Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím

G-Alarm 2.3

G-Alarm je budík s pravděpodobně největším počtem voleb vůbec. Ovládá se prsty, budí vás vámi vybranými skladbami, umí spolupracovat s případným pohybovým anebo světelným senzorem, může vás nechat projet bludiště či vyřešit početní kvíz před vypnutím buzení, umí se integrovat do různých aplikací (TouchFLO 3D, S2U2…) je skinovatelný a umí opravdu spousty dalšího.


galarmNová verze přináší jako obvykle mnoho vylepšení a oprav ve všech směrech, kvůli jejich množství se podívejte na oficiální seznam změn.


Po instalaci vyčkejte na okno s dokončením: Zde můžete vybrat češtinu a neinstalovat některé součásti, které nepotřebujete (pro uvolnění místa – ostatní jazyky, AAC/M4A plugin, bludiště a plugin pro Dnes). Hlavní obrazovka ukazuje všechny alarmy, ve vrchní části informuje o času zbývajícím do dalšího buzení. Ikona hodin vedle každého buzení značí aktivitu či neaktivitu (stiskem lze přepínat). Spodní lišta obsahuje funkční ikony měnící se podle potřeby. První ikona budíku s plusem zobrazí další tři: Nastavení nového budíku (budík s plusem), nastavení rychlého budíku (srdce s plusem) a automatické spuštění vybrané aplikace v daný čas (ozubené kolo s plusem). Při vybrání klasického budíku probíhá nastavení na mnoha stránkách (označeny tečkami ve spodní části): Na první si nastavíte čas buzení, na druhé dny buzení, na třetí skladby pro buzení (MP3, WMA, WAV, OGG, MP4, AAC), na čtvrté název a dřímání, na páté zobrazení bludiště a početního kvízu, na šesté potvrzení ukončení anebo dřímání bludištěm anebo kvízem, na sedmé hlasitost a na osmé automatické dřímání po daném čase, opakování buzení xkrát a maximální délku buzení. Samozřejmě, že na každé obrazovce jsou další a další volby, ty jsou v češtině, takže je není třeba do detailů popisovat. Své nastavení potvrďte a už se objeví v hlavním výpisu. Ikonou papíru na hlavní obrazovce lze dané buzení odebrat (budík s mínusem), upravit (list), a vyzkoušet (šipka).


Jakmile nastane buzení, provedou se všechny vaše nastavené akce (bludiště, kvíz, hudba, dřímání…) podle vašich zvolených přání. Po odblokování lze šipkou ve spodní části vysunout jednoduchý hudební přehrávač.

Nastavení obsahuje změnu skinu, jeho úpravy, nastavení pohybového a světelného senzoru a pokročilé možnosti. Na oficiálních stránkách se nachází manuál se všemi podstatnými informacemi. Také zde najdete skiny, další informace a možnost podpory.


(Screeny pocházejí ze starší verze 1.2.4)

Trial verzi na 10 dní můžete stahovat ZDE.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Instagram – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(23.03.): Podpora více fotografií v jednom příspěvku. // Oficiální aplikace Instagram určená pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software 23 | 03 | 17

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.2.): Nová verze s podporou funkce Status (obdoba FB příběhů).// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Realarm – multifunkční budík pro Windows 10 (Mobile)

Pokud vám systémový budík přijde moc jednoduchý, aplikace Realarm je pro vás ta pravá. Jedná se o propracovaného správce budíků s mnoha funkcemi.

Tereza Kratochvílová | software 20 | 02 | 17

Viber – Volejte a pište zprávy zdarma na Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(27.12.): Nová rychlejší verze s podporou gest.// Volejte a posílejte textové zprávy zdarma skrze populární multiplatformní aplikaci Viber.

Jindřich Lukeš | software 22 | 01 | 17

MSN Počasí – perfektní předpověď počasí pro Windows 10 (Mobile) zdarma (aktualizováno)

(14.11.): Nová verze přináší podporu průhledných dlaždic.// Hledáte kvalitní předpověď počasí pro PC i telefony? Vyzkoušejte tu přímo od Microsoftu, která nabídne skvělou grafiku, důležité funkce a je zcela zdarma.

Tereza Kratochvílová | software 14 | 11 | 16