G-Alarm 2.6 - Nejlepší budík všech dob

G-Alarm je jednoznačně nejlepší budík pro Windows Mobile, jaký byl kdy vytvořen. Nabízí vše od základních funkcí buzení až po sofistikovaná buzení kombinující zvuky, vibrace, bludiště a kvízy. Podporuje také použití G-Sensoru a světelného sensoru.
prve je třeba říci, že G-Alarm je klasickou placenou aplikací, jehož licence stojí 4,99 €. Více informací se dočtete na domovské stránce aplikace. Zde máte k dispozici ke stažení 10-ti denní trialverzi. (A také anglicky namluvený čas).

Po spuštění aplikace se zobrazí seznam nastavených budíků. Veškeré funkce aplikace jsou dostupné až po kliknutí na šipku u spodního okraje displeje. Nyní je k dospozici několik základních funkcí, které si podrobně rozepíšeme. Jedná se o New Alarm, Quick Alarm, Schedule Program, Edit Alarm, Test Alarm, Delete Alarm, Settings a Exit.

G-Alarm G-Alarm

 

New Alarm (Nový budík)

U tohoto buzení máte možnost využít všechny funkce, které aplikace nabízí. Po otevření je k dispozici jen několik základních nastavení, další možnosti získáte po kliknutí na "Show Advanced Settings" na konci nabídky. Poté se Vám zobrazí několikastránkový seznam všeho, co lze nastavit. jelokož je vše v češtině nebudu jednotlivé položky popisovat. Naleznete zde nastavení času buzení, dny buzení, přehrávané skladby, dřímání, úkoly (task), hlasitost, vibrace a mluvící čas. U položky "Zobrazit Úkoly" (Show tasks) máte možnost vybrat, které rozšiřující unkce během buzení použít. K dispozici je bludiště, textová pole, matematické kvízy a nastavení jejich počtu a obtížnosti. V praxi to znamená, že po spuštění budíku, melodie nepřestane hrát, dokud např. neprojedete kuličkou bludiště apod.

G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm

 

Quick Alarm (Rychlý budík)

Pod touto položkou si můžete nastavit jednoduchý budík. Tedy pouze jeho čas.

 

G-Alarm

 

Schedule Program (Naplanovaný program)

Tato položka umožňuje ve zvolený čas a den, spustit libovolný program.

G-Alarm G-Alarm G-Alarm

 

Edit Alarm

Možnost upravit existující buzení.

 

Test Alarm

Možnost otestovat existující buzení.

 

Delete Alarm

Možnost smazání budíku.

 

Setting (Nastavení)

Hlavní nastavení nabízí kompletní správu aplikace. Můžete měnit tapetu, jazyk, použití G-Senzoru a jeho vlastnosti, použití Světelného senzoru a jeho vlastnosti, podsvícení, automatické zapínání telefoního modulu,  zálohování, počasí atd.

G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm

 

 

 

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(15.11.): Podpora videohovorů, kreslení do obrázků a další vylepšení.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 15 | 11 | 16

MSN Počasí – perfektní předpověď počasí pro Windows 10 (Mobile) zdarma (aktualizováno)

(14.11.): Nová verze přináší podporu průhledných dlaždic.// Hledáte kvalitní předpověď počasí pro PC i telefony? Vyzkoušejte tu přímo od Microsoftu, která nabídne skvělou grafiku, důležité funkce a je zcela zdarma.

Tereza Kratochvílová | software 14 | 11 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(2.11.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 11 | 16

Návod: Jak spustit a používat WhatsApp na PC (aktualizováno)

WhatsApp nemusíte používat pouze ve svém telefonu, nyní ji lze spustit také na PC. V tomto návodu vám ukážeme několik alternativ a podrobný postup.

Jindřich Lukeš | návody 24 | 10 | 16

Mapy.cz – skvělá aplikace s podporou offline map celé Evropy (aktualizováno)

Aktualizace (18.10.): Nová funkce Panorana a aktivní objekty.// Mapy.cz jsou jednou z nejpovedenějších aplikací pro Windows Phone v oblasti mapových aplikací a nabízí v podstatě vše co webová verze.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím