Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím

Automatický reset - A-A Reset Manager

Chcete zařízení vždy svěží, čerstvé a s čistou RAMkou? Občas je dobré provést měkký reset (opětovné spuštění systému, reboot), jenže už není tak dobré na to myslet či reset dokonce ručně provádět. Proto tu máme tuto usnadňující aplikaci – restartuje vaše zařízení v předem nastaveném čase (třeba v noci, když spíte) nebo okamžitě stiskem jediného tlačítka.
Hlavní obrazovka obsahuje dva hlavní typy nastavení: „Time to soft reset:vytvoří libovolný bod (jeden nebo více) pro provedení restartu („Date:“ a „Time:“) a „Automatically soft reset on daily basis:provede reset po každých X dnech („Once every X days!“) v konkrétní čas („At time:“). Při nastavení kteréhokoli z těchto typů potvrďte volbu tlačítkem „Agree!“ a získáte shrnující hlášku o provedeném nastavení. Pokud jste prvním typem nastavili konkrétní datum a čas pro reset, můžete si svůj plán zobrazit v pravém „Action“ -> „List reset“, kde ho lze také upravit („Action“ -> „Del item“ pro smazání vybraného restartu, „Del all items“ pro smazání všech restartů a „Make reset list“ pro návrat do nastavení). Pokud chcete provést rychlý restart okamžitě, stiskněte „Reset Now !“ (hodí se třeba pro zařízení se špatně přístupným tlačítkem pro restart). Stiskem levého „Save“ se aplikace ukončí a bude plnit svou restartovací funkci podle vašich voleb.

Aplikace se neinstaluje! Pro správnou funkci je nanejvýš důležité rozbalený „reset.exe“ nakopírovat s nezměněným názvem přímo do složky „Windows“ ve vašem zařízení (aby cesta byla „Windowsreset.exe“). Pro rychlé spuštění si poté můžete vytvořit zástupce třeba do Programů.


Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se