Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím

ASUS P750 - Jak přehrát ROM

V tomto článku se dozvíte, jak jednoduše přehrát ROM. Návodů jak přehrát ROM najdeme na internetu nepřeberné množství. Vybral jsem ten způsob, který je jednoduchý a nahrajeme pomocí něj většinu ROMek, které jsou k dispozici a, je snadný a rychlý. Způsob spočívá v updatu pomocí miniSD karty.

P750

Postup přehrání ROM pomocí microSD v „klasickém“ módu:

(POZOR!!! S kartami microSDHC nelze update provést. Před updatem zkontrolujte, jestli je vaše karta zformátována souborovým systémem FAT32)

1) Nakopírujte soubor ASUS.UnlockLangID.exe (umožní nahrát ROM libovolné jazykové verze) na kartu microSD a spusťte ho, vypíše se Unlocking a číslo, které značí verzi jazykové verze…Poté restartujte přístroj.

2) Nakopírujte soubor PegasusP.nb0 (vlastní ROM) do rootu na kartu microSD.

3) Připojte USB kabel nebo nabíječku k zařízení.

4) Najednou stiskněte: Nahrávání+Power ON+Joy dolů +Reset a držte, dokud se nespustí flashovací program.

(Pokud by Vám program vypsal chybu "Checksum error!" bude třeba smazat všechny ostatní soubory na kartě a spustit update znovu. Popřípadě znovu zformátovat kartu na FAT32)

5) Počkejte na úspěšné dokončení.

6) Nyní můžete začít zařízení normálně používat. Předtím je doporučován Hard Reset. (JOY nahoru+Reset)

Postup přehrání ROM pomocí miniSD karty v „Force Mode“ módu:

2) Před flashováním si otevřete Microsoft ActiveSync, zvolte Soubor a nastavení připojení. Zde odškrněte "Povolit připojení k USB" - nesmí být zatržená.

3) Odpojte P750 od PC

4) Stiskněte současně Nahrávání +Zapnutí. Tyto klávesy držte a zmáčkněte tlačítko RESET.Při tom pořád držte obě tlačítka dokud se bootloader.

5) Připojte P750 k PC a počkejte, dokud se na obrazovce Vám nezobrazí informace o připojení zařízení k PC přes USB (nesmí se zobrazit, že bylo nalezeno neznámé zařízení a pokud se tak stane, přesvěčte se, že jste provedli bod 2).

6) V PC si do jedné složky nahrajte USBLoader.exe a ROM kterou chcete nahrávat (Soubor s názvem PegasusP.nb0). Pak v příkazovém řádku uvidíte toto: USBLoader.exe PegasusP.nb0.

7) Po odklikání budete vidět na obrazovce P750 průběh instalace jako modrý pruh a současně se bude tento průběh zobrazovat také v PC.

8) Po dokončení je zapotřebí provést ještě reset zařízení a následující start je již z nové ROM.

Zdroj: http://www.shadowork.net/

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se