Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím

FingerSuite

Poslední verze TouchFLO 3D obsažená například v nových HTC Touch Diamond 2 a Pro 2 obsahuje zcela předělané zobrazení dialogových nabídek a informačních oken, které extrémně usnadňuje ovládání prsty. Tato aplikace se posledním TouchFLO 3D inspiruje a prstové ovládání nabídek a oken si tak můžete dopřát na každém zařízení s Windows Mobile 6 a vyšší.

fingersuiteStačí nainstalovat CAB soubor, v Programech se zobrazí dva noví zástupci: „FingerMenu“ pro aktivaci prstově ovládaných dialogových nabídek a „FingerMsgbox“ pro aktivaci prstově ovládaných informačních oken. Po aktivaci uvidíte změnu až při otevření některé nabídky nebo zobrazení okna. V případě otevření nabídky se všechny položky vypíší na téměř celé obrazovce pod sebou a není těžké aktivovat kteroukoli z nich. Většími nabídkami lze posouvat buď šipkami ve vrchní a spodní části, nebo uchopením a tažením. I podnabídky se zobrazují stejným velikým a pro prsty pohodlným způsobem. Pravým „Close“ nebo tažením zprava doleva lze nabídku zavřít. Stiskem levé softwarové klávesy (bez popisu) při zobrazení nabídky dostanete možnosti „Add to Exclusion list“ (pokud dělá aktuální aplikace se zobrazením velkých prstových nabídek problémy, můžete ji vyloučit), „Show original menu“ (ukáže původní systémové nabídky) a „Exit“ pro kompletní ukončení zobrazování velkých prstových nabídek.


Pokud jste si aktivovali i zobrazení prstových oken, budou se vám nyní snadno potvrzovat například okna dotazující se na uložení dokumentu, ukončení programu nebo vypnutí zařízení.


Až provedete reset zařízení, zobrazí se v „Nastavení“ na záložce „Systém“ nový zástupce „FingerSuite“, kde je praktické si na první záložce zatrhnout automatický start prstových nabídek i prstových oken po spuštění systému. Druhá záložka „Menu options“ se zde věnuje nastavení zobrazení a výpisu nabídek a třetí „Msgbox options“ zase nastavení zobrazení oken. Čtvrtá záložka „Exclusion list“ spravuje seznam programů, pro které se prstové ovládání nemá používat (pokud dělá daný program potíže). Pátá záložka „Skins“ přepíná skiny (defaultně je obsažen jen jeden).


Další důležité informace najdete v oficiální diskusi na fóru xda-developers.com. Jak aplikace vypadá v akci, se můžete podívat na tomto videu.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Cloud Camera Roll Cleanup - jednoduchý úklid záloh fotek na OneDrive

Jednoduchá aplikace, která pomůže v organizaci pořízených fotografií a jejich záloh na OneDrive.

Stanislav Forejt | software 16 | 06 | 17

Fitbit – oficiální aplikace pro sportovní náramek (aktualizováno)

(30.3.) : Vylepšený monitoring spánku.// Oficiální aplikace umožňující ovládání a synchronizaci chytrých fitness náramků Fitbit s operačními systémy od Microsoftu.

Tereza Kratochvílová | software 30 | 03 | 17

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.2.): Nová verze s podporou funkce Status (obdoba FB příběhů).// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Oficiální Twitter klient - nová univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile) - aktualizováno

(23.2.): Nová verze s řadou významných vylepšení. // K dispozice je zcela přepracovaný oficiální Twitter klient, který konečně přichází jako univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile.)

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Realarm – multifunkční budík pro Windows 10 (Mobile)

Pokud vám systémový budík přijde moc jednoduchý, aplikace Realarm je pro vás ta pravá. Jedná se o propracovaného správce budíků s mnoha funkcemi.

Tereza Kratochvílová | software 20 | 02 | 17