WP7: GPS App - První aplikace nejen pro geocaching

GPS App je první aplikací pro Windows Phone 7, která je určena výhradně pro geocaching.

Použití aplikace je velmi jednoduché. Po stažení z MarketPlace (hledejte dle názvu "GPS App") a následné instalaci Vás přivítá jednoduché grafické rozhraní ve stylu samotného systému WP7. Aplikace nenabízí žádné převratné funkce, ale svůj účel dokáže splnit velice obstojně. K dispozici je navigování pomocí "kompasu" na zadané GPS souřadnice, které je možno zadávat a vzájemně převádět v Decimal, DM a DMS vstupech ve WGS84. Aktuální polohu, vč. polohy zadaných souřadnic, je možno sledovat na reálné mapě (aplikace využívá Bing maps). V módu kompasu přímo na displeji vidíte vedle samotného ukazatele, také zadané souřadnice, vzdálenost a kvalitu GPS signálu.

GPS App GPS App GPS App GPS App GPS App

Komentáře (3)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

JBM

13 | 11 | 11 10:59
GPS App ... Nevím co dělám špatně, vše podle návodu, ale vůbec ten kompas nereaguje a netočí se na žádnou stranu. V nastavení jsem gps povolil ale stejně nic nereaguje. I na store tam píšou, že jim to vůbec nejede... Jestli to zkoušíš na HD2ce, tak na to zapomeň ptotože ani na ROMce hd2o_1.22_leo71_7720.rar s Mangem neni HW podpora kompasu, kterou pro správný chod těchto app. potřebuješ. 0

keri

19 | 02 | 11 13:05
GPS App ... Nevím co dělám špatně, vše podle návodu, ale vůbec ten kompas nereaguje a netočí se na žádnou stranu. V nastavení jsem gps povolil ale stejně nic nereaguje. I na store tam píšou, že jim to vůbec nejede... 0

Jindřich Lukeš

10 | 02 | 11 22:47
GPS App je první aplikací pro Windows Phone 7, která je určena výhradně pro geocaching. http://wmmania.cz/software/wp7/gps-app/ 0

Mohlo by vás zajímat

Outlook Mail a Kalendář pro Windows 10 (Mobile) - detailní pohled (aktualizováno)

(25.10.): Interaktivní notifikace a další funkce ve verzi pro PC.// Podrobná recenze systémové aplikace sloužící ke správě e-mailů a kalendáře ve Windows 10 Mobile.

Jindřich Lukeš | software před 2 hod.

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště (aktualizováno)

(24.10.): Nová vylepšená verze. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software včera v 16:08

Návod: Jak spustit a používat WhatsApp na PC (aktualizováno)

WhatsApp nemusíte používat pouze ve svém telefonu, nyní ji lze spustit také na PC. V tomto návodu vám ukážeme několik alternativ a podrobný postup.

Jindřich Lukeš | návody včera v 10:48

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.10.): Nová verze pro PC.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software včera v 10:13

Fotky pro Windows 10 Mobile (IP) - detailní pohled (aktualizováno)

(6.10.): Nová verze pro Insidery s řadou grafických změn a funkcí pro PC. // Detailní pohled na další systémovou aplikaci ve Windows 10 Mobile. Tentokrát se jedná o výchozí galerii neboli aplikaci Fotky.

Jindřich Lukeš | software 20 | 10 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím