Gyrator 2

Aplikace, se kterou můžete dokázat ještě víc, než to vypadá. Nejvyužitelnější vlastností je možnost automaticky otáčet orientaci displeje podle fyzického naklopení zařízení. Navíc však máte možnost si nastavit svoje vlastní pravidla a akce na základě spuštěných aplikací, orientace zařízení a stavu stylusu.

gyrator

Aplikace, se kterou můžete dokázat ještě víc, než to vypadá. Nejvyužitelnější vlastností je možnost automaticky otáčet orientaci displeje podle fyzického naklopení zařízení. Navíc však máte možnost si nastavit svoje vlastní pravidla a akce na základě spuštěných aplikací, orientace zařízení a stavu stylusu.

Zmíněné vlastnosti vám dávají do slova neomezené možnosti tvorby vlastních skriptů. Příklady jsou třeba zamčení zařízení po vložení stylusu, zavěšení hovoru po otočení zařízení směrem dolů, další simulace tlačítek na základně daných podmínek či za daných podnětů nebo zmiňovaná rotace displeje.

Hlavní černá obrazovka programu ukazuje ve vrchní části aktuální orientaci zařízení („Orientation“) a stav stylusu („Stylus“). Stiskněte „Minimise“ a aplikace poběží na pozadí a bude plnit svou funkci. Všechny události se konfigurují v „Menu“ -> „Events…“: Vypíše se seznam již předem nakonfigurovaných pravidel, jejich priorita je podle umístění v seznamu (například výjimky aplikací, na které naplatí rotace displeje, jsou zařazeny ještě před rotací samotnou – „Rotate“). Čísla vedle názvů znamenají „0“, pokud je událost neaktivní, „1“, pokud je spouštěna orientací, „2“, pokud stylusem a „3“, pokud oběma. Když se rozhodnete přidat událost, podržte stylus na prázdném místě a zvolte „Add Event“. V seznamu se objeví nová položka „New Rule“, podržte na ní opět stylus a zatrhněte si buď „Orientation“ nebo „Stylus“ (nebo oboje) pro volbu spouštění, „Edit Event“ vás pustí do detailního nastavení („Promote“ posune položku v seznamu výš, „Demote“ níž). Na několika záložkách si nastavíte jméno, souvislost s danou aplikací (přesné označení zde), souvislost s orientací, stylusem a požadovanou akci, která se má provést (popřípadě přehrávaný zvuk nebo virtuálně stisknuté tlačítko)

V „Menu“ -> „Options“ můžete zatrhnout automatické skrytí hlavního okna po spuštění aplikace a na zálžce „Sensor“ konfigurovat pohybový senzor. To je ale doporučeno jen zkušeným uživatelům.

Aplikace podporuje pouze zařízení HTC s pohybovým senzorem.

Na oficiálních stránkách najdete výrazně důležité informace ohledně konfigurace, často kladené dotazy a odpovědi, videa z aplikace, možnost podpory a další.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Viber – Volejte a pište zprávy zdarma na Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(27.12.): Nová rychlejší verze s podporou gest.// Volejte a posílejte textové zprávy zdarma skrze populární multiplatformní aplikaci Viber.

Jindřich Lukeš | software 22 | 01 | 17

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště pro Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(21.12.): Nová verze s přepracovanou grafikou. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 01 | 17

Facebook Messenger – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile)

(9. 12.): Nová verze s řadou drobných vylepšení. // Facebook uvolnil finální verzi univerzální chatovací aplikace Facebook Messenger, která je nyní dostupná pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software 09 | 12 | 16

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(15.11.): Podpora videohovorů, kreslení do obrázků a další vylepšení.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 15 | 11 | 16

MSN Počasí – perfektní předpověď počasí pro Windows 10 (Mobile) zdarma (aktualizováno)

(14.11.): Nová verze přináší podporu průhledných dlaždic.// Hledáte kvalitní předpověď počasí pro PC i telefony? Vyzkoušejte tu přímo od Microsoftu, která nabídne skvělou grafiku, důležité funkce a je zcela zdarma.

Tereza Kratochvílová | software 14 | 11 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím