Dont Touch Me 1.0.0.2

Chcete poplašné zařízení na svém mobilním zařízení? Tato aplikace se chová podobně, jako třeba alarm v budově či v automobilu. Pokud s vaším zařízením HTC s pohybovým senzorem někdo pohne, může se rozeznít alarm, který lze vypnout pouze kódem..
ong>Aktualizace (1.9.): Vydána verze 1.0.0.2.

Aplikace byla téměř kompletně předělána. K dispozici jsou nové funkce a také zcela nový vzhled.

 

 

Dont Touch Me Dont Touch Me Dont Touch Me

Veškerá nastavení se provádí přes položku "Menu > Settings". Zde je k dispozici několik karet nastavení.
Na první kartě "Arm" můžete nastavit v poli „Arm delay (s):“ čas, který máte po spuštění k položení zařízení do klidového stavu, pokud zatrhnete „Minimize when armed“, aplikace se po aktivaci minimalizuje, pokud „go to sleep when armed“, zařízení se po aktivaci uspí (alarm bude samozřejmě aktivní), pokud „Run program after arm“, můžete zvolit libovolný program, který se s aktivací spustí (případné parametry vyplňte do pole „Parameters“).

Dont Touch Me

V druhé kartě "Disarm" je možno nastavit číselný kód, který je je třeba zadat pro vypnutí alarmu.

Dont Touch Me

Na třetí kartě "Alarm" je možno nastavit citlivost a různé časové prodlevy.

Dont Touch Me

Karta "Sound" obsahuje nastavení libovolných zvuků k jednotlivým upozorněním a alarmům.

Dont Touch Me

Pokud na kartě "Phone" povolíte "disable alarm for incoming call", budou veškeré alarmy během příchozího volání vypnuty. Položka "send SMS on Alarm" dokáže odeslat SMS pokud dojde ke spuštění alarmu.

Dont Touch Me

Na dalších kartách můžete zapnout log, změnit skin a zadat registrační číslo aplikace.

Dont Touch Me Dont Touch Me Dont Touch Me

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Popis starší verze 0.4:

dont touch meJako první si projděte nastavení („Menu“ -> „Settings…“), kde se na první záložce „Activation“ v poli „Delay (s):“ nastavuje čas, který máte po spuštění k položení zařízení do klidového stavu, pokud zatrhnete „Minimize“, aplikace se po aktivaci minimalizuje, pokud „Sleep“, zařízení se po aktivaci uspí (alarm bude samozřejmě aktivní), pokud „Run program“, můžete zvolit libovolný program, který se s aktivací spustí (případné parametry vyplňte do pole „Parameters“). Druhá záložka „Deactivation“ umožňuje změnit (vytvořit) kód pro odemčení (který defaultně není žádný); zatrhněte tedy „Change code“, do prvního pole napište váš číselný kód a v druhém ho zopakujte. Poslední třetí záložka nastavuje samotný alarm, kde „Sensitivity (x.x)“ je citlivost na pohyb (čím vyšší číslo, tím je citlivost menší) a „Continuation (s):“ udává čas, po který se bude alarm opakovat, i když už pohyb ustal. „Show deactivation panel“ zobrazuje číselný panel pro odemčení, „Play Sound“ je zvuk alarmu (WAV) a „Delay (s):“ je doba, kterou se před přehráním počká, než začne alarm (abyste stihli zadat kód ještě před začátkem zvukového alarmu).

 

Celé nastavení potvrďte levým „Save“ a teď už můžete stisknout „Run“, uklidnit zazení (dokud „Waiting“) a nechat alarm dělat svou práci. Pokud se teď se zařízením pohne (nebo je stištěno „Stop“), provede se vše, co jste si nastavili. Pokud máte nastaveno odblokování číselným kódem, musíte ho zadat a potvrdit „Ok“ (pokud máte zobrazený panel, ale nemáte nastavený kód, jen stiskněte „Ok“). Levý červený čtverec při alarmu indikuje jeho aktivaci, pravý pohyb. Alarm nelze vypnout pouhým vypnutím aplikace, takže ho není tak snadné obejít, jak by se mohlo zdát :o).

Další informace najdete na oficiálních stránkách.

 

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Viber – Volejte a pište zprávy zdarma na Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(27.12.): Nová rychlejší verze s podporou gest.// Volejte a posílejte textové zprávy zdarma skrze populární multiplatformní aplikaci Viber.

Jindřich Lukeš | software před 2 dny

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště pro Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(21.12.): Nová verze s přepracovanou grafikou. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 01 | 17

Facebook Messenger – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile)

(9. 12.): Nová verze s řadou drobných vylepšení. // Facebook uvolnil finální verzi univerzální chatovací aplikace Facebook Messenger, která je nyní dostupná pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software 09 | 12 | 16

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(15.11.): Podpora videohovorů, kreslení do obrázků a další vylepšení.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 15 | 11 | 16

MSN Počasí – perfektní předpověď počasí pro Windows 10 (Mobile) zdarma (aktualizováno)

(14.11.): Nová verze přináší podporu průhledných dlaždic.// Hledáte kvalitní předpověď počasí pro PC i telefony? Vyzkoušejte tu přímo od Microsoftu, která nabídne skvělou grafiku, důležité funkce a je zcela zdarma.

Tereza Kratochvílová | software 14 | 11 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím