Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím

HD Tweak 0.5.4 & Diamond Tweak 0.5.3

Jste majiteli HTC Touch HD, Diamond nebo Pro a chtěli jste provést nějaký zásah do chování, reagování nebo vzhledu systému, ale nenašli jste odvahu upravovat registry nebo neexistoval jednoduchý CAB soubor na automatickou úpravu daného problému? K tomu je zde tato rozsáhlá tweakovací aplikace, která všechny úpravy sdružuje a umožňuje jejich přehlednou změnu.

tweak

Hlavní okno programu je rozděleno do dvou částí: Vrchní obsahuje strom všech měnitelných položek a spodní pro každou vysvětlení a nabídku možností. Jde o obrovské množství voleb z různých oblastí, jako je namátkou volání (prostředky při hovoru, ztlumení hovoru při obrácení zařízení přední stranou vespod, typ vyzvánění…), zprávy (upozornění, probuzení při nové, klasický typ zobrazení SMS…), hlasitost (zrušení našeho evropského 100db omezení, zlepšení kvality FM rádia…), zamčení (automatické zamčení…), ikony na liště Start, data (automatické odpojení), Wi-Fi (standby mode, zpráva certifikátu…), Bluetooth (BitPool, JointStereo, příjem souborů…), TCP/IP (Connect a Data Resends pro případné spolehlivější spojení…), zabezpečení (otravné červené hlášky digitálně nepodepsaných programů - skoro všechny), kamera (aktivace skrytých módů, zapsání GPS souřadnic do EXIF…), spuštění (animace a zvuk po spuštění), Internet Explorer (maximální počet spojení, identifikace zařízení prohlížečem…), TouchFLO 3D (senzitivita, potřebný tlak prstu, dialogové klávesy…), HTC Aplikace („X“ tlačítko v Albu, styl Comm Manageru…), kontakty (SIM kontakty…), diář a vzhled (čtyři řádky v Programech a v Nastavení, šířky posuvníků, velikost písma, ClearType v landspace módu…), výkon a energie (cache pro filesystém a zobrazení, odpojení karet a úložišť pro šetření energie, A-GPS…), klávesnice (automatické zobrazení, T9 mód…), G-Sensor (aktivace/deaktivace, senzitivita…) a další.


Ke každé položce stromu je přítomen objasňující popis (česká verze zatím neexistuje). Pokud je v nabídce některá volba označena „Advised“, znamená to, že je doporučená. „Default“ je ta původní. Jakmile jste s nastavením spokojeni, stiskněte pravé „OK“ a aplikace se ukončí. Nyní je potřeba provést reset zařízení pro projevení změn; lze k tomu použít spolu s aplikací přibytý druhý zástupce.


Pokud používáte HTC Touch HD, nainstalujte „HD Tweak 0.5.4.cab“, pokud Diamond nebo Pro, nainstalujte „Diamond&Pro Tweak 0.5.3.cab“. Na oficiálních stránkách můžete kromě dalších informací najít další jazykové verze

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Cloud Camera Roll Cleanup - jednoduchý úklid záloh fotek na OneDrive

Jednoduchá aplikace, která pomůže v organizaci pořízených fotografií a jejich záloh na OneDrive.

Stanislav Forejt | software 16 | 06 | 17

Fitbit – oficiální aplikace pro sportovní náramek (aktualizováno)

(30.3.) : Vylepšený monitoring spánku.// Oficiální aplikace umožňující ovládání a synchronizaci chytrých fitness náramků Fitbit s operačními systémy od Microsoftu.

Tereza Kratochvílová | software 30 | 03 | 17

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.2.): Nová verze s podporou funkce Status (obdoba FB příběhů).// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Oficiální Twitter klient - nová univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile) - aktualizováno

(23.2.): Nová verze s řadou významných vylepšení. // K dispozice je zcela přepracovaný oficiální Twitter klient, který konečně přichází jako univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile.)

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Realarm – multifunkční budík pro Windows 10 (Mobile)

Pokud vám systémový budík přijde moc jednoduchý, aplikace Realarm je pro vás ta pravá. Jedná se o propracovaného správce budíků s mnoha funkcemi.

Tereza Kratochvílová | software 20 | 02 | 17