Dynamo 3.02

Tento vizuální task manager sice nenabízí přepínání běžících aplikací ve 3D, avšak velice se podobá tomu z připravovaného zařízení Xperia X1. Tedy všechna okna se dynamicky uspořádají vedle sebe a vy si potom jen vyberete to pravé a stisknete ho. To se opět dynamicky roztáhne přes celý displej a můžete pokračovat v práci. Běžící aplikace lze v dynamickém přehledu i ukončovat. Slouží na to křížek v pravém horním rohu náhledů.

dynamo

Obsah staženého archivu nakopírujte v zařízení do složky „\\Program Files\\Dynamo3“. Rychlost animace a další parametry mohou být konfigurovány: K nastavení slouží soubor „\\Program Files\\Dynamo3\\themes\\Default.txt“, ve kterém jsou k jednotlivým volbám též uvedeny vysvětlivky. V této verzi byla u náhledů odstraněna lišta Start, nejedná se tedy o chybu, je to kvůli úspoře místa (lze zobrazit více náhledů najednou, lišta Start je stejně vždy stejná). Aplikaci je samozřejmě pro plné využití praktické namapovat na některé HW tlačítko, které když stisknete, aplikace se spustí a vy budete moci snadno přepnout na jiné okno.

Podporovány jsou všechna rozlišení displejů. Byla optimalizována rychlost a je vyžadováno .NET Compact Framework 3.5. Pro další informace nahlédněte do oficiální diskuse na fóru xda-developers.com.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště (aktualizováno)

(24.10.): Nová vylepšená verze. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software před 4 hod.

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.10.): Nová verze pro PC.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software před 10 hod.

Mapy.cz – skvělá aplikace s podporou offline map celé Evropy (aktualizováno)

Aktualizace (18.10.): Nová funkce Panorana a aktivní objekty.// Mapy.cz jsou jednou z nejpovedenějších aplikací pro Windows Phone v oblasti mapových aplikací a nabízí v podstatě vše co webová verze.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(18.10.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

OneDrive - oficiální univerzální aplikace pro správu cloudu od Microsoftu pro Windows 10 (Mobile)

(4.10.): Nová funkce umožňující uložit libovolné soubory offline. // Detailní pohled na oficiální aplikaci OneDrive pro Windows 10 Mobile.

Jindřich Lukeš | software 04 | 10 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím