FIM - Facebook Chat pro WM

FIM je oblíbenou komunikační aplikací, která využívá klasický Facebook Chat. Pomocí FIMu budete moci odkudkoliv a v reálném čase komunikovat přes Facebook se svými kamarády a známými. Totožná aplikace je k dispozici také pro WP7.

Používaní klasických IM (ICQ, Skype, ...) klientů Vás již nebaví? Komunikujete se svými přáteli převážně přes Facebook? Pak právě pro Vás je určena aplikace FIM. Jelikož aplikace pro Facebook neumožňuje přímou komunikace přes Facebook Chat je třeba využít další aplikaci. V tomto článku se podíváme na FIM. V praxi se jedná o velice povedenou aplikaci, která nabízí všechny potřebné funkce a pro běžnou komunikaci bohatě dostačuje.

Po spuštění aplikace je potřeba nejdříve navštívit nastavení, kde je nutné vyplnit přihlašovací údaje a nastavit aplikaci. Zapnout se dá např. automatické připojování (Sign In Automatically), Skrytí odpojených kontaktů (Hide Offline Friends), zobrazit předchozí konverzaci (View Previous Conversations), popup notifikace, vibrace, celoobrazovkové zobrazení atd. Po dokončení nastavení stačí stisknout tlačítko "Sign In" a dojde k připojení k internetu. Během několika vteřin je načten celý seznam kontaktu. Pokud na požadovaný kontakt klikneme, zobrazí se jako nová karta (záložka), kde je možné odeslat zprávu. Tlačítko "Menu" nabízí přístup k jednotlivým funkcím na webu apod.

FIM FIM FIM FIM

Další informace naleznete na XDA-Developers.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Viber – Volejte a pište zprávy zdarma na Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(27.12.): Nová rychlejší verze s podporou gest.// Volejte a posílejte textové zprávy zdarma skrze populární multiplatformní aplikaci Viber.

Jindřich Lukeš | software před 1 den

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště pro Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(21.12.): Nová verze s přepracovanou grafikou. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 01 | 17

Facebook Messenger – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile)

(9. 12.): Nová verze s řadou drobných vylepšení. // Facebook uvolnil finální verzi univerzální chatovací aplikace Facebook Messenger, která je nyní dostupná pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software 09 | 12 | 16

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(15.11.): Podpora videohovorů, kreslení do obrázků a další vylepšení.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 15 | 11 | 16

MSN Počasí – perfektní předpověď počasí pro Windows 10 (Mobile) zdarma (aktualizováno)

(14.11.): Nová verze přináší podporu průhledných dlaždic.// Hledáte kvalitní předpověď počasí pro PC i telefony? Vyzkoušejte tu přímo od Microsoftu, která nabídne skvělou grafiku, důležité funkce a je zcela zdarma.

Tereza Kratochvílová | software 14 | 11 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím