Diamond Keyboard

Dnes bych Vám chtěl představit perfektní softwarovou klávesnici, kterou obsahuje HTC Touch Diamond. Dle data vzniku tohoto příspěvku je jasné, že se nejedná o žádnou novinku. Nedávno však byla uvolněla finalní podoba této klávesnice. Osobně si myslím, že se jedná o jednu z nejlepších klávesnic pro QVGA dipleje.
ong>Popis:

Chtěl jsem napsat nějaký podrobný popis, ale myslím si, že screeny hovoří za vše. Klavesnice je rozdělena do tří částí. Je tak na každém, jestli mu více vyhovuje rozložení tlačítek jako na QWERTY klávesnici, keypadu nebo dvě písmena na každém tlačítku. Velkou výhodou je podpora slovníku T9, který je dostupný i v našem rodném jazyce a lze ho jednoduše doinstalovat. Mezi další funkce patří automatická oprava pravopisu, automatické nahrazení, dokončování slov atd.

 

Screen:

diamond keyboard diamond keyboard diamond keyboard diamond keyboard diamond keyboard diamond keyboard

Download:

(nejdříve je třeba nainstalovat gullum_diamond_keys.cab a poté až jazykovou verzi)

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště (aktualizováno)

(24.10.): Nová vylepšená verze. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software včera v 16:08

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.10.): Nová verze pro PC.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software včera v 10:13

Mapy.cz – skvělá aplikace s podporou offline map celé Evropy (aktualizováno)

Aktualizace (18.10.): Nová funkce Panorana a aktivní objekty.// Mapy.cz jsou jednou z nejpovedenějších aplikací pro Windows Phone v oblasti mapových aplikací a nabízí v podstatě vše co webová verze.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(18.10.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

OneDrive - oficiální univerzální aplikace pro správu cloudu od Microsoftu pro Windows 10 (Mobile)

(4.10.): Nová funkce umožňující uložit libovolné soubory offline. // Detailní pohled na oficiální aplikaci OneDrive pro Windows 10 Mobile.

Jindřich Lukeš | software 04 | 10 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím