Easy contact – správce kontaktů ve stylu TouchFlo 3D

Libí se vám správce kontaktů na nových Touch zařízení od HTC, které přineslo Touch Flo 3D? Pokud ano, mám pro všechny nadšence dobrou zprávu, na fóru xda-developers se odloupla aplikace, která funguje téměř identicky. Pojďme se jí tedy podívat na zoubek.

Instalace je velmi jednoduchá, pokud plánujete tuto aplikaci v zařízení používat místo základního správce kontaktů, doporučuji instalovat přímo do zařízení, aby pak aplikace nedělala problémy po vysunutí karty, aplikace zabírá jen pár kilobajtů.

 

Po spuštění aplikace je možné scrolovat pomocí tahových gest, nechybí zde, stejně jako třeba na Touch Pro II, boční lišta pro rychlé vyhledání jména podle prvního písmena a po použití gest je nalezení kontaktu jednou rukou otázkou vteřiny. Na obrázcích si všimněte zejména čtyř tlačítek umístěných nad lištou s funkčními klávesami. Zleva: Kontakty, SimManager, Oblíbené, Hovory.

 

easy contact easy contact easy contact easy contact

Je zde možná editace a úpravay kontaktů – po stisknutí nabídky "Menu" se zobrazí takřka identická nabídka jako na nových touch komunikátorech, která lze snadno ovládat prsty, a po stisknutí volby "edit" Vás tento prohlížeč „přehodí“ do klasického správce kontaktů, kde se realizují veškeré změny a nastavení.

easy contact easy contact

V nastavení aplikace lze zvolit skin, pokud nějaký ulovíte na xda, mě se libí ten, co aplikace nabízí v základu – je stejný jako v TouchFlo 3D, je zde na výběr buď z řeči milovníků hamburgerů nebo řeč milovníků archivních vín, sýrů a jiných gurmánských specialit. Je možno zvolit, jestli se budou u kontaktů zobrazovat obrázky a jiné detailnější volby viditelné na screenshotu.

 

easy contact

Pro nastavení aplikace jako defaultní prohlížeč kontaktů je potřeba tuto volbu zaškrtnout v nastavení, poté budete vyzváni k restartu. Osobně jsem aplikaci restartoval několikrát a nastavení se neprojevilo, pořád se mi spouštěl standardní prohlížeč kontaktů, vše vyřešil až měkký restart zařízení. Poté funguje vše korektně.

 

Aplikace je poměrně rychlá a byl jsem velmi potěšen, že jsem ji našel i ve verzi pro QVGA, VGA a větších rozlišeních. Aplikaci jsem testoval na zařízení HTC Kaiser.

 

Další informace naleznete ZDE

 

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Realarm – multifunkční budík pro Windows 10 (Mobile)

Pokud vám systémový budík přijde moc jednoduchý, aplikace Realarm je pro vás ta pravá. Jedná se o propracovaného správce budíků s mnoha funkcemi.

Tereza Kratochvílová | software před 2 dny

Viber – Volejte a pište zprávy zdarma na Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(27.12.): Nová rychlejší verze s podporou gest.// Volejte a posílejte textové zprávy zdarma skrze populární multiplatformní aplikaci Viber.

Jindřich Lukeš | software 22 | 01 | 17

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště pro Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(21.12.): Nová verze s přepracovanou grafikou. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 01 | 17

Facebook Messenger – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile)

(9. 12.): Nová verze s řadou drobných vylepšení. // Facebook uvolnil finální verzi univerzální chatovací aplikace Facebook Messenger, která je nyní dostupná pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software 09 | 12 | 16

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(15.11.): Podpora videohovorů, kreslení do obrázků a další vylepšení.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 15 | 11 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím