HD Tweak 0.5.4 & Diamond Tweak 0.5.3

Jste majiteli HTC Touch HD, Diamond nebo Pro a chtěli jste provést nějaký zásah do chování, reagování nebo vzhledu systému, ale nenašli jste odvahu upravovat registry nebo neexistoval jednoduchý CAB soubor na automatickou úpravu daného problému? K tomu je zde tato rozsáhlá tweakovací aplikace, která všechny úpravy sdružuje a umožňuje jejich přehlednou změnu.

tweak

Hlavní okno programu je rozděleno do dvou částí: Vrchní obsahuje strom všech měnitelných položek a spodní pro každou vysvětlení a nabídku možností. Jde o obrovské množství voleb z různých oblastí, jako je namátkou volání (prostředky při hovoru, ztlumení hovoru při obrácení zařízení přední stranou vespod, typ vyzvánění…), zprávy (upozornění, probuzení při nové, klasický typ zobrazení SMS…), hlasitost (zrušení našeho evropského 100db omezení, zlepšení kvality FM rádia…), zamčení (automatické zamčení…), ikony na liště Start, data (automatické odpojení), Wi-Fi (standby mode, zpráva certifikátu…), Bluetooth (BitPool, JointStereo, příjem souborů…), TCP/IP (Connect a Data Resends pro případné spolehlivější spojení…), zabezpečení (otravné červené hlášky digitálně nepodepsaných programů - skoro všechny), kamera (aktivace skrytých módů, zapsání GPS souřadnic do EXIF…), spuštění (animace a zvuk po spuštění), Internet Explorer (maximální počet spojení, identifikace zařízení prohlížečem…), TouchFLO 3D (senzitivita, potřebný tlak prstu, dialogové klávesy…), HTC Aplikace („X“ tlačítko v Albu, styl Comm Manageru…), kontakty (SIM kontakty…), diář a vzhled (čtyři řádky v Programech a v Nastavení, šířky posuvníků, velikost písma, ClearType v landspace módu…), výkon a energie (cache pro filesystém a zobrazení, odpojení karet a úložišť pro šetření energie, A-GPS…), klávesnice (automatické zobrazení, T9 mód…), G-Sensor (aktivace/deaktivace, senzitivita…) a další.


Ke každé položce stromu je přítomen objasňující popis (česká verze zatím neexistuje). Pokud je v nabídce některá volba označena „Advised“, znamená to, že je doporučená. „Default“ je ta původní. Jakmile jste s nastavením spokojeni, stiskněte pravé „OK“ a aplikace se ukončí. Nyní je potřeba provést reset zařízení pro projevení změn; lze k tomu použít spolu s aplikací přibytý druhý zástupce.


Pokud používáte HTC Touch HD, nainstalujte „HD Tweak 0.5.4.cab“, pokud Diamond nebo Pro, nainstalujte „Diamond&Pro Tweak 0.5.3.cab“. Na oficiálních stránkách můžete kromě dalších informací najít další jazykové verze

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Realarm – multifunkční budík pro Windows 10 (Mobile)

Pokud vám systémový budík přijde moc jednoduchý, aplikace Realarm je pro vás ta pravá. Jedná se o propracovaného správce budíků s mnoha funkcemi.

Tereza Kratochvílová | software před 2 dny

Viber – Volejte a pište zprávy zdarma na Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(27.12.): Nová rychlejší verze s podporou gest.// Volejte a posílejte textové zprávy zdarma skrze populární multiplatformní aplikaci Viber.

Jindřich Lukeš | software 22 | 01 | 17

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště pro Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(21.12.): Nová verze s přepracovanou grafikou. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 01 | 17

Facebook Messenger – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile)

(9. 12.): Nová verze s řadou drobných vylepšení. // Facebook uvolnil finální verzi univerzální chatovací aplikace Facebook Messenger, která je nyní dostupná pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software 09 | 12 | 16

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(15.11.): Podpora videohovorů, kreslení do obrázků a další vylepšení.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 15 | 11 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím