběr ikony programu a zjištění updatů).

anuvadak anuvadak anuvadak anuvadak anuvadak

Další informace naleznete na oficiálním webu autora.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Realarm – multifunkční budík pro Windows 10 (Mobile)

Pokud vám systémový budík přijde moc jednoduchý, aplikace Realarm je pro vás ta pravá. Jedná se o propracovaného správce budíků s mnoha funkcemi.

Tereza Kratochvílová | software před 2 dny

Viber – Volejte a pište zprávy zdarma na Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(27.12.): Nová rychlejší verze s podporou gest.// Volejte a posílejte textové zprávy zdarma skrze populární multiplatformní aplikaci Viber.

Jindřich Lukeš | software 22 | 01 | 17

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště pro Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(21.12.): Nová verze s přepracovanou grafikou. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 01 | 17

Facebook Messenger – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile)

(9. 12.): Nová verze s řadou drobných vylepšení. // Facebook uvolnil finální verzi univerzální chatovací aplikace Facebook Messenger, která je nyní dostupná pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software 09 | 12 | 16

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(15.11.): Podpora videohovorů, kreslení do obrázků a další vylepšení.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 15 | 11 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím