Folder Organizer

Pokud jste zvyklí z Windows Mobile mít programy uspořádané ve složkách a v Androidu vám toto chybí, tak použijte aplikaci Folder Organizer.

Folder Organizer je aplikace, která vám umožní rozdělit si vaše programy do složek. Na rozdíl od Windows Mobile, kde jste měli složky v Menu, tato aplikace vytvoří na ploše vašeho displeje ikonu (widget) s názvem Main menu, ve které se vše odehrává. To ale není vše. Na plochu si můžete přidat i widgety jednotlivých složek, které mohou být buď zavřené anebo rovnou otevřené, kontakty pro rychlé vytáčení a mnoho dalšího.

Zde je vidět hlavní obrazovka aplikace a obsah složek, které se zobrazí v Main menu na ploše. Samozřejmě si můžete jednotlivé složky přejmenovat a taky přidávat, popř. ubírat.
Dále vidíme jednotlivé widgety. Vlevo je složka Android a Internet zavřená a otevře se po tapnutí na ní a vpravo je widget otevřené složky Android a Internet. Složky Games a Applications jsou opět zavřené. Potom je zde možné vidět ikony rychlých kontaktů a vlevo dole Main menu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Pokud se rozhodnete používat pouze Main menu (tak jako já), tak to potom vypadá takto.Video Jak na to

 

Domovská stránka aplikace: http://www.folderorganizer.net

Návod na použití (v angličtině): http://www.folderorganizer.net/how-to

Aplikace ke stažení ZDARMA v Lite verzi: http://cs.appbrain.com/app/folder-organizer-lite/com.abcOrganizer.lite

Placená verze aplikace: http://cs.appbrain.com/app/folder-organizer/com.abcOrganizer

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Facebook Messenger – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile)

(9. 12.): Nová verze s řadou drobných vylepšení. // Facebook uvolnil finální verzi univerzální chatovací aplikace Facebook Messenger, která je nyní dostupná pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software včera v 13:28

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(15.11.): Podpora videohovorů, kreslení do obrázků a další vylepšení.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 15 | 11 | 16

MSN Počasí – perfektní předpověď počasí pro Windows 10 (Mobile) zdarma (aktualizováno)

(14.11.): Nová verze přináší podporu průhledných dlaždic.// Hledáte kvalitní předpověď počasí pro PC i telefony? Vyzkoušejte tu přímo od Microsoftu, která nabídne skvělou grafiku, důležité funkce a je zcela zdarma.

Tereza Kratochvílová | software 14 | 11 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(2.11.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 11 | 16

Facebook (Beta) – testovací verze oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile) - aktualizováno

(2.11.): Nová verze s řadou novinek. // Facebook vydal první betaverzi své oficiální aplikace pro Windows 10 Mobile, která nahrazuje původní aplikaci vyvíjenou Microsoftem.

Jindřich Lukeš | software 02 | 11 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím