BsB Tweaks 1.6 (HD2) - Nastavujeme, otáčíme a přibližujeme

Netrvalo příliš dlouho a máme tu skvělou tweakovací aplikaci, která nabízí celou řadu zajímavých úprav a vylepšení pro HTC HD2.

V hlavní kategorii "General", která se zobrazí po spuštění programu, naleznete většinu těch nejběžnějších nastavení. Každému vyhovuje něco jiného, a proto nechám na Vás, co konkrétně aktivovat.

bsb tweak

Po kliknutí na tlačítko "Menu" se zobrazí další možné volby. Pokud vyberete "Pinch to Zoom" vypíše se seznam aplikací, u kterých můžete zatřžením aktivovat funkci přiblížení. Prakticky to funguje tak, že pokud máte aplikaci vybránu, můžete v ní používat multidotykové přiblížení (úhlopříčný pohyb prsty od sebe). Pokud v seznamu nenaleznete požadovanou aplikaci, můžete si ji sami přidat kliknutím na "Menu>Add Application". Nyní budete vyzváni ke spuštění aplikace. Spuštění provedete klasickým způsobem, jako byste chtěli aplikaci používat. Po jejím spuštění stačí zatřást se zařízením, na displeji se zobrazí potvrzení a v seznamu aplikací přibyde vámi požadovaná. Na závěr stačí už jen tuto položku "zatrhnout".

bsb tweak bsb tweak bsb tweak bsb tweak

Druhou volbou v zakladním Menu je "Rotation". Po kliknutí se opět zobrazí seznam aplikací, u kterých je možno zapnout automatickou rotaci displeje dle natočení zařízení. Opět je možné přidat vlastní aplikace obdobným způsobem jako v předchozím případě.

bsb tweak

Pokud je vše nastaveno, po zavření aplikace budete vyzváni k restartu zařízení. Poté již můžete testovat, co vše se Vám změnilo.

 

Zdroj a další info: Xda-developers.com

 

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Facebook Messenger – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile)

(9. 12.): Nová verze s řadou drobných vylepšení. // Facebook uvolnil finální verzi univerzální chatovací aplikace Facebook Messenger, která je nyní dostupná pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software před 2 dny

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(15.11.): Podpora videohovorů, kreslení do obrázků a další vylepšení.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 15 | 11 | 16

MSN Počasí – perfektní předpověď počasí pro Windows 10 (Mobile) zdarma (aktualizováno)

(14.11.): Nová verze přináší podporu průhledných dlaždic.// Hledáte kvalitní předpověď počasí pro PC i telefony? Vyzkoušejte tu přímo od Microsoftu, která nabídne skvělou grafiku, důležité funkce a je zcela zdarma.

Tereza Kratochvílová | software 14 | 11 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(2.11.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 11 | 16

Facebook (Beta) – testovací verze oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile) - aktualizováno

(2.11.): Nová verze s řadou novinek. // Facebook vydal první betaverzi své oficiální aplikace pro Windows 10 Mobile, která nahrazuje původní aplikaci vyvíjenou Microsoftem.

Jindřich Lukeš | software 02 | 11 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím