Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím

G-Alarm 2.6 - Nejlepší budík všech dob

G-Alarm je jednoznačně nejlepší budík pro Windows Mobile, jaký byl kdy vytvořen. Nabízí vše od základních funkcí buzení až po sofistikovaná buzení kombinující zvuky, vibrace, bludiště a kvízy. Podporuje také použití G-Sensoru a světelného sensoru.
prve je třeba říci, že G-Alarm je klasickou placenou aplikací, jehož licence stojí 4,99 €. Více informací se dočtete na domovské stránce aplikace. Zde máte k dispozici ke stažení 10-ti denní trialverzi. (A také anglicky namluvený čas).

Po spuštění aplikace se zobrazí seznam nastavených budíků. Veškeré funkce aplikace jsou dostupné až po kliknutí na šipku u spodního okraje displeje. Nyní je k dospozici několik základních funkcí, které si podrobně rozepíšeme. Jedná se o New Alarm, Quick Alarm, Schedule Program, Edit Alarm, Test Alarm, Delete Alarm, Settings a Exit.

G-Alarm G-Alarm

 

New Alarm (Nový budík)

U tohoto buzení máte možnost využít všechny funkce, které aplikace nabízí. Po otevření je k dispozici jen několik základních nastavení, další možnosti získáte po kliknutí na "Show Advanced Settings" na konci nabídky. Poté se Vám zobrazí několikastránkový seznam všeho, co lze nastavit. jelokož je vše v češtině nebudu jednotlivé položky popisovat. Naleznete zde nastavení času buzení, dny buzení, přehrávané skladby, dřímání, úkoly (task), hlasitost, vibrace a mluvící čas. U položky "Zobrazit Úkoly" (Show tasks) máte možnost vybrat, které rozšiřující unkce během buzení použít. K dispozici je bludiště, textová pole, matematické kvízy a nastavení jejich počtu a obtížnosti. V praxi to znamená, že po spuštění budíku, melodie nepřestane hrát, dokud např. neprojedete kuličkou bludiště apod.

G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm

 

Quick Alarm (Rychlý budík)

Pod touto položkou si můžete nastavit jednoduchý budík. Tedy pouze jeho čas.

 

G-Alarm

 

Schedule Program (Naplanovaný program)

Tato položka umožňuje ve zvolený čas a den, spustit libovolný program.

G-Alarm G-Alarm G-Alarm

 

Edit Alarm

Možnost upravit existující buzení.

 

Test Alarm

Možnost otestovat existující buzení.

 

Delete Alarm

Možnost smazání budíku.

 

Setting (Nastavení)

Hlavní nastavení nabízí kompletní správu aplikace. Můžete měnit tapetu, jazyk, použití G-Senzoru a jeho vlastnosti, použití Světelného senzoru a jeho vlastnosti, podsvícení, automatické zapínání telefoního modulu,  zálohování, počasí atd.

G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm G-Alarm

 

 

 

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Instagram – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(23.03.): Podpora více fotografií v jednom příspěvku. // Oficiální aplikace Instagram určená pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software 23 | 03 | 17

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.2.): Nová verze s podporou funkce Status (obdoba FB příběhů).// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Realarm – multifunkční budík pro Windows 10 (Mobile)

Pokud vám systémový budík přijde moc jednoduchý, aplikace Realarm je pro vás ta pravá. Jedná se o propracovaného správce budíků s mnoha funkcemi.

Tereza Kratochvílová | software 20 | 02 | 17

Viber – Volejte a pište zprávy zdarma na Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(27.12.): Nová rychlejší verze s podporou gest.// Volejte a posílejte textové zprávy zdarma skrze populární multiplatformní aplikaci Viber.

Jindřich Lukeš | software 22 | 01 | 17

MSN Počasí – perfektní předpověď počasí pro Windows 10 (Mobile) zdarma (aktualizováno)

(14.11.): Nová verze přináší podporu průhledných dlaždic.// Hledáte kvalitní předpověď počasí pro PC i telefony? Vyzkoušejte tu přímo od Microsoftu, která nabídne skvělou grafiku, důležité funkce a je zcela zdarma.

Tereza Kratochvílová | software 14 | 11 | 16