hd2Wobble - Trocha lechtivé zábavy v nové verzi

Tato aplikace nemá žadnou speciální funkci, kterou vylepšíte Vaše zařízení, myslím si však, že si s ní zažijete spoustu legrace. Již dříve jsme Vás o hdWobble informovali, nyní však přichází speciální verze pro HD2, která využívá G-Senzor i multidotekové ovládání. (Součástí článku je i verze pro ostatní zařízení).
šina uživatelů WM určitě již o této aplikaci slyšela. Hlavní funkcí je možnost grafické rozpohybování čehokoliv, a jelikož autorem aplikace je muž, nemusím asi více vysvětlovat co je hlavním cílem pohybu :) Každopádně použití je mnohem širší a tak zaleží na každém, k čemu tuto aplikaci využije.

Starší verze je určena pro zařízení s VGA, QVGA, WQVGA a WVGA displejem a u některých zařízení HTC je podporovám i G-Senzor. Princip práce s aplikaci je velice jednoduchý. Po spuštení (nutno spustit přímo ze složky, kam byla aplikace nainstalována) stačí otevřit libovonlý obrazek (pokud chcete použít vlastní obrázky, je nutné je přesunout do složky aplikace), umístit a rozměrově přizpůsobit oblasti, které se budou poté pohybovat. Na závěr již stačí vybrat z nástrojů tlačítko "Play" uprostřed a s přístrojem zatřást. Pokud Vaše zařízení nedisponuje G-Senzorem, stačí pohybovat prstem po displeji.

hd2wobble hd2wobble hd2wobble hd2wobble

Nová verze prošla zásadní úpravou a je určena primárně pro HTC HD2. K dispozici je velice pěkná interaktiví galerie využívající G-Senzor, ze které vybíráte požadovaný obrázek. Následně je možné použít multitouch pro otáčení obrázků a umisťování "terčíků". Více se dozvíte v následujícím videu. Po instalaci je nutné přístroj restartovat, aby byla přístupná i funkce multitouch.

 

Další informace naleznete ZDE.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště (aktualizováno)

(24.10.): Nová vylepšená verze. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software před 2 dny

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.10.): Nová verze pro PC.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software před 2 dny

Mapy.cz – skvělá aplikace s podporou offline map celé Evropy (aktualizováno)

Aktualizace (18.10.): Nová funkce Panorana a aktivní objekty.// Mapy.cz jsou jednou z nejpovedenějších aplikací pro Windows Phone v oblasti mapových aplikací a nabízí v podstatě vše co webová verze.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(18.10.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

OneDrive - oficiální univerzální aplikace pro správu cloudu od Microsoftu pro Windows 10 (Mobile)

(4.10.): Nová funkce umožňující uložit libovolné soubory offline. // Detailní pohled na oficiální aplikaci OneDrive pro Windows 10 Mobile.

Jindřich Lukeš | software 04 | 10 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím