BeyondPod 3.1.1.0

BeyondPod je jedna z nejpropracovanějších open source RSS čteček (Atom, RSS 2.0 a OPML), která navíc umožňuje stahování (anebo stramování) podcastů (mluvené slovo), u kterých si sami můžete určit, které se budou stahovat a jak dlouho se budou udržovat jejich staré verze, přičemž si v průběhu stahování lze číst ostatní obsah.
beyondpod

Po prvním spuštění vám bude krátce vysvětleno prostředí programu a poté budete přepnuti na seznam všech informačních kanálů rozdělených do kategorií. Stisknutím levého „Podcasts“ přepnete na obrazovku mluveného vysílání, které můžete přímo v programu přehrávat (pokud už jste si některé vybrali). Vraťme se na hlavní obrazovku („Feeds“): Pro přidání nového informačního kanálu stiskněte „Menu“ -> „Manage Feeds“ -> „Add New Feed“, vyplňte všechna potřebná pole (URL, název, až dvě kategorie, případně i nastavení podcastu nebo dalších možností „More Settings >>“) a potvrďte „Done“. Vybraný kanál se teď zobrazí na hlavní obrazovce, klikem na něj (nebo označením a stiskem levého „Content“) se zobrazí jeho obsah – krátký obsah u každé položky zobrazíte stiskem „More“, klikem na název budete přesměrováni na zobrazení v plné podobě na webu.


Po příštím spuštění můžete provést update z nabídky „Menu“ -> „Update and Download“ a vybrat si jen požadovanou část ke stažení (nebo třeba vše), stejně jako přidat můžete i existující kanály upravit v „Manage Feeds“, „Categories“ umožňuje spravovat kategorie vašich kanálů. V „Tools“ najdete především „Settings“, kde můžete provést kromě smazání starých podcastů, vyčištění cache a refreshnutí opravdu rozsáhlá nastavení ohledně umístění stahování, řazení, automatického updatu, nastavení přehrávače médií, nastavení zobrazení informačních kanálů a mnohého dalšího. Vzhledem k tomu, že kompletní aplikace je značně rozsáhlá, je v „Help“ velmi podrobná nápověda ke všem jejím částem.


Aplikace funguje na Windows Mobile Professional, Classic i Standard (bez dotykového displeje).


Na oficiálních stránkách najdete kompletní přehled funkcí, video z aplikace, FAQ, typy a triky, zdrojové kódy nebo verzi pro Google Android.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(15.11.): Podpora videohovorů, kreslení do obrázků a další vylepšení.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 15 | 11 | 16

MSN Počasí – perfektní předpověď počasí pro Windows 10 (Mobile) zdarma (aktualizováno)

(14.11.): Nová verze přináší podporu průhledných dlaždic.// Hledáte kvalitní předpověď počasí pro PC i telefony? Vyzkoušejte tu přímo od Microsoftu, která nabídne skvělou grafiku, důležité funkce a je zcela zdarma.

Tereza Kratochvílová | software 14 | 11 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(2.11.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 11 | 16

Facebook (Beta) – testovací verze oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile) - aktualizováno

(2.11.): Nová verze s řadou novinek. // Facebook vydal první betaverzi své oficiální aplikace pro Windows 10 Mobile, která nahrazuje původní aplikaci vyvíjenou Microsoftem.

Jindřich Lukeš | software 02 | 11 | 16

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště (aktualizováno)

(24.10.): Nová vylepšená verze. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software 24 | 10 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím