Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím

Dont Touch Me 1.0.0.2

Chcete poplašné zařízení na svém mobilním zařízení? Tato aplikace se chová podobně, jako třeba alarm v budově či v automobilu. Pokud s vaším zařízením HTC s pohybovým senzorem někdo pohne, může se rozeznít alarm, který lze vypnout pouze kódem..
ong>Aktualizace (1.9.): Vydána verze 1.0.0.2.

Aplikace byla téměř kompletně předělána. K dispozici jsou nové funkce a také zcela nový vzhled.

 

 

Dont Touch Me Dont Touch Me Dont Touch Me

Veškerá nastavení se provádí přes položku "Menu > Settings". Zde je k dispozici několik karet nastavení.
Na první kartě "Arm" můžete nastavit v poli „Arm delay (s):“ čas, který máte po spuštění k položení zařízení do klidového stavu, pokud zatrhnete „Minimize when armed“, aplikace se po aktivaci minimalizuje, pokud „go to sleep when armed“, zařízení se po aktivaci uspí (alarm bude samozřejmě aktivní), pokud „Run program after arm“, můžete zvolit libovolný program, který se s aktivací spustí (případné parametry vyplňte do pole „Parameters“).

Dont Touch Me

V druhé kartě "Disarm" je možno nastavit číselný kód, který je je třeba zadat pro vypnutí alarmu.

Dont Touch Me

Na třetí kartě "Alarm" je možno nastavit citlivost a různé časové prodlevy.

Dont Touch Me

Karta "Sound" obsahuje nastavení libovolných zvuků k jednotlivým upozorněním a alarmům.

Dont Touch Me

Pokud na kartě "Phone" povolíte "disable alarm for incoming call", budou veškeré alarmy během příchozího volání vypnuty. Položka "send SMS on Alarm" dokáže odeslat SMS pokud dojde ke spuštění alarmu.

Dont Touch Me

Na dalších kartách můžete zapnout log, změnit skin a zadat registrační číslo aplikace.

Dont Touch Me Dont Touch Me Dont Touch Me

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Popis starší verze 0.4:

dont touch meJako první si projděte nastavení („Menu“ -> „Settings…“), kde se na první záložce „Activation“ v poli „Delay (s):“ nastavuje čas, který máte po spuštění k položení zařízení do klidového stavu, pokud zatrhnete „Minimize“, aplikace se po aktivaci minimalizuje, pokud „Sleep“, zařízení se po aktivaci uspí (alarm bude samozřejmě aktivní), pokud „Run program“, můžete zvolit libovolný program, který se s aktivací spustí (případné parametry vyplňte do pole „Parameters“). Druhá záložka „Deactivation“ umožňuje změnit (vytvořit) kód pro odemčení (který defaultně není žádný); zatrhněte tedy „Change code“, do prvního pole napište váš číselný kód a v druhém ho zopakujte. Poslední třetí záložka nastavuje samotný alarm, kde „Sensitivity (x.x)“ je citlivost na pohyb (čím vyšší číslo, tím je citlivost menší) a „Continuation (s):“ udává čas, po který se bude alarm opakovat, i když už pohyb ustal. „Show deactivation panel“ zobrazuje číselný panel pro odemčení, „Play Sound“ je zvuk alarmu (WAV) a „Delay (s):“ je doba, kterou se před přehráním počká, než začne alarm (abyste stihli zadat kód ještě před začátkem zvukového alarmu).

 

Celé nastavení potvrďte levým „Save“ a teď už můžete stisknout „Run“, uklidnit zazení (dokud „Waiting“) a nechat alarm dělat svou práci. Pokud se teď se zařízením pohne (nebo je stištěno „Stop“), provede se vše, co jste si nastavili. Pokud máte nastaveno odblokování číselným kódem, musíte ho zadat a potvrdit „Ok“ (pokud máte zobrazený panel, ale nemáte nastavený kód, jen stiskněte „Ok“). Levý červený čtverec při alarmu indikuje jeho aktivaci, pravý pohyb. Alarm nelze vypnout pouhým vypnutím aplikace, takže ho není tak snadné obejít, jak by se mohlo zdát :o).

Další informace najdete na oficiálních stránkách.

 

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Cloud Camera Roll Cleanup - jednoduchý úklid záloh fotek na OneDrive

Jednoduchá aplikace, která pomůže v organizaci pořízených fotografií a jejich záloh na OneDrive.

Stanislav Forejt | software 16 | 06 | 17

Fitbit – oficiální aplikace pro sportovní náramek (aktualizováno)

(30.3.) : Vylepšený monitoring spánku.// Oficiální aplikace umožňující ovládání a synchronizaci chytrých fitness náramků Fitbit s operačními systémy od Microsoftu.

Tereza Kratochvílová | software 30 | 03 | 17

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.2.): Nová verze s podporou funkce Status (obdoba FB příběhů).// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Oficiální Twitter klient - nová univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile) - aktualizováno

(23.2.): Nová verze s řadou významných vylepšení. // K dispozice je zcela přepracovaný oficiální Twitter klient, který konečně přichází jako univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile.)

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Realarm – multifunkční budík pro Windows 10 (Mobile)

Pokud vám systémový budík přijde moc jednoduchý, aplikace Realarm je pro vás ta pravá. Jedná se o propracovaného správce budíků s mnoha funkcemi.

Tereza Kratochvílová | software 20 | 02 | 17