Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím

Perfektní CZ ROM pro HTC Kaiser - Anryl WM 6.5

Další ROM pro HTC Kaiser je od velmi šikovného českého kuchaře anryla z XDA-Developers, bohužel autor ROM už má HTC Diamond a tak se dalšího vývoje asi nedočkáme.

Anryl WM⑥.⑤

Link ke stažení zde. Pokud nevíte, jak odblokovat Vaše zařízení nebo nevíte, jak nahrát ROM do vašeho zařízení, jistě Vám pomůže tento návod.

Autor doporučuje používat s Radio 1.71.09.01, ale i s 1.70.19.09 mi ROM běží svižně.

Tato ROM obsahuje: Internet Explorer, Windows Media Player, Audio Manager (Správce zvuků), HTC Album, Adobe Reader, Java emulátor JBed, Zip, Finger Keyboard, Adobe Reader, Bluetooth Explorer, Správce Úloh, Rychlé GPS, SIM Manager, Total Commander, CHome Editor a PIM Backup a mnoho dalšího. Po HR je volného cca 120MB ROM a 65MB RAM.

Výhody:

+ nahoře baterka má ukazatel i v procentech

+ vysoká stabilita a celková rychlost rom

+ česká lokalizace

Nevýhody:

- neobsahuje Microsoft Office, tento nedostatek se dá samozřejmě vyřešit tím, že si jej stáhnete. Bohužel v české verzi MSO neobsahuje OneNote.

- nefunguje AD2P (pokud máte bezdrátová bluetooth sluchátka, tak toto určitě pocítíte)

Screeny:

anryl anryl anryl anryl anryl anryl

V defaultním nastavení WM6.5 se používá today plugin CHome, do něj se dají stáhnout samozřejmě další pluginy, například Facebook Client (možnost i chatu), Comm manager.

Seznam dalších pluginů lze najít zde:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=511052

Komentář: "Po zkoušení musim říct, že mě tato ROM velice překvapila, i jak běhá svižně po třech dnech používání a instalování nových věcí. Jediný s čím jsem měl problém byl plugin Titanium Weather, který mi vůbec nenajel. Ale ze zkušenosti jiných uživatelů můžu potvrdit, že tento plugin má fungovat. Příjemné české prostředí ROM zařízení vůbec nezpomaluje. Pokud hledáte čistou a českou ROM, tak tuto rozhodně doporučuji."

Za spolupráci při tvorbě článku děkuji pip@mu.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Jak správně nabíjet akumulátory (baterie) v mobilních zařízeních? (aktualizováno)

V tomto podrobném článku se zaměříme na problematiku baterií (akumulátorů) a poradíme, jak je správně nabíjet, skladovat a jak o ně celkově vhodně pečovat. Vyvrátíme také mýty, kterých je plný internet a které přebírají i některé média.

Jindřich Lukeš | návody 19 | 08 | 15

Tipy a triky pro Windows Phone 8.1 (3) – Klávesnice a SMS

V tomto novém seriálu naleznete desítky tipů, triků a návodů, jak efektivně využívat operační systém Windows Phone 8.1 vč. jeho skrytých funkcí.

Jindřich Lukeš | návody 17 | 10 | 14

Vydrží HTC One s Windows Phone 2x déle než s Androidem? (test)

Podle údajů výrobce by HTC One s Windows Phone mělo vydržet na jedno nabití 2x déle než stejný model s Androidem. Potvrdí tyto papírové údaje také praktickém výsledky?

Jindřich Lukeš | články 27 | 08 | 14

HTC One (M8) s Windows Phone 8.1 – Oficiálně představeno

Aktualizace (20.8.): Včera bylo HTC One (M8) s Windows Phone oficiálně představeno. HTC připravuje první letošní model vybavený operačním systémem Windows Phone 8.1 (GDR1), který bude patřit do té nejvyšší kategorie. V tomto článku naleznete souhrn všech zatím dostupných informací.

Jindřich Lukeš | články 20 | 08 | 14

Recenze: Samsung Vehicle Dock – Povedený univerzální držák do auta

Sháníte kvalitní univerzální držák do auta, kam umístíte v podstatě jakýkoliv telefon? Máme pro vás tip na povedený kousek od Samsungu, který využijete nejen pro Nokii 520 ale i 1520. Porobnosti naleznete v naší recenzi.

Jindřich Lukeš | recenze 19 | 08 | 14